Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie kobitki! 🙂

tak czytam o tej jajecznicy i mimo ze jestem juz po sniadaniu chetnie bym zjadla. Kolezana ktora urodzila juz ostatnio ze zdziwieniem spytala czy ja jem w ciazy jajecznice? Mowie ze pewnie bo uwielbiam jejeczka. A ona dziwnie spojrzala i powiedziala ze podobno jajówy w ciazy nie mozna no chyba ze jest galancie scieta no i podobno jajek na miekko tez.. 🤔


hm o tym nie wiedzialam pytalam kiedys lekarza i on powiedzial ze mozna...ostatnio 3 na miekko wciaglam taka bylam glodna...uwielbiam jajeczka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też już najedzona i po kawce,u mnie dzis razowiec z serkiem i ciepłe kakao.Teraz umyłam włoski i usiadłam na chwilke do Was...Ja dzis pierwsza noc w Naszym mieszkanku spałam,u Małego w pokoju bo tylko ten pokoik narazie skończony...dobrze mi sie spało...cisza,spokoj...Główka mnie cos pobolewa,a co do jajeczek to ja nic nie wiedziałam ze nie mozna...ale za duzo nie jem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie kobitki! 🙂

tak czytam o tej jajecznicy i mimo ze jestem juz po sniadaniu chetnie bym zjadla. Kolezana ktora urodzila juz ostatnio ze zdziwieniem