Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

czlowiek sie taki wygodny zrobil..spi kiedy chce...je kiedy chce,sprzata kiedy chce i pomyslec za za 2 mc bedzie sie mialo szefa nad soba 😁 😁 😁i to on bedzie decydowal kiedy jesc,kiedy spac 😁 😁bedziemy zamulone i nie ogarniete 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
mmmm grzybowa..uwielbiam...a jak po urodzinach u mamusi??i jak schody-dalas rade??

hehe dalam 🙂 ledwo ale dalam...na drugim pietrze mialam kryzys i musialam odpoczac... 😜
a u mamusi jak u mamusi...z siostra glupawki mialysmy,non stop sie wyglupialysmy,smiechu bylo ze hoho... 😁 chyba wszyscy sasiedzi wiedzieli ze starsza corka odwiedzila mamcie...bo mnie na caly blok slychac jak u mamy jestem i zawsze sasiedzi mamy sie pytaja "co,Monika byla??" hehehe
a poza tym bylo duzo pysznego jedzonka i po troszeczku musialam,no musialam... 🙂takze super bylo...usmialam sie i podjadlam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh to milo ze sie ma fajna rodzinke 🙂ja tez mam dobry kontakt z mlodszym braciszkiem...ma 27 latek...bardzo sie dobrze rozumiemy i kochamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
heheheh to milo ze sie ma fajna rodzinke 🙂ja tez mam dobry kontakt z mlodszym braciszkiem...ma 27 latek...bardzo sie dobrze rozumiemy i kochamy...

no to prawda...tylko taty mi brak...a z siostra kiedys to bywalo roznie...ale to jak kazde rodzenstwo chyba...moja jest rok mlodsza..teraz od kilku lat mamy swietny kontakt,rozumiemy sie bez slow...no i jest extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
ja wczoraj robiłam sos z suszonych grzybów i do tego kasza jęczmienna, pycha 🙂

kurna jak ja dawno kaszy nie jadlam rany....az chyba napisze do miska zeby kupil jak bedzie wracal to jutro se zjemy...z czyms tam...jeszcze nie mam koncepcji 🙂 ale komponuje mi sie tez do tego ogoras kiszony.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez ostatnio dni uciekają miedzy palcami. Rano do pracy, codziennie obiecuję sobie, że wyrwę się wcześniej i posprzątam chatę, ugotuję obiad i poleniuchuje. A wychodzi jak zawsze: w pracy siedzę do 16tej, później szybko pichcę obiad , żeby zdążyć: a to do szkoły rodzenia, a to na basen czy zrobić zakupy. Normalnie pełne obroty, nawet weekendy do końca marca mam już zaplanowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki! ja tylko sie przywitac przyszlam, poczytalam troche i zaraz znikam korzystac z pieknej pogody, jade do siostry do sklepu bo pracuje w szmatkach moze cos ciekawego kupie. odezwe sie potem a tymczasem milego popoludnia. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewuszki! ja tylko sie przywitac przyszlam, poczytalam troche i zaraz znikam korzystac z pieknej pogody, jade do siostry do sklepu bo pracuje w szmatkach moze cos ciekawego kupie. odezwe sie potem a tymczasem milego popoludnia. buziaki

czesc hussi
kochana ty jak zwykle pojawiasz sie i znikasz 🙂
udanej wyprawy i milusiego dnia.. 🙂
a jak cos kupisz ciekawego to zaraz mi tu sie chwalic... 😉buziaki... 😘
ide moze zupke zagrzeje se... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ja wczoraj dom ogarnelam to dzis leniwiec 🤪

