Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc dziewczyny jestem tu nowa, mam termin na 14 maja juz nie moge sie doczekac 🙂 Pytanko jak jest u was z ruchami? bo mnie sie wydaje ze czasem cos czuje ale neiw iem czy to dzidzi.
pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadlam francuskie rogaliki z jabłkiem i cynamonem, i wiecie w brzuchy mała chyba fikołki robi.. tak mocno to jeszcze nie było 🤪słodkie są te ruchy 😁 jak tak dalej pojdzie to mi cukry skoczą, i skonczy sie dogadzanie sobie i niuni...
a tak apropo to jest tu kto ?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam do domku. zmeczona chyba do granic. mialam mozliwosc pobyc z dzieciakami mojego brata: 2,5 letnia i 8 miesieczna dziewczynka... aaaaaaa!!! 🤢
dostalam tyleee ciuchow ze juz wiem, ze nie powinnam niczego kupowac do 6m-c zycia. Wybieram sie do nich w polowie stycznia i mam dostac kolyske i kolejne ciuszki. rewelacyjnie 🙂 te ubranka takie slodziaki ze chcialam niektore juz zabrac do domku, ale narazie zostaja u moich rodzicow.. czekaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
marinka napisał(a):
mam takie spostrzeżenia: byłam na tych wyprzedażach w 5 10 15 i smyk ale powiem wam ,że nie zauważyłam super wyprzedaze. nie było cen powalających. moze ja nie widziałam ale naprawde szukałam

Dziewczynki, ja byłam wczoraj w H&M i tam są naprawdę fajne wyprzedaże dla maluszków. Kupiłam za 10zł bodziaki z długim rękawem, za 10zł jeansy malutkie trafiłam i 30zł dresik. Obniżki są też na dziale Mama ale zauważyłam ( bo byłam w 2 sklepach), że te same ubrania sa rożnie poprzeceniane więc jeśli macie kilka H&M u siebie to warto połazić po różnych ( udało mi się kupić za połowę ceny spodnie sztruksy ciążowe a w innym sklepie były w normalnej cenie po 120zł!).


A ja byłam dzisiaj w H&M i zrobiłam pierwsze zakupy dla Maleństwa.
Tylko te ceny straszne, nie zauważyłam, żeby były jakieś super obniżki.
Komplet dwóch body - 39,90 i właściwie większość w takich cenach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):

Monalissa Ja tez nic jeszcze nie czuje a moją koleżankę ( ma termin na 10 maja) już tak jej maluszek kopie, że jej mąż nawet wyczuwa... (...CIACH... )Powiedziała mi tez, że pierworódki często dopiero w 20 tygodniu zauważają pierwsze ruchy... Uspokoiłam się i teraz z niecierpliwością " nasłuchuję" tych ruchów.


Barakuda, cierpliwości 🙂 Ja dopiero wczoraj wieczorem w kinie po raz pierwszy z całą pewnością czułam Maleństwo, czyli 19 tydzień i 6 dni 🙂 Istne szaleństwo było i trwało przynajmniej z pół godziny - może film mu się spodobał? Swoją drogą, polecam "Och, życie" - dawno się tak nie śmiałam, mąż zresztą też był ubawiony no i temat tak nam bliski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, odnośnie wózków - polecam bardzo dobre a dodatkowo w bardzo dobrej cenie wózki:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12179096
Dwójka naszych znajomych ma takie, jedni kupili 3 lata temu i bardzo sobie chwalili, druga para kupiła dla synka, który urodził się w sierpniu tego roku i jak do tej pory też chwalą. My też na pewno kupimy w tej firmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NA PROGU NOWEGO ROKU - Życzę Wam brzuszki od serca, - by każda łza w oku - miała smak szczęścia, - by nadziei płomienie - nie gasły w mroku - i każde Wasze marzenie spełniło się w NOWYM 2011 ROKU ! ! ! ! a jedno napewno juz się spełni 🙂 zostaniemy mamusiami 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo brzuszki!!!


Życzę wam żeby następny rok był spędzony z maluszkami 🙂 A w tym roku nie dają znać o sobie maluszki 🙂

Ja wczoraj miałam gości więc sobie podjadłam fajnie. Dziś zawozimy Anielę do moich rodzic.ów , bo idziemy na wielką imprezę domówkę.Tańce itd.
Pozdrawiam was mocno z ranka bo 1 jestem 🙂
Fijolek fajna ta strona już zamówiłam nosefride dla córci i dla dzidzi nowej nasze oraz pare innych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, odnośnie wózków - polecam bardzo dobre a dodatkowo w bardzo dobrej cenie wózki:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12179096
Dwójka naszych znajomych ma takie, jedni kupili 3 lata temu i bardzo sobie chwalili, druga para kupiła dla synka, który urodził się w sierpniu tego roku i jak do tej pory też chwalą. My też na pewno kupimy w tej firmie 🙂


mnie sie podoba, ale jedna rzecz ktora go dyskwalifikuje: waga 😞 nie mamy windy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hejo brzuszki!!!


Życzę wam żeby następny rok był spędzony z maluszkami 🙂 A w tym roku nie dają znać o sobie maluszki 🙂

Ja wczoraj miałam gości więc sobie podjadłam fajnie. Dziś zawozimy Anielę do moich rodzic.ów , bo idziemy na wielką imprezę domówkę.Tańce itd.
Pozdrawiam was mocno z ranka bo 1 jestem 🙂
Fijolek fajna ta strona już zamówiłam nosefride dla córci i dla dzidzi nowej nasze oraz pare innych rzeczy


no to ciesze sie ze sie stronka przydaje 🙂

ja z niecierpliwoscia czekam na przesylke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, odnośnie wózków - polecam bardzo dobre a dodatkowo w bardzo dobrej cenie wózki:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12179096
Dwójka naszych znajomych ma takie, jedni kupili 3 lata temu i bardzo sobie chwalili, druga para kupiła dla synka, który urodził się w sierpniu tego roku i jak do tej pory też chwalą. My też na pewno kupimy w tej firmie 🙂


mnie sie podoba, ale jedna rzecz ktora go dyskwalifikuje: waga 😞 nie mamy windy.


Fijolek, tez nie mamy, a mieszkamy na 4. pietrze, a z tego co sprawdzalam wiekszosc wozkow niestety tyle wazy 😞 Niby na dole jest wozkownia, ale cala zawalona rowerami, sankami itp., wiec chyba bede sobie go znosic na raty - najpierw stelaz, potem gondola z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...