Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bylam na dworze z pieskiem brr ale zimno, i podjechalam odebrac sobie wyniki w diagnostyce jest otwarte 24 h wiec godzina nie robi paniom roznicy. Martwie sie troszke bo mimo picia i jedzenia zurawiny wciaz mam bakterie w moczu, nie odczuwam zadnych boli ani nic wiec nie mialam o niczym pojecia, dobrze ze jutro wizyta o wszystko sie zapytam takze o lenistwo naszych malenstw fijolku, takze moze cos mi doktor na to poradzi. Poki co nie moge zasnac dobrze ze mam na rano do lekarza ok. poludnia obiecuje sie odezwac. Ide sie kapac a tobie Aneczko gratuluje malej ksiezniczki nastepna piekna dama w naszym gronie. Buziaki i dobrej nocy gdybym juz sie nie pojawila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Kobietki!
wstalam z mezem i nie moge juz spac 🙂
wczoraj chyba za duzo nabrykalam sie, bo w nocy bol brzuszka, strasznie sie czulam ;(
ale juz jest OK! 🙂
ten wylot do Polski za 2 dni stawia mnie na rowne nogi, a nawet moge powiedziec na glowie!!!
ehhh, oby do soboty! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂Ja mam wizyte za tydz mam nadzieje że będe miała robione usg i poznam płeć maleństwa.Wczoraj byłam w mieście i kupilam 3pary bodów z krótkim rękawkiem.


Ewelka 17, ja tez przechodzac obok sklepow z ciuszkami nie moge sie oprzec! moze z 2 tyg temu kupilam pizamke z czapeczka, i bluzeczke z kurteczka 🙂 poprostu cudo!
ale jesli moge Ci doradzic, to tak jak rozmawialysmy z dziewczynami, to nie kupuj za duzo na 56!
bo dzieci tak szybko rosna, ponosi dzidzia do miesiaca i bedziesz musiala juz 62 zakladac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Bylam na dworze z pieskiem brr ale zimno, i podjechalam odebrac sobie wyniki w diagnostyce jest otwarte 24 h wiec godzina nie robi paniom roznicy. Martwie sie troszke bo mimo picia i jedzenia zurawiny wciaz mam bakterie w moczu, nie odczuwam zadnych boli ani nic wiec nie mialam o niczym pojecia, dobrze ze jutro wizyta o wszystko sie zapytam takze o lenistwo naszych malenstw fijolku, takze moze cos mi doktor na to poradzi. Poki co nie moge zasnac dobrze ze mam na rano do lekarza ok. poludnia obiecuje sie odezwac. Ide sie kapac a tobie Aneczko gratuluje malej ksiezniczki nastepna piekna dama w naszym gronie. Buziaki i dobrej nocy gdybym juz sie nie pojawila.


Hussi31, co do Twoich bakterii w moczu....
ja przed ciaza mialam miesiac w miesiac zapalenie pecherza!!! masakra, bol taki, ze z pracy sie zwalnialam, wysiedziec nie moglam, najlepiej jakbym caly czas na kibelku siedziala i po kropelce siusiala! no i oczywiscie bez antybiotykow sie nigdy nie obeszlo :/
takze dobrze, ze Ty nie odczuwasz teraz tego! ciekawe co lekarz poradzi?? moze da cos na wyplukanie moczu??
mi na szczescie jak narazie na czas ciazy przeszlo! 🙂
daj znac jak wrocisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry ciezaroweczki 🙂

Gratuluje wszystkim mamom, ktore wczoraj sie dowiedzialy czy beda mialy chlopca czy dziewczynke 😘
Ja dzisiaj na 12:40 mam wizyte i mam nadzieje, ze tez bede mogla sie pochwalic płcią 🙂
A teraz jakies sniadanko trzeba zrobic, bo czuje, ze moja dzidzia glodna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam spiesze powiedziec ze moja Fasola podarowala mi w nocy kilka na tyle solidnych kopniakow ze sie obudzialm.. tak mysle, ze to byly kopniaki no bo co innego moglam poczuc? i jak oczy otworzylam to jeszcze cos mnie tam pukalo z brzucholka 🙂 ufff...
a teraz lece z psiakiem do parku. -12...ehhh ale co tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki ciesze sie ze wszystko z waszymi maleństwami ok i ze jak na razie grzecznie sie spisywaly i pokazywały co maja miedzy nózkami oby reszta niewiadomych przed swietami sie wyklarowała 🙂 i bedziemy mogły juz wiedziec czy mamy większosc damskiego czy męskiego towarzystwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie patrze na wasze sliczne brzuszki ze zdjec i jakos mi smutno, bo u mnie jeszcze prawie nic nie widac 😞 ale to pewnie dlatego, ze zawsze bylam jak to sie ladnie mowi "przy kosci". Dzisiaj zapytam lekarza, czy czasami cos nie jest nie tak:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂Ja mam wizyte za tydz mam nadzieje że będe miała robione usg i poznam płeć maleństwa.Wczoraj byłam w mieście i kupilam 3pary bodów z krótkim rękawkiem.


