Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂
rogaliki zrobione 🙂 maz mi troszke pomogl, zagniotl ciasto i rozwalkowal mi 🙂

zrobilam czesc z marmolada wisniowa, a czesc z karmelem 🙂

wyszly pycha! ale ciasto mogloby byc bardziej slodsze! 😜 takze na drugi raz juz wiem, ze nie pol szklanki cukru, a cala 🙂 🙂 ale tak bylo w przepisie 😉 ale i tak sa super! 🙂 posypalam wieksza iloscia cukru pudru 😜 hihi 🙂

lece do lozeczka 😘 😘 😘 😘 😘 papapapa! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widac ze weekendzik duzo ciszej na forum, wiekszosc z nas jak nie wszystkie przeznaczaja go na pobyt z misiami 🙂 albo jakies odwiedzinki itp. i dobrze w koncu kiedys trzeba 🙂
ja wlasnie wrocilam od kolezanki z parapetowki, uwazam ze i tak dlugo wytrzymalam prawie 4 godz. no ale niestety to juz nie te czasy i trzeba szybciej konczyc imprezki...
leze juz w lozeczku bo nie powiem wszystko to mnie zmeczylo, zatem zegnam sie z wami i zycze dobrej i spokojnej nocy. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny poranek kochane...pewnie jeszcze spicie...ja juz od 7 nie spie jak maz wrocil z pracy troche polezalam ale to juz nie to samo i zasnac nie idze...ide cyba zaraz wciagnac kawke z mleczkiem i sniadanko...jajecznica za mna chodzi wiec moze uprychce sobie a co tam 😜...
A tak wogole to znow od rana w pasie jestem..tak mnie od wczoraj boli ze porazka...ciekawe ile juz mi sie rozeszlo to spojenie...eh... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatm porannie Brzucholki 😘
Ja jeszcze w łóżku,nie chce mi sie spać,ale też nie chce mi sie wstać,a głodna jestem jak cholera...Zauważyłam że zaczęły mi dłonie puchnąć,obrączki nawet nie mogę zdjąć...Wydaje mi się że mój Mały tak jakoś miej się rusza ostatnio czy to dlatego ze ja ostatnio tak ciągle w biegu?Beatko witaj.U mnie też noce bez mężai dni też 😞
Moniczko super foteczka 😁
Justiks no to będziesz miała 2 heh i dwóch na raz będziesz używaćn to będzie szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Manki no ja juz tez glodna hehe ide sie ogarnac i wciagne sniadanko....widze ze podzielasz moj los ale jak przyjda dzidziusie to nie bedziemy sie tak uzalac bo bedzie zajecie to i ten czas bez mezow zleci szybciej...moj teraz spi i na 15 znow do pracy bo poprawinki robi...a jutro na 6 i tak ciagle eh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
BETI sie ma z rana 🙂
manki hejka,dzieki 🙂
poklaskalam wam na dobry poczatek niedzieli 🙂
hihihi cos dobry humor mam od rana 🙂
moj misiek juz w robocie do wieczora,a ja cus glodna....lezec juz nie moge...taka pogoda sie dzis zrobila sloneczna...nie moglo byc tak wczoraj,jak chcielismy z miskiem na spacer isc???moze jutro tez slonecznie bedzie...
maly sie wierci juz chyba od godziny... 🙂pewnie tez glodny...hehehe
ide jakas herbatke se zrobie do sniadanka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej Manki no ja juz tez glodna hehe ide sie ogarnac i wciagne sniadanko....widze ze podzielasz moj los ale jak przyjda dzidziusie to nie bedziemy sie tak uzalac bo bedzie zajecie to i ten czas bez mezow zleci szybciej...moj teraz spi i na 15 znow do pracy bo poprawinki robi...a jutro na 6 i tak ciagle eh..


Masz rację Beatko.a mój to co 2 tygodnie w domu na 2 dni i dalej do pracy 😞No ale co zrobić ...takie życie.
Mi sie nie chce na dól schodzic jesc,moze do siostry napisze to mi przyniesie he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej Manki no ja juz tez glodna hehe ide sie ogarnac i wciagne sniadanko....widze ze podzielasz moj los ale jak przyjda dzidziusie to nie bedziemy sie tak uzalac bo bedzie zajecie to i ten czas bez mezow zleci szybciej...moj teraz spi i na 15 znow do pracy bo poprawinki robi...a jutro na 6 i tak ciagle eh..


Masz rację Beatko.a mój to co 2 tygodnie w domu na 2 dni i dalej do pracy 😞No ale co zrobić ...takie życie.
Mi sie nie chce na dól schodzic jesc,moze do siostry napisze to mi przyniesie he

oj niunia to ja ci wspolczuje 2 tygodnie bez ukochanego....ale takie zycie co???przykre to bardzo...sciskam cie mocno!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez juz po jedzonku,ja mialam pyszne kanapeczki z twarozkiem ze szczypiorkiem i pomidorkiem...mniam pychota...oj Beti tez bym jajeczniczki zjadla z cebulka i z jakas kielbaska....no coz moze innym razem 🙂 bo raczej nie powinnam... 🤢 a ja tak uwielbiam jajeczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
no ja tez juz po jedzonku,ja mialam pyszne kanapeczki z twarozkiem ze szczypiorkiem i pomidorkiem...mniam pychota...oj Beti tez bym jajeczniczki zjadla z cebulka i z jakas kielbaska....no coz moze innym razem 🙂 bo raczej nie powinnam... 🤢 a ja tak uwielbiam jajeczka...


