Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hussi nie sluchaj jakies "glupiej kolezanki: moim zdaniem zazdrosci ci ze tak ladnie wygladasz w ciazy...mi tez jak tak gadali to mialam dola jak cholera..a z takiego dolka ciezko wyjsc w jeden dzien....ja teraz przypominam sobi jak dziewczyny mi tu pisaly ze to stan blogoslawiony i nie ma co sie martwic ze sie przytylo czy cos...wkoncy maluszki mamy w sobie i to siweta racja...po ciazy bedziemy sie martwic jak wygladamy i wracac do formy a teraz zero zmartwien bo moze maluszek to zuje i cicho siedzi...swoja droga moj tez od rana jeszcze nie kopal...ale czuje ze jest ok i pewnie niedlugo zacznie buszkowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):

nie zakladam rekawiczek,bo myslalam ze jak kupek nie dotykam bezposrednio to nie musze,ojojoj .... to mi dalas do myslenia....a to po kiju od mopa moga jakies bakterie wstretne sie do gory przemieszczac????do rak??


Moniczka, ja sprzątałam ze zmiotka i szufelką, a potem na mokro - i wszystko w rękawiczkach. Nie wiem, jak się przenoszą bakterie 😁 Ja się bałam nawet pyłu, który był na balkonie - nigdy nie wiadomo co wdychasz sprzątając, ręce najmniejszy problem jak potem umyjesz 🙂

zgadzam sie, kupa ptasia jest to straszne badziewie roznoszace taka ilosc bakterii ze nawet nie jestesmy w stanie sobie tego wyobrazic 😞 ZAWSZE rekawiczki i najlepiej jeszcze zaslonic maseczka albo szmatka twarz zeby tego nie wdychac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):

nie zakladam rekawiczek,bo myslalam ze jak kupek nie dotykam bezposrednio to nie musze,ojojoj .... to mi dalas do myslenia....a to po kiju od mopa moga jakies bakterie wstretne sie do gory przemieszczac????do rak??


Moniczka, ja sprzątałam ze zmiotka i szufelką, a potem na mokro - i wszystko w rękawiczkach. Nie wiem, jak się przenoszą bakterie 😁 Ja się bałam nawet pyłu, który był na balkonie - nigdy nie wiadomo co wdychasz sprzątając, ręce najmniejszy problem jak potem umyjesz 🙂

kochana ja tam ze szczota sie nie bawie jesli chodzi o kupy,jak tylko zauwaze to mopa i jade na mokro,bo co tu kryc te kupy tez czesto i gesto sa swieze i mokre...bleeee...takze mokrym mopem bez rekawiczek a rece myje czesto bo jakas manie mam mycia rak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Anonimosia bedzie wszystko dobrze..a napisz mi jak kociak?


Heh, on nie taki znowu kociak, tylko duży kocur - prawie 7kg 😁
No muszę się z moją mamą umówić, kiedy robimy kotom badania - jej kotka ma problem z jednym zębem i też będzie musiała mieć zabieg. Pewnie jakoś w tym tygodniu, najpóźniej w przyszłym, ale jestem uzależniona od tego, kiedy dostanie urlop, żebyśmy wszystko razem załatwiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):

kochana ja tam ze szczota sie nie bawie jesli chodzi o kupy,jak tylko zauwaze to mopa i jade na mokro,bo co tu kryc te kupy tez czesto i gesto sa swieze i mokre...bleeee...takze mokrym mopem bez rekawiczek a rece myje czesto bo jakas manie mam mycia rak... 🙂


