Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki. Po pierwsze znow wiele zaleglosci do nadrobienia, a bylam tylko u kolezanki i jej blizniakow (ma parke 🙂) w odwiedzinach. Po pierwsze Aneczka czekamy na relacje, po drugie Manki gratuluje i witam w gronie mezatek. Fiolku jak tam dzis twoje malenstwo, moje sie rusza ale jakos tak leniwie. Jutro wizyta na 9 rano sie doczekac nie moge... lece z pieskiem buzka


ehh dzisiaj cos nie bardzo rowniez. rano chyba sekundowe smyranie.. i nic wiecej.
caly dzien w zasadzie chodzilam wiec moze dlatego.. nie wiem i nie chce sie zastanawiac bo tylko smutno mi sie robi.. 😞


Nie smuc się bo wtedy dzidzi smutno...usmiechnij sie kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Manki, powiem tak, moj maz wyjechal w sobote rano i wraca dopiero w sobote wieczorem. Wyjechal do Francji wiec nie ma opcji "wiszenia" na telefonie. Teskno mi.
Opiekuje sie psem szwagra - czekoladowy labrador- ktory tez daje mi popalic i chyba juz jestem przytloczona tym wszystkim. Fasola milczy i to mnie dobija 😞
no ale staram sie byc silna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kobietki!
po wizycie wszystko ok! badania moczu, cisnienie, cukier- jest dobrze.
na 100% FACECIK bedzie!!! 🙂 eksponowal swoje klejnociki! 😁
dzis na badaniu jedna raczke mial pod glowka, a druga dotykal sobie twarzy 🙂
mierzy ok. 15 cm, tzn Pani Dr. zmierzyc juz nie mogla i podala wedlug swoich wyliczen 🙂
teraz czekac cierpliwie do 10 stycznia! kolejna wizyta i badanie, ktore tutaj nazywa sie Ultraschal-Screnning- polega na sprawdzeniu czy dzidzia ma paluszki wszystkie, czy z kregoslupem w porzadku itd.. wiecej bede mogla powiedziec po 🙂
teraz czekam do soboty i leciiimyyy do Polski! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie was podczytuje, lubię sobie przypominac czasy jak byłam w ciazy 😉
Fijołek, spokojnie jak pisałam wczesniej, nawet pozniej dzidzius moze nie dawac znac kopniaczkami czy ruchami, przeciez jest malutki, daj sobie czas, zobaczysz za miesiac lub 2, da sie bardziej we znaki, jedne szybciej a drugie pozniej, mój w tym tyg czasem kopał a na nastepny dzien cisza albo kilka dni, w pierwszej ciązy kazda jest przewrazliwiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
Tak sobie was podczytuje, lubię sobie przypominac czasy jak byłam w ciazy 😉
Fijołek, spokojnie jak pisałam wczesniej, nawet pozniej dzidzius moze nie dawac znac kopniaczkami czy ruchami, przeciez jest malutki, daj sobie czas, zobaczysz za miesiac lub 2, da sie bardziej we znaki, jedne szybciej a drugie pozniej, mój w tym tyg czasem kopał a na nastepny dzien cisza albo kilka dni, w pierwszej ciązy kazda jest przewrazliwiona.


ehh ja to jestem szczegolnie. to moja trzecia ciaza. dwie pierwsze stracilam i stad pewnie ta lekka panika. teraz sobie tlumacze ze nic zlego juz mnie nie powino na tym etapie spotkac, ale wiesz jak to moze roznie byc z kobieca wyobrania.
ale dziekuje i doceniam slowa wsparcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka, joma, manki, fijolek dzieki kochane jestescie,. 😘
ja to w takim szoku ze pojechałam na lody... cały czas czułam ze chłopczyk bedzie, i jeszcze do tego sie nasłuchałam o urodzie, kształcie brzucha itp. to byłam przekonana ze bedzie chłopczyk, a tu taka nam niunia niespodzianke zrobiła.. cały czas w lekkim szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie Kobietki!
po wizycie wszystko ok! badania moczu, cisnienie, cukier- jest dobrze.
na 100% FACECIK bedzie!!! 🙂 eksponowal swoje klejnociki! 😁
dzis na badaniu jedna raczke mial pod glowka, a druga dotykal sobie twarzy 🙂
mierzy ok. 15 cm, tzn Pani Dr. zmierzyc juz nie mogla i podala wedlug swoich wyliczen 🙂
teraz czekac cierpliwie do 10 stycznia! kolejna wizyta i badanie, ktore tutaj nazywa sie Ultraschal-Screnning- polega na sprawdzeniu czy dzidzia ma paluszki wszystkie, czy z kregoslupem w porzadku itd.. wiecej bede mogla powiedziec po 🙂
teraz czekam do soboty i leciiimyyy do Polski! 🙂


Gratulacje następny kawaler w naszym gronie ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Manki, powiem tak, moj maz wyjechal w sobote rano i wraca dopiero w sobote wieczorem. Wyjechal do Francji wiec nie ma opcji "wiszenia" na telefonie. Teskno mi.
Opiekuje sie psem szwagra - czekoladowy labrador- ktory tez daje mi popalic i chyba juz jestem przytloczona tym wszystkim. Fasola milczy i to mnie dobija 😞
no ale staram sie byc silna..


Fijołek nie zamartwiaj się kochana ja też bardzo rzadko coś poczuje jakieś delikatne smyrnięcie.To zdarza sie raz na dzień lub dwa.
Jeszcze wszystko przed nami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka a Ty kiedy idziesz na usg??? wiesz juz co bedziesz miała???


Aneczko ja będe miała dziewczynke ale to jeszcze nie na 100%
Następne usg mam 7 stycznia to będzie połówkowe i szczegółowe pomiary maleństwa czy wszystko dobrze się rozwija.
Mam nadzieje że wszystko jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
aneczka 1983 bylo widac !!! chwalil sie na maksa!
ale ja juz na poprzedniej wizycie bylam poinformowana, ze na 80% bedzie chlopczyk 🙂 a bylo to w 16 tyg juz!! 🙂
dzis tylko potwierdzila Pani Dr !


Śmiały chłopak stwierdził że jak ma się cym chwalić to będzie pokazywał a co niech patrzą hi hi.
Gratulacje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
aneczka 1983 bylo widac !!! chwalil sie na maksa!
ale ja juz na poprzedniej wizycie bylam poinformowana, ze na 80% bedzie chlopczyk 🙂 a bylo to w 16 tyg juz!! 🙂
dzis tylko potwierdzila Pani Dr !


Śmiały chłopak stwierdził że jak ma się cym chwalić to będzie pokazywał a co niech patrzą hi hi.
Gratulacje 😆



no podobno chlopcy chetniej pokazuja swoje wdzieki niz dziewczynki!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi sie wydaje, ze to jest tak... jesli lekarz jest pewny na 100%, ze widzi pitulke to ok mowi ze dziewczynka, ale jesli ma watpliwosci to kaze czekac do nastepnej wizyty!
mojej szwagierce mowiono do 5 miesiaca, ze bedzie dziewczynka, a na ktorejs wizycie jednak, ze bedzie chlopczyk 🙂
wyrosl siusiaczek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...