Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry..dzisiaj wstalam jakos z humorkiem 😁mimo bolu plecow i rąk ach...mala po wizycie wczoraj rozrabiala hehe dzisiaj rano tez troszke..mowie Wam jaka ona fajniusia taka spryciocha tak sie tam bujała w brzuszku hehe bardzo kocham moje dzieci..najbardziej na swiecie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

chcialam sie podpytac Was czy jak teraz w moim 21-22 tyg ciazy pojade (za5dni)na 3D ktore zlecil mi moj lekarz,czy na tym badaniu lekarz poda termin porodu,wage dziecka pourodzeniowa??i jeszcze jedno..dlaczego moj lekarz prowadzacy kazal wszystko opisac w liscie temu lekarzowi co bedzie mi to robil..czy lekarz od 3D nie udzieli zadnej informacji??prosze uswiadomcie Ole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Ja też jestem majuweczka i to dosłownie bo mój synek urodzi się 2-3 maja 2011 🙂 Stwierdziłam ze fajna sprawa bo będzie mógł robic w majówke imprezy urodzinowe.

Postanowilismy dać mu na imię Filip więc tez w maju będzie miał imieniny i to w ten sam dzień co ja 🙂
Jak się czujecie? Ja świetnie poza tym że starsznie boli mnie kość ogonowa i ledwo siedzę 😞 Może ma ktoś jakiś patent co z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj, 22 tydzień to najlepszy czas na zrobienie USG 3d ponieważ wtedy własnie możliwe jest wykrycie wad fizycznych dziecka.
Ja moje badanie robiłam pod koniec 21 tygodnia. Lekarz podał mi przypuszczalną wagę dziecka 354 g, termin porodu i opis każdej zewnętrznej części ciała dzidziusia na zasadzie czy dana część jest prawidłowo ukształtowana czy nie.
Skąd jesteś? Znam najlepszego specjalistę usg w warszawie i byłam niesamowicie zadowolona tylko ze strasznie jest drogi bo 400 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
chcialam sie podpytac Was czy jak teraz w moim 21-22 tyg ciazy pojade (za5dni)na 3D ktore zlecil mi moj lekarz,czy na tym badaniu lekarz poda termin porodu,wage dziecka pourodzeniowa??i jeszcze jedno..dlaczego moj lekarz prowadzacy kazal wszystko opisac w liscie temu lekarzowi co bedzie mi to robil..czy lekarz od 3D nie udzieli zadnej informacji??prosze uswiadomcie Ole 😉


hejka ja byłam równo tydzien temu na 3d, i powiem Ci jak to u mnie było.. nie powiedział mi terminu porodu.. ani wagi jak sie urodzi bo przecież malństw jeszcze rosnie i nie wiadomo ile jeszcze. na a dobrze niech wysztko spisze, może Twojlekarz obawiał sie że nie zapamietasz wszystkiego.. a nie dostaniesz płyty z 3d?? tam wszytsko jest wykresy,, czy dobrze sie rozwija itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka a ja musze plyte miec ze soba?bo ja w niemczech robie..tutaj jest bezplatne wiec nie wiem czy plytke dadza..a ten monitor ktory przedstawia dzidzi obraz jest duzy czy to tak jak zwykle usg???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ,,gosciu,, witam kolejna majoweczke..zaloguj sie dziewczyny sie uciesza 🙂wczoraj pytalam o bole kosci ogonowej..doktor mnie pocieszyl..,,dopiero sie zaczna,,ciezko dla kregoslupa dzwiganie i pewnie dlatego...mi poradzil basen..ale nie mam z kim lazic wiec nie chodze 😞moze jakies rozciaganie delikatne sprobuje..a zreszta polowa juz za nami wiec wytrzymamy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej ,,gosciu,, witam kolejna majoweczke..zaloguj sie dziewczyny sie uciesza 🙂wczoraj pytalam o bole kosci ogonowej..doktor mnie pocieszyl..,,dopiero sie zaczna,,ciezko dla kregoslupa dzwiganie i pewnie dlatego...mi poradzil basen..ale nie mam z kim lazic wiec nie chodze 😞moze jakies rozciaganie delikatne sprobuje..a zreszta polowa juz za nami wiec wytrzymamy 🙂 🙂 🙂

nie chce straszyć ale jeśli chodzi o bóle itp .dolegliwości to się dopiero zacznie 🙂 to będzie ta gorsza połowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Aneczka a ja musze plyte miec ze soba?bo ja w niemczech robie..tutaj jest bezplatne wiec nie wiem czy plytke dadza..a ten monitor ktory przedstawia dzidzi obraz jest duzy czy to tak jak zwykle usg???


my płyte dostalismy, ale nie wiem jak w niemczech jest.. moze wez na wszelki wypadk. a obraz jest w zależności od sprzetu w tego co my bylismy był spory, ale miał nowoczesny sprzet..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie wczoraj do babci ma 88 lat i mowie ,babciu bedzie dziewczynka,doktor mowi ze duza,,...cisza w telefonie..cisza..po chwili babcia mowi..łoj,łoj to sie bedzie dupsko pruło..haha no z babci ust to poprostu pekalam ze smiechu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzwonie wczoraj do babci ma 88 lat i mowie ,babciu bedzie dziewczynka,doktor mowi ze duza,,...cisza w telefonie..cisza..po chwili babcia mowi..łoj,łoj to sie bedzie dupsko pruło..haha no z babci ust to poprostu pekalam ze smiechu 😁 😁

niezla masz babcie 🙂 moja skończyła 80.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia jest super i bardza nowoczesna..ma 153 a dziadek 195...i wiesz co dziadek jest taki malenki przy niej ze juz mniejszy byc nie moze...babcia to dyrygent..oj wnuczka mowi..teraz zaciazylas ani nie chlapniemy sobie nic 🙂 🙂a z dziadkiem to nie radosc...65 lat po slubie juz sa heheh..czasami wspolczuje dziadkowi 🙂pozytywnie...kupilismy mu pod choinke sluchawki i teraz jest szczesliwy ze babci nie slucha 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...