A czemu kochana nie powinnas? A te twoje kanapeczki pewnie były rownie pyszne...ide kawke z mleczkiem sobie zrobic teraz....mezulek przyniosł ciasto z wesela i juz troche wszamałam...mmm a tak za mna chodzilo wczoraj i przedwczoraj....wie dziad jak mi dogodzic 😜 normalnie go kocham za to hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti nie powinnam jesc nic smazonego,nie wiem jeszcze ogolnie co do jajek...ale wiesz ja mam ten cukier podwyzszony,i pewnie to oznacza ze mam cukrzyce ciazowa...w tygodniu teraz mam wyprawe do poradni cukrzycowej,i pewnie dowiem sie co moge czego nie...no ale smazone napewno odpada,to raczej oczywiste...ale jak tylko urodze to i jajeczniczke wsune i np wz-etke ktora tak mi po glowie chodzi...jednym slowem se odbije,zrobie se napewno raz na jakis czas dzien zapomnienia... 😁 ale tez bez przesady bo trza bedzie sie wziazc za siebie po porodzie...lato przed nami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Beti nie powinnam jesc nic smazonego,nie wiem jeszcze ogolnie co do jajek...ale wiesz ja mam ten cukier podwyzszony,i pewnie to oznacza ze mam cukrzyce ciazowa...w tygodniu teraz mam wyprawe do poradni cukrzycowej,i pewnie dowiem sie co moge czego nie...no ale smazone napewno odpada,to raczej oczywiste...ale jak tylko urodze to i jajeczniczke wsune i np wz-etke ktora tak mi po glowie chodzi...jednym slowem se odbije,zrobie se napewno raz na jakis czas dzien zapomnienia... 😁 ale tez bez przesady bo trza bedzie sie wziazc za siebie po porodzie...lato przed nami 🤪


A no tak wspólczuje ci kochana ale potem bedziesz miec dzien dziecka to sobie pozwolisz..fakt nie bedziemy mogly szalec bo na lato trzeba jakos powoli zaczac wygladac...ja za to teraz sobie nie odmawiam oj i chyba przesadzilam w ciazy z folgowaniem sobie ale co tam po ciazy sobie bede odmawiac i to duzo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti nie powinnam jesc nic smazonego,nie wiem jeszcze ogolnie co do jajek...ale wiesz ja mam ten cukier podwyzszony,i pewnie to oznacza ze mam cukrzyce ciazowa...w tygodniu teraz mam wyprawe do poradni cukrzycowej,i pewnie dowiem sie co moge czego nie...no ale smazone napewno odpada,to raczej oczywiste...ale jak tylko urodze to i jajeczniczke wsune i np wz-etke ktora tak mi po glowie chodzi...jednym slowem se odbije,zrobie se napewno raz na jakis czas dzien zapomnienia... 😁 ale tez bez przesady bo trza bedzie sie wziazc za siebie po porodzie...lato przed nami 🤪


A no tak wspólczuje ci kochana ale potem bedziesz miec dzien dziecka to sobie pozwolisz..fakt nie bedziemy mogly szalec bo na lato trzeba jakos powoli zaczac wygladac...ja za to teraz sobie nie odmawiam oj i chyba przesadzilam w ciazy z folgowaniem sobie ale co tam po ciazy sobie bede odmawiac i to duzo 🙂 🙂

kochana dzien dziecka owszem...ale wczesniej nasze swieto 🙂 DZIEN MATKI 🙂 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super okres,a ja jeszcze w maju imieninki hehehe tyle ze na poczatku 🙂 i cieplutko,superancko...ja mam tylko nadzieje ze nie trafie do szpitala na dlugi week...bo pewnie wiekszosc lekarzy bedzie na urlopach...a na dyzurze 1...licze po cichu na to ze maly troche poczeka z wyjsciem do drugiego tygodnia maja...hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie nie pomyslalam...moj synek chyba i tak na weekend majowy nie wyjdzie wiec luzik...ja licze ze to bedzie ok 10 lub 14 maj 🙂 🙂 eh a to w sumie tak malo czasu zostalo...
Marcoweczki juz sie rozpakowuja...fajnie maja tez juz bym chciala.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kobitki! 🙂

tak czytam o tej jajecznicy i mimo ze jestem juz po sniadaniu chetnie bym zjadla. Kolezana ktora urodzila juz ostatnio ze zdziwieniem spytala czy ja jem w ciazy jajecznice? Mowie ze pewnie bo uwielbiam jejeczka. A ona dziwnie spojrzala i powiedziala ze podobno jajówy w ciazy nie mozna no chyba ze jest galancie scieta no i podobno jajek na miekko tez.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jeszcze troche malenka,tez juz sie doczekac nie mozemy...zleca te 2 m-ce zobaczysz...niektore z nas moga przeciaz urodzic wczesniej,niektore pozniej,bo to roznie bywa,a w terminie rzadko ktora rodzi...zobacz za tydzien juz polowa marca 🙂a dopiero walentynki byly...leci leci...za chwilke i my bedziemy sie szykowac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...