Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja jestem puszysta i mam taki inny brzuszek nie taka pileczke jak wy..tylko taki podwujny i moja kolezanka mowi Twoj brzuszek nie jest taki ladny Ola...ja mialam ladniejszy...zrobilo mi sieprzykro..poszlam z psem nad jezioro i sie poplakalam a co 😞moze ulzylo troszke ale wciaz o tym mysle 😞


wiesz co? to jakaś naprawde wredna koleżanka!!!! jak tak można powiedzieć?? Nie przejmuj się wogóle. Bzdury gada. Każda z nas na fajowy bebzonik i nikt nie ma prawa mówić, że jest inaczej.. się zdenerwowalamm.. 😠

Popieram fijolka w 100%!!!
I pamiętaj Kochana, że nie ważne co kto mówi tylko to jak to na Ciebie działa, więc po prostu olej "koleżaneczkę" bo Brzuszek każdej z nas jest najpiękniejszy na świecie, Twój, mój, fijolka a nawet Twojej koleżanki a co tam, nie zniżajmy się do jej poziomu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barakuda...dziekuje Ci bardzo...wiesz ja sie juz nie przejmuje olewam co ona mowi..a jak ja widze to zmykam zeby mnie nie widziala bo po co mam humor sobie popsuc 🙂pozatym z moim pierwszym dzieckiem ktore wazylo prawie 4300 tez mialam taki inny brzuszek a synek teraz 176,zdrowiusi,kochany...i co ja bym bez Was tu zrobila? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
oj mi sie sni bardzo często Maleństwo i zawsze to jest chłopczyk 😁 misiek sie cieszy a mama mówi że pewnie będzie dziewczynka, a wózek już daaaaaaaaaaawno wybrany mutsy urban rider

Hehe a mi się śni, ze dziewczynka to może będzie chłopczyk ( wg Twojej mamy) ( bardzo byśmy się ucieszyli) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Barakuda...dziekuje Ci bardzo...wiesz ja sie juz nie przejmuje olewam co ona mowi..a jak ja widze to zmykam zeby mnie nie widziala bo po co mam humor sobie popsuc 🙂pozatym z moim pierwszym dzieckiem ktore wazylo prawie 4300 tez mialam taki inny brzuszek a synek teraz 176,zdrowiusi,kochany...i co ja bym bez Was tu zrobila? 🙂

No i jesteś godną by Cię naśladować!!! Głupią babę olać a syna na wspaniałego przystojniaka wychować ( a może ta koleżanka właśnie Ci zazdrości bo wie jakie wspaniałe dziecko z Twojego brzuszka wyszło poprzednio..?) Tak czy siak, ciesze się, że się wzmocniłaś i już nie przejmujesz jakąś zazdrośnicą. A tak przy okazji to ja mam "przyjaciółkę" która zazdrości mi strasznie małża i dzidziusia i jak się dowiedziała, że już chodzę w ciążowych spodniach to zapytała mnie czy w takich normalnych czy takich co się jak słonica wygląda... Też mi się dziwnie na początku zrobiło ale odpowiedziałam jej, że jak kiedyś może będzie w ciąży to sama się przekona jak cudownie się wygląda w takich ubraniach... A wcześniej mówiła jakie to słodkie są te ciążowe ubrania dla kobiet... :P
Ściskam mocniutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te nasze kolezanki 🤢wiesz co hehe robie ogorkowa i tarlm mojej mamusi wlasnej roboty ogorki i tak sie dossalam ze chyba z 5 zjadla a potem popilam tego soku 😁normalnie niemoge sama z siebie...a co do kolezanek smiesza mnie tez niektore teksty kolezanek ale nie bede sie rozpisywala na ten temat,wiem jedno ze zazdrosne kolezanki bywaja niebezpieczne.tak samo jak zazdrosc w zwiazkujest niebezpieczna 🤔 jejku caly dzien na kompie a jedna z kolezanek mi mowila ze trzeba 4 godziny spacerowac ja sie pytam czemu a ona na to ze dziecko duzo tlenu potrzebuje 🙂hmm sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
pragne zeby bylo zdrowe 🙂mam juz synka wiec corcia hmm no fajnieby bylo...a synek tez fajna sprawa i naryby z nami pojedzie i w pilke z synem pogra 🙂

Pewnie, ze najważniejsze, żeby zdrowe było i nie ulega to żadnej wątpliwości ale... Ja zawsze chciałam mieć synka a i mój małż już jedną córę ma to teraz chciałby synala... Co ma byc to będzie a w zasadzie to już jest tylko my jeszcze nie wiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
heheh
ja takich snów nie mam jeszcze.. ogólnie jestem na etapie na tazie tylko ogladania wózków w sieci...
szukam najlżejszego bo mieszkamy na 2 pietrze.
Macie jakies swoje typy jeśli chodzi o karoce dla Maleństwa? 🙂


