Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
qrcze juz sie pogubilam musze zapisac corke jako 6 latke do szkoly i dzwonie wlasnie do szkoly a babka mi mowi ze 5 latki juz bmusza obowiazkowo isc w tym roku a ja mam i 5 i 6 latke ale nie wydaje mi sie ze juz musi isc 5 latek :/ moze wy cos wiecie na ten temat???????? 😮

CO???? 5latki do szkoly juz???? dajcie spokoj...za moich czasow... hehehe
niedlugo w wieku lat 15tu dzieci juz beda konczyc edukacje i do roboty...i to az do smierci bo wiek emerytalny co rusz wydluzaja hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
qrcze juz sie pogubilam musze zapisac corke jako 6 latke do szkoly i dzwonie wlasnie do szkoly a babka mi mowi ze 5 latki juz bmusza obowiazkowo isc w tym roku a ja mam i 5 i 6 latke ale nie wydaje mi sie ze juz musi isc 5 latek :/ moze wy cos wiecie na ten temat???????? 😮



Justiks23 5 latki jeszce w tym roku maja parwo wyboru, obowiazke jest dopiero od 2012roku,wiec nie ma sie czym stresowac....Pozdarwiam
jak 5 latki???to takie dzieci wysiedzą w szkole????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
jakie ma kapcie klasyczne i te dzieciaczek jak sie buja w rytm 😁

dobre..hehehe dobrze ze mnie nie widzalas jak ja odstawiam "lambade" w swoim ukladzie...bys sie zeszczala ze smiechu...a jak my z siostra sie razem dobierzemy...to uuuu hehehe a szczegolnie jak slyszymy jakas melodyje typu italo disco hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakie ma kapcie klasyczne i te dzieciaczek jak sie buja w rytm 😁

dobre..hehehe dobrze ze mnie nie widzalas jak ja odstawiam "lambade" w swoim ukladzie...bys sie zeszczala ze smiechu...a jak my z siostra sie razem dobierzemy...to uuuu hehehe a szczegolnie jak slyszymy jakas melodyje typu italo disco hehehe
albo takie wiejskie wesela...popic wodeczki i tance oooo i do tego fajne towarzystwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakie ma kapcie klasyczne i te dzieciaczek jak sie buja w rytm 😁

dobre..hehehe dobrze ze mnie nie widzalas jak ja odstawiam "lambade" w swoim ukladzie...bys sie zeszczala ze smiechu...a jak my z siostra sie razem dobierzemy...to uuuu hehehe a szczegolnie jak slyszymy jakas melodyje typu italo disco hehehe
albo takie wiejskie wesela...popic wodeczki i tance oooo i do tego fajne towarzystwo 🙂

no wiejskie weselicha...nie ma nic lepszego...na takich sie najlepiej bawilam...serio hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
szkoda ze daleko mieszkasz 🙂

no szkoda...ale by sie dzialo...by sie grilla zrobilo,muzyczke zarzucilo jakies piwko do tego...hehehe
oj ale teraz to ja nie wiem kiedy ja sie piwka napije...nie wspominajac o czyms mocniejszym...eh...
ostatni raz zrobilam flaszke z ciocia i wujkiem w sierpniu...na drugi dzien bylo piwko a po tyg sie dowiedzialam ze jestem w ciazy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
szkoda ze daleko mieszkasz 🙂

no szkoda...ale by sie dzialo...by sie grilla zrobilo,muzyczke zarzucilo jakies piwko do tego...hehehe
oj ale teraz to ja nie wiem kiedy ja sie piwka napije...nie wspominajac o czyms mocniejszym...eh...
ostatni raz zrobilam flaszke z ciocia i wujkiem w sierpniu...na drugi dzien bylo piwko a po tyg sie dowiedzialam ze jestem w ciazy....

łooo kochana to ja tez w sierpniu na grillach zakrapianych kilku bylam,a we wrzesniu sie okazalo ze w ciazy jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A ja na dziś zaplanowałam kotlety mielone z ziemniakami tylko jeszcze nie wiem czy to będą frytki czy po prostu gotowane, do tego jakiś ogóreczek i gotowe 🙂




oooo to tak jak ja...mielone i do tego ziemniaczki gotowane.... aaaa i suroweczka z kapusty... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...