Ja niestety sprzątałam też zaschnięte - w lecie nawet się nie obejrzałam - dwa dni i już obesrane od nowa.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny ☺️
Co do łóżeczka,to tak kupiłam na allegro...ale kasy nie wpłaciłam sprzedającemu na konto bo poprostu niemam nr jego konta bo w waidomości nie było podanego,a on sam nie odp na moją wiadomośc,więc raczej niema co się denerwować.Ja pakuję sie powolutku bo jutro do domkq wracam...trzeba dalej pilnowac majstrów i remontu...kiedy to się skończy...eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzieki dziewczyny ☺️
Co do łóżeczka,to tak kupiłam na allegro...ale kasy nie wpłaciłam sprzedającemu na konto bo poprostu niemam nr jego konta bo w waidomości nie było podanego,a on sam nie odp na moją wiadomośc,więc raczej niema co się denerwować.Ja pakuję sie powolutku bo jutro do domkq wracam...trzeba dalej pilnowac majstrów i remontu...kiedy to się skończy...eh...

Manki, zatem bez stresu.Moze facet gdzies wyjechal na weekend? To w jego interesie jest sprzedac Ci przedmiot, ktory kupilas. Ja korzystam z allegro zarowno jako sprzedawca jak i kupujacy od 7 lat i nigdy nie zdarzyla mi sie taka sytuacja.
Jak sie przez kolejne kilka dni nie odezwie, napisz do allegro ze mas zklopot i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):

kochana ja tam ze szczota sie nie bawie jesli chodzi o kupy,jak tylko zauwaze to mopa i jade na mokro,bo co tu kryc te kupy tez czesto i gesto sa swieze i mokre...bleeee...takze mokrym mopem bez rekawiczek a rece myje czesto bo jakas manie mam mycia rak... 🙂


Ja niestety sprzątałam też zaschnięte - w lecie nawet się nie obejrzałam - dwa dni i już obesrane od nowa.. 😠

teraz w zime mialam z nimi spokoj...ale od kilku dni juz sie kuzwa pojawiaja...ja se tak tlumacze ze mopa wyplucze kilka razy i git,a szczoty dodatkowo czyscic po kupach mi sie nie chce,a na mokro wszystko ladnie mi zchodzi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Manki to nie ma czyms sie martwic to moze lepiej olej tego sprzedawce a puszkaj podobnego lozeczka jesli cie sie bardzo to podoba od innego sprzedawcy i bedziesz miec spokoj...
A co do remontu zanim sie obejzysz bedzie koniec....

no to nie do konca jest tak ze moze "olac". To jest transakcja, wszystko jest zgodne z prawem i ja bym tak ochoczo nie szukala kolejnego lozeczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu dziewczyny moj maly wlasnie zaczal sie ruszac i z prawej strony wypchnal chyba glowke jesli sie nie myle....pierwszy raz mam cos takiego widoczne troche przez brzuch a jak sie dotnie na noge to raczej nie wyglada tylko okragle jak na glowke....ale super uczucie hehe ... 🙂 🙂 🙂 musialam wam o tym napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
Jezu dziewczyny moj maly wlasnie zaczal sie ruszac i z prawej strony wypchnal chyba glowke jesli sie nie myle....pierwszy raz mam cos takiego widoczne troche przez brzuch a jak sie dotnie na noge to raczej nie wyglada tylko okragle jak na glowke....ale super uczucie hehe ... 🙂 🙂 🙂 musialam wam o tym napisac 🙂
poczekaj jeszcze pare tyg co sie bedzie dzialo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku masz rację...przecież dopiero wczoraj kupiłam,a nie jest powiedziane że sprzedajacy musi siedziec caly dzien i odp na wiadomosci kupujacych itpo,ale ja to jestem taka w goracej wodzie kapana ☺️Tez od kilku lat korzystam z allegro i nigdy się nie zawiodłam,raz Nam przysłali uszkodzoną karte graficzna do kompa,ale wymielili więc i nie było jakiegos większego problemu,takze narzekać nie mogę.