Ewelka 17, ja tez przechodzac obok sklepow z ciuszkami nie moge sie oprzec! moze z 2 tyg temu kupilam pizamke z czapeczka, i bluzeczke z kurteczka 🙂 poprostu cudo!
ale jesli moge Ci doradzic, to tak jak rozmawialysmy z dziewczynami, to nie kupuj za duzo na 56!
bo dzieci tak szybko rosna, ponosi dzidzia do miesiaca i bedziesz musiala juz 62 zakladac!

dziekuje za porade kupilam narazie 1 dla niemowlaka a 2pary do 3miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski !!!
ja dzis miałam krótka noc chyba z tych emocji.. 🙂 a co do rozmiarów dla maluszków to czesto lekarz pod koniec ciązy mówi mniej wiecej ile bedzie miało jak sie urodzi. ja kupuje od 62 cm.. ja te 56 to dokupie pozniej ale tylko bodziaki zeby było do szpitala jak sie małe urodzi choc lekarz wczoraj powiedział ze bedzie spora.. 🙂 🙃 wczoraj nawet kupiłam słodka sztruksowa sukieneczke na szelkach na rozmiar 62.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witam spiesze powiedziec ze moja Fasola podarowala mi w nocy kilka na tyle solidnych kopniakow ze sie obudzialm.. tak mysle, ze to byly kopniaki no bo co innego moglam poczuc? i jak oczy otworzylam to jeszcze cos mnie tam pukalo z brzucholka 🙂 ufff...
a teraz lece z psiakiem do parku. -12...ehhh ale co tam.


no super.. widzisz kochana jest uspokoiła mamusie 🙂 mogła jeszcze piastkami .. jak u mnie,,
wczoraj lekarz mi powiedział ze cału czas nie bedzie sie ruszało szczególnie jak sie ruszamy czy jak sa jakies nieznane głosy czy sie przestraszy.. mówił ze nie ma powodu do niepokoje.. wszytsko jest dobrze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
witam spiesze powiedziec ze moja Fasola podarowala mi w nocy kilka na tyle solidnych kopniakow ze sie obudzialm.. tak mysle, ze to byly kopniaki no bo co innego moglam poczuc? i jak oczy otworzylam to jeszcze cos mnie tam pukalo z brzucholka 🙂 ufff...
a teraz lece z psiakiem do parku. -12...ehhh ale co tam.


no super.. widzisz kochana jest uspokoiła mamusie 🙂 mogła jeszcze piastkami .. jak u mnie,,
wczoraj lekarz mi powiedział ze cału czas nie bedzie sie ruszało szczególnie jak sie ruszamy czy jak sa jakies nieznane głosy czy sie przestraszy.. mówił ze nie ma powodu do niepokoje.. wszytsko jest dobrze,


no ja mam wrazenie ze ciagle sie ruszam. ciagle chodze z psem na spacery i trzeba bylo skonczyc zakupy swiateczne. Skoro ja jestem w zasadzie ciagle w ruchu to ona ciagle spi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Kasiu ja tez mam dośc dużą nadwagę i u mnie brzucha nie widać jak u innych dziewczyn i tez nie czuje jeszcze Maleństwa ale staram się byc dobrej mysli bo jak to wszyscy mówia i piszą każda ciąża i każde dziecko jest inne także wiesz.
Zazdroszczę już Wam że znacie płeć swoich pociech.Może za 2 tyg sie dowiem 😆

Pozdrawiam i miłego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...