Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej majóweczki 🙂 Ja już na nóżkach a musze wam coś powiedzieć dołączam do brzuszków które robiły placuszki z jabłkami wczoraj sie źle czułam i mi sie nie chciało a dziś juz chodza za mna wiec pora sie najeść 😆
A i jeszcze chciaam wam powiedzieć ze dziś w nocy mój Nikoś urządził sobie w mamy brzuszku impreze. Mój mały robaczek tak szalał ze pół nocy spać nie mogłam a cały brzuszek to mi latał, a mądrala teraz śpi...eh nie miałam wcześniej takiej nocy i chyba dziś bez kawy nie przeżyje 🙂 Miałyście tak kiedyś?


No ja właśnie niegdy wcześniej też tak nie miałam i maly się właśnie obudził bo znów zaczyna szaleć...ale słodkie to jest nawet jak sie pół nocy nie śpi 🙂

nig


ja dzisiaj mialam podobna noc.
Jak sie przytulalam do meza to pytal co to jest? no wiec mowie mu:"a jak myslisz". Szalala cala noc i nad ranem czulam jak sie przewraca na drugi bok. Nigdy do tej pory nie czulam jej tak intensywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek my mieliśmy browna i Anielka nie chciała za nic do buzi brać , nie wiem czego to kwestia. Ale wiadomo każde dziecko jest inne.

slyszalam o jakichs dobrych stronach/funkcjach tej butli - ale musze podpytac mojej mamy co o nich wie. Ja na razie nie mysle o butelkach. Gdyby okazalao sie nagle ze potrzebuje to bede kupowac. Teraz chyba nie mam potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziewczynki a patrzyłyście jakie buteleczki dla dzidzi?? Jakiej firmy itd??

Ja kiedyś dostałam w ramach jakiejś akcji reklamowej darmową 125ml Aventa i koleżanka, która ma dzieci mówiła mi, że są bardzo dobre. Ponoć mają szeroki wybór smoczków z różną wielkością otworków i łatwiej z nich karmić.

ja dostałam laktator tej firmy tylko butelki musze dokupic. Jolajcik dostałaś ode mnie e;maila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A my w ten weekend kupimy butelki, smoczek i itd 🙂 Już się nie mogę doczekać. Poza tym Piotrek już chce mieć to za sobą bo najbardziej tego nie lubi kupować 🙂

ale to nie bedziesz karmic piersia?



Oczywiście, że będę ale butelki są potrzebne , przynajmniej mi były potrzebne przy Anielce do podania wody czy herbatki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no własnie co do butelek dziewczyny to widzialm taki zesatw 125 ml i 250 jak mowicie kupic tylko male czy duze tez bo ja wogole sie nie znam i jakie smoczki do tych butelek, bo slyszalam ze sie kazdy rozni dziurkami czy cos





Kochana ja Ci powiem jakie mi się przydały. Na samym początki te małe i ta dziurka 1 a później masz podane jaka dziurka od jakiego miesiąca.Ale te większe też się przydają później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A my w ten weekend kupimy butelki, smoczek i itd 🙂 Już się nie mogę doczekać. Poza tym Piotrek już chce mieć to za sobą bo najbardziej tego nie lubi kupować 🙂

ale to nie bedziesz karmic piersia?

Oczywiście, że będę ale butelki są potrzebne , przynajmniej mi były potrzebne przy Anielce do podania wody czy herbatki .

ok, wiem ze sa dwie szkoly.
1. jak sie karmi piersia to podobno inne plyny nie sa potrzebne. przy wielkich upalach wystarczy zwilzyc ustka dziecku.
2. ze bez wzgledu na to czy karmisz piersia czy nie dziecko powinno sie poic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuchatki...
Wczoraj byłam na kolejnym USG mierzyli synusia wszystko jest ok waży już 570 gram.. 🙂
Tylko martwi mnie łożysko jest na ścianie przedniej i do tego już jest dojrzałe w II stopniu w skali Grannuma.. 😞 a jak czytałam na forach to niektóre kobiet ten stopień mają pod koniec ciąży...nie wiem czy to nie za wcześnie...za tydzień mam wizyte u mojego lekarza prowadzącego to się wszytskiego wypytam....

Marinka dobrze, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze....Dbaj o Siebie i dużo wypoczywaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A my w ten weekend kupimy butelki, smoczek i itd 🙂 Już się nie mogę doczekać. Poza tym Piotrek już chce mieć to za sobą bo najbardziej tego nie lubi kupować 🙂

ale to nie bedziesz karmic piersia?