🙂 nie porównywalm jeszze wozków na ulicy czesto sie oglądam jak jakis jedzie 🙂 hehe
kiedys myslałam zeby był lekki, teraz mieszkamy co prawda na 4 pietrze ale mamy winde wiec nie wiem na co bede zwracac uwage przy wyborze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kami83 napisał(a):
Cześć dziewczyny!
Ja równiez dołączam jako majóweczka z Wrocławia 🙂. Termin mam na 20maja 2011, ale z USG wychodzi, że dzidziuś jest tydzień młodszy, hmm. Mdłości miałam od 6 tygodnia mniej więcej do 12, ale wymiotowałam tylko 2 razy. No i oczywiście to okropne zmęczenie, mój mąż już nie dawał rady 😁. Teraz już mijają mdłości i zmęczenie mniejsze. Ale do pracy to mi się wcale nie chce chodzić buuuu 😞. Brzuszek już zaczyna być widoczny więc chodzę dumna 🙂. Ruchów jeszcze nie czuję, ale oczekuję z niecierpliwością. Pozdrawiam ciężaróweczki majowe! 🙂


czesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Mikado fajowe.
Slyszalam ze X-Landery sa rewelacyjne. Troszke drogawe, ale musze zobaczyc jak wyglada na zywo 🙂
http://allegro.pl/x-lander-xa-2010-spacerowka-gondola-fotelik-torba-i1319835238.html

x-lander jest fajny często na ulicy spotkany 🙂 ogldałam w smyku super jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Barakuda...dziekuje Ci bardzo...wiesz ja sie juz nie przejmuje olewam co ona mowi..a jak ja widze to zmykam zeby mnie nie widziala bo po co mam humor sobie popsuc 🙂pozatym z moim pierwszym dzieckiem ktore wazylo prawie 4300 tez mialam taki inny brzuszek a synek teraz 176,zdrowiusi,kochany...i co ja bym bez Was tu zrobila? 🙂

No i jesteś godną by Cię naśladować!!! Głupią babę olać a syna na wspaniałego przystojniaka wychować ( a może ta koleżanka właśnie Ci zazdrości bo wie jakie wspaniałe dziecko z Twojego brzuszka wyszło poprzednio..?) Tak czy siak, ciesze się, że się wzmocniłaś i już nie przejmujesz jakąś zazdrośnicą. A tak przy okazji to ja mam "przyjaciółkę" która zazdrości mi strasznie małża i dzidziusia i jak się dowiedziała, że już chodzę w ciążowych spodniach to zapytała mnie czy w takich normalnych czy takich co się jak słonica wygląda... Też mi się dziwnie na początku zrobiło ale odpowiedziałam jej, że jak kiedyś może będzie w ciąży to sama się przekona jak cudownie się wygląda w takich ubraniach... A wcześniej mówiła jakie to słodkie są te ciążowe ubrania dla kobiet... :P
Ściskam mocniutko 🙂


widzisz BArakuda w takich sytuacjach jacy są ludzie ,, i tak jak myslelismy cały czas -najważniejsze przyjaciółki... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Barakuda...dziekuje Ci bardzo...wiesz ja sie juz nie przejmuje olewam co ona mowi..a jak ja widze to zmykam zeby mnie nie widziala bo po co mam humor sobie popsuc 🙂pozatym z moim pierwszym dzieckiem ktore wazylo prawie 4300 tez mialam taki inny brzuszek a synek teraz 176,zdrowiusi,kochany...i co ja bym bez Was tu zrobila? 🙂

No i jesteś godną by Cię naśladować!!! Głupią babę olać a syna na wspaniałego przystojniaka wychować ( a może ta koleżanka właśnie Ci zazdrości bo wie jakie wspaniałe dziecko z Twojego brzuszka wyszło poprzednio..?) Tak czy siak, ciesze się, że się wzmocniłaś i już nie przejmujesz jakąś zazdrośnicą. A tak przy okazji to ja mam "przyjaciółkę" która zazdrości mi strasznie małża i dzidziusia i jak się dowiedziała, że już chodzę w ciążowych spodniach to zapytała mnie czy w takich normalnych czy takich co się jak słonica wygląda... Też mi się dziwnie na początku zrobiło ale odpowiedziałam jej, że jak kiedyś może będzie w ciąży to sama się przekona jak cudownie się wygląda w takich ubraniach... A wcześniej mówiła jakie to słodkie są te ciążowe ubrania dla kobiet... :P
Ściskam mocniutko 🙂


widzisz BArakuda w takich sytuacjach jacy są ludzie ,, i tak jak myslelismy cały czas -najważniejsze przyjaciółki... 😠 😠


Kochane nie zazdroszczę Wam tych koleżanek jak wogóle można coś takiego powiedzieć !Ale nie ma co się przejmować mówią tak bo może same zazdroszczą że nie są w ciązy bo przecież to taki piękny okres w naszym życiu nawet z tymi dolegliwościami.Ściskam Was mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?


ja jak sie za duzo nachodze to boli mnie z lewej stron jakby od kregosłupa.. powoli sie do tego przyzwyczajam.. zastaawiam sie co bedzie pozniej jak wiecej kilo przybedzie,, 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?


ja dopiero ide 15 grudnia.. w zeszłym tygodniu byłam to miało nogi skrzyżowane i lekarz nie okreslił mówił ze mozna sie bardzo pomylic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?


ja jak sie za duzo nachodze to boli mnie z lewej stron jakby od kregosłupa.. powoli sie do tego przyzwyczajam.. zastaawiam sie co bedzie pozniej jak wiecej kilo przybedzie,, 😮


Ja mam schorzenie kręgosłupa dokładnie krzyża a więc boli cały czas a zaczyna coraz bardziej.
Powiem szczerze że czasami się boję jak przyjdzie maleństwo jak dam sobie rade bo nawet lekkie dzwigniecie czegoś sprawia mi ból.Ale będę zęby zaciskać a jakoś sobie poradzę.Już bym chciała żeby było z nami a jeszcze tak długo muszę czekać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...