Beatko no remontu prawie koniec,łazienke teraz beda robic i potem położą płytki i panele na podłoge i juz,ale jeszcze tyle trzeba kupić...meble wszystkie graty do kuchni itp...eh...ale damy rade...nie od razu Rzym zbudowano heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Jezu dziewczyny moj maly wlasnie zaczal sie ruszac i z prawej strony wypchnal chyba glowke jesli sie nie myle....pierwszy raz mam cos takiego widoczne troche przez brzuch a jak sie dotnie na noge to raczej nie wyglada tylko okragle jak na glowke....ale super uczucie hehe ... 🙂 🙂 🙂 musialam wam o tym napisac 🙂

tez cos takiego ostatnio mialam...i czulam to przez pare dobrych minut 🙂 no uczucie faktycznie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Manki to nie ma czyms sie martwic to moze lepiej olej tego sprzedawce a puszkaj podobnego lozeczka jesli cie sie bardzo to podoba od innego sprzedawcy i bedziesz miec spokoj...
A co do remontu zanim sie obejzysz bedzie koniec....

no to nie do konca jest tak ze moze "olac". To jest transakcja, wszystko jest zgodne z prawem i ja bym tak ochoczo nie szukala kolejnego lozeczka...


bo ja wiem tez mialam taka sytuacje wyslslam informacje do sprzedajacego i do allegro i transakcja zostala rozwiazana i szukalam nnego przedmiotu mi wtedy odpisali ze sprzedajacy ma 24 godz zeby sie odezwac...a byla cisza i potem usunal calkowicie aukcje i zniknla i do tej pory sie nie odezwal a juz chyba rok minal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Manki to nie ma czyms sie martwic to moze lepiej olej tego sprzedawce a puszkaj podobnego lozeczka jesli cie sie bardzo to podoba od innego sprzedawcy i bedziesz miec spokoj...
A co do remontu zanim sie obejzysz bedzie koniec....

no to nie do konca jest tak ze moze "olac". To jest transakcja, wszystko jest zgodne z prawem i ja bym tak ochoczo nie szukala kolejnego lozeczka...


bo ja wiem tez mialam taka sytuacje wyslslam informacje do sprzedajacego i do allegro i transakcja zostala rozwiazana i szukalam nnego przedmiotu mi wtedy odpisali ze sprzedajacy ma 24 godz zeby sie odezwac...a byla cisza i potem usunal calkowicie aukcje i zniknla i do tej pory sie nie odezwal a juz chyba rok minal....

no to sie zgadzam , ale wczesniej allegro Ci anulowalo te transakcje. Sama sobie ot tak nie mozesz... niestety, ale zakup/sprzedaz na allegro to nic innego jak umowa cywilno prawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Manki to nie ma czyms sie martwic to moze lepiej olej tego sprzedawce a puszkaj podobnego lozeczka jesli cie sie bardzo to podoba od innego sprzedawcy i bedziesz miec spokoj...
A co do remontu zanim sie obejzysz bedzie koniec....

no to nie do konca jest tak ze moze "olac". To jest transakcja, wszystko jest zgodne z prawem i ja bym tak ochoczo nie szukala kolejnego lozeczka...


bo ja wiem tez mialam taka sytuacje wyslslam informacje do sprzedajacego i do allegro i transakcja zostala rozwiazana i szukalam nnego przedmiotu mi wtedy odpisali ze sprzedajacy ma 24 godz zeby sie odezwac...a byla cisza i potem usunal calkowicie aukcje i zniknla i do tej pory sie nie odezwal a juz chyba rok minal....

no to sie zgadzam , ale wczesniej allegro Ci anulowalo te transakcje. Sama sobie ot tak nie mozesz... niestety, ale zakup/sprzedaz na allegro to nic innego jak umowa cywilno prawna.


A no to tak anulowane mialam....musi tak byc...moze wtedy zle sie wyrazilam zeby olac ale wlasnie mialam to na mysli zeby anulowac jak sie nie odezwie i szukac innego... 🙂 od tak sobie wiadomo ze nie mozna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
dobrze kochane chudzinki 🙂 ja sie kieruje do kuchni jakis obiadek zrobie miskowi,i sobie rybke z warzywkami na parze 🙂 milego popoludnia.. 😘
no pa Monisia:*:*:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...