oj ja tez mam dzis lenia giganta...w domku w miare ogarniete,i do tego ja sama jak palec do wieczora nie mam do kogo sie odezwac nudy dzis...zjem zupke,troche poleze,moze w tv cos bedzie,ale watpie...aby do 20tej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
mi tez ostatnio dni uciekają miedzy palcami. Rano do pracy, codziennie obiecuję sobie, że wyrwę się wcześniej i posprzątam chatę, ugotuję obiad i poleniuchuje. A wychodzi jak zawsze: w pracy siedzę do 16tej, później szybko pichcę obiad , żeby zdążyć: a to do szkoły rodzenia, a to na basen czy zrobić zakupy. Normalnie pełne obroty, nawet weekendy do końca marca mam już zaplanowane.
Jolaicik ja Cie podziwiam 🙂masz oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już wróciłam dzien dzis sliczny….troche poplotkowałam u kolezanki i zaplaciclam za pierwsze wylicytowane buciki pewnie po niedzieli przyjda..eh już się doczekac nie mogę kolejnych  🙂
Ola1978 wspolczuje takiej tesciowej bez obrazy ale może na jakas okazje kup jej aparat sluchowy może ona nie słyszy co mowisz hehe…masakra a co do karmienia innych dzieciaczkow to gdybym pokarmu nie miala to będę pamiętać do kogo mogę się zgłosić hehe  kochana Ola  🙂 🙂
Aha a co do terminu porodu to wg usg sprzed 7 tygodni wychodzi tez 9 maj u mnie a lekarz wg OM mowi ze 21 maj…ale ostatnio sam stwierdzil ze urodze na początku maja…wiec może kilka z was jeszcze wyprzedze sporo hehe…
Marinka ja wkładki dostalam od koleazanki prawie cale opakowanie bo ona tylko kilka szt zuzyla a tam jest 100szt całość….a firma baby ono..mieciutkie fajne  🙂

Wismar 86 ty tu kochana nie opowiadaj takich historii bo ja mam 25 lat w prędzej z fotela spadne,,jak to czytalam to dreszcze mi przechodza zawal matko swieta…

A ja dziewczynki na obiadek mam dzis barszczyk czerwony i jeszcze pierogi od wczoraj  mniam hehe maz niedlugo wroci z pracy potem mama wpadnie i będziemy piec paczki…troche mi się nie che i już czuje jaka będę po nich zmeczona…ale jak sobie już dzis je pojem mmmmm a znając moja mamusie to starcza ona dla calej rodziny 4 osobowej na 4 dni hehe wiec ju wiem czym z dzidzia będziemy sobie dogadzac w najbliższym czasie hehe tylko musze wysłać żeby auto posprzątał to będziemy mieć spokoj w mieszkanku hehe….

Ale się rozpisałam ho ho z nudow padniecie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Ale mi te tygodnie uciekają.Dopiero co dowiedzialam sie ze zostane mama a tu za ok 11tyg malenstwo bedzie z nami . 😁 😁

no mi tez szybko zlecialo...jeszcze niedawno nie moglam doczekac sie usg polowkowego i Swiat Bozego Narodzenia,...a tu zaraz wiosna,Wielkanoc i czekanie na akcje porodowe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
A ja już wróciłam dzien dzis sliczny….troche poplotkowałam u kolezanki i zaplaciclam za pierwsze wylicytowane buciki pewnie po niedzieli przyjda..eh już się doczekac nie mogę kolejnych  🙂
Ola1978 wspolczuje takiej tesciowej bez obrazy ale może na jakas okazje kup jej aparat sluchowy może ona nie słyszy co mowisz hehe…masakra a co do karmienia innych dzieciaczkow to gdybym pokarmu nie miala to będę pamiętać do kogo mogę się zgłosić hehe  kochana Ola  🙂 🙂
Aha a co do terminu porodu to wg usg sprzed 7 tygodni wychodzi tez 9 maj u mnie a lekarz wg OM mowi ze 21 maj…ale ostatnio sam stwierdzil ze urodze na początku maja…wiec może kilka z was jeszcze wyprzedze sporo hehe…
Marinka ja wkładki dostalam od koleazanki prawie cale opakowanie bo ona tylko kilka szt zuzyla a tam jest 100szt całość….a firma baby ono..mieciutkie fajne  🙂

Wismar 86 ty tu kochana nie opowiadaj takich historii bo ja mam 25 lat w prędzej z fotela spadne,,jak to czytalam to dreszcze mi przechodza zawal matko swieta…