Oczywiście, że będę ale butelki są potrzebne , przynajmniej mi były potrzebne przy Anielce do podania wody czy herbatki .

ok, wiem ze sa dwie szkoly.
1. jak sie karmi piersia to podobno inne plyny nie sa potrzebne. przy wielkich upalach wystarczy zwilzyc ustka dziecku.
2. ze bez wzgledu na to czy karmisz piersia czy nie dziecko powinno sie poic.


ale że jak poić? bo ja słyszałam znowu od mojej mamy ze jak sie karmi to dziecko tez sie napije tym pokarmem nie tylko naje, ale ze herbatki jak najbardziej wskazane od poczatku ale czy to prawda to bo ja wiem.

nio....dzis rano gadalismy z mezem ze nie spalam w nocy a jak bede karmic to pobudka co 3 godziny...to on takie oczy zrobil ze czemu tak czesto hehe...smiac mi sie chcialo...ae co tam bedziemy wstawac byle maluchy byly zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A my w ten weekend kupimy butelki, smoczek i itd 🙂 Już się nie mogę doczekać. Poza tym Piotrek już chce mieć to za sobą bo najbardziej tego nie lubi kupować 🙂

ale to nie bedziesz karmic piersia?

Oczywiście, że będę ale butelki są potrzebne , przynajmniej mi były potrzebne przy Anielce do podania wody czy herbatki .

ok, wiem ze sa dwie szkoly.
1. jak sie karmi piersia to podobno inne plyny nie sa potrzebne. przy wielkich upalach wystarczy zwilzyc ustka dziecku.
2. ze bez wzgledu na to czy karmisz piersia czy nie dziecko powinno sie poic.


Dokładnie są 2 szkoły 🙂 🙂 U nas było tak , że ANielka strasznie płakała i nasza lekarka powiedziała że wie , iż teraz się nic nie daje oprócz mleka ale żebym spróbowała dać jej wodę i wiesz ja nie wiem czy od tego czy nie ale przestała płakać. A no i szczęście Anielka umiała pić i z butelki i z piersi, bo niektóre dzieci jak piją z butelki to nie chcą pić z cyca 🙂 Ale to wszystko zależy od dziecka i mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A my w ten weekend kupimy butelki, smoczek i itd 🙂 Już się nie mogę doczekać. Poza tym Piotrek już chce mieć to za sobą bo najbardziej tego nie lubi kupować 🙂

ale to nie bedziesz karmic piersia?

Oczywiście, że będę ale butelki są potrzebne , przynajmniej mi były potrzebne przy Anielce do podania wody czy herbatki .

ok, wiem ze sa dwie szkoly.
1. jak sie karmi piersia to podobno inne plyny nie sa potrzebne. przy wielkich upalach wystarczy zwilzyc ustka dziecku.
2. ze bez wzgledu na to czy karmisz piersia czy nie dziecko powinno sie poic.


ale że jak poić? bo ja słyszałam znowu od mojej mamy ze jak sie karmi to dziecko tez sie napije tym pokarmem nie tylko naje, ale ze herbatki jak najbardziej wskazane od poczatku ale czy to prawda to bo ja wiem.

nio....dzis rano gadalismy z mezem ze nie spalam w nocy a jak bede karmic to pobudka co 3 godziny...to on takie oczy zrobil ze czemu tak czesto hehe...smiac mi sie chcialo...ae co tam bedziemy wstawac byle maluchy byly zdrowe

no poic czyli dawac do picia wode lub herbatki. Bo podobno mleko matki jest bardziej wodniste niz geste. ale oczywiscie wszystko wyjdzie w praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Hej Brzuchatki...
Wczoraj byłam na kolejnym USG mierzyli synusia wszystko jest ok waży już 570 gram.. 🙂
Tylko martwi mnie łożysko jest na ścianie przedniej i do tego już jest dojrzałe w II stopniu w skali Grannuma.. 😞 a jak czytałam na forach to niektóre kobiet ten stopień mają pod koniec ciąży...nie wiem czy to nie za wcześnie...za tydzień mam wizyte u mojego lekarza prowadzącego to się wszytskiego wypytam....

Marinka dobrze, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze....Dbaj o Siebie i dużo wypoczywaj...



Antetnka trzymaj się. Ja nie wiem co to znaczy , że jest 2 stopień. Ale nie martw się, wiem ,że się łatwo mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...