A ja dziewczynki na obiadek mam dzis barszczyk czerwony i jeszcze pierogi od wczoraj  mniam hehe maz niedlugo wroci z pracy potem mama wpadnie i będziemy piec paczki…troche mi się nie che i już czuje jaka będę po nich zmeczona…ale jak sobie już dzis je pojem mmmmm a znając moja mamusie to starcza ona dla calej rodziny 4 osobowej na 4 dni hehe wiec ju wiem czym z dzidzia będziemy sobie dogadzac w najbliższym czasie hehe tylko musze wysłać żeby auto posprzątał to będziemy mieć spokoj w mieszkanku hehe….

Ale się rozpisałam ho ho z nudow padniecie hehe
uwielbiamy jak piszesz...i nigdy nie zanudzasz 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
A ja już wróciłam dzien dzis sliczny….troche poplotkowałam u kolezanki i zaplaciclam za pierwsze wylicytowane buciki pewnie po niedzieli przyjda..eh już się doczekac nie mogę kolejnych  🙂
Ola1978 wspolczuje takiej tesciowej bez obrazy ale może na jakas okazje kup jej aparat sluchowy może ona nie słyszy co mowisz hehe…masakra a co do karmienia innych dzieciaczkow to gdybym pokarmu nie miala to będę pamiętać do kogo mogę się zgłosić hehe  kochana Ola  🙂 🙂
Aha a co do terminu porodu to wg usg sprzed 7 tygodni wychodzi tez 9 maj u mnie a lekarz wg OM mowi ze 21 maj…ale ostatnio sam stwierdzil ze urodze na początku maja…wiec może kilka z was jeszcze wyprzedze sporo hehe…
Marinka ja wkładki dostalam od koleazanki prawie cale opakowanie bo ona tylko kilka szt zuzyla a tam jest 100szt całość….a firma baby ono..mieciutkie fajne  🙂

Wismar 86 ty tu kochana nie opowiadaj takich historii bo ja mam 25 lat w prędzej z fotela spadne,,jak to czytalam to dreszcze mi przechodza zawal matko swieta…

A ja dziewczynki na obiadek mam dzis barszczyk czerwony i jeszcze pierogi od wczoraj  mniam hehe maz niedlugo wroci z pracy potem mama wpadnie i będziemy piec paczki…troche mi się nie che i już czuje jaka będę po nich zmeczona…ale jak sobie już dzis je pojem mmmmm a znając moja mamusie to starcza ona dla calej rodziny 4 osobowej na 4 dni hehe wiec ju wiem czym z dzidzia będziemy sobie dogadzac w najbliższym czasie hehe tylko musze wysłać żeby auto posprzątał to będziemy mieć spokoj w mieszkanku hehe….

Ale się rozpisałam ho ho z nudow padniecie hehe









To nie jeste glupota cala prawda, w poniedzialkowym "wieczorze baltyckiem" to przeczytalam.... nie wiem czy w waszych okolicahc tez takowa gazeta jest w sprzedazy.... Lezy teraz w klinice w gdańsku i zajmuja sie nia lekarze i najlpszy ginek.poloznik pozniwaz oprzechodzi jeszcze okres pologu.... mowia ze pierwszy raz maja z taka sytuacja do czynienia i nie wiedza od czego, jutro moe cI PRZESLAC SKANA Z GAZETY,M JESZCE JEJ NIE WYRZUCILAM....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 jak cos to wrzuc cos...a oa miala zawal przy porodzie czy po i to wyszlo...boze co sie teraz wyrabia dziewczyny masakra..
Ola1978 dzieki 😁 chociaz mam jedna sluchaczke 🙂 🙂 eh dupci mi sie ruszyc nie chce...jak se pomysle o tych paczka h...mnie strzela...pewnie wieczorem bedzie potrzebny mi maaz pleckow...

Moniczka1979 jak tam idzie krecenie dupcia w rytm muzyki...bo ja swoja jak chce pokrecic to zawsze o cos zachacze.. 😜 chyba juz za szeroka sie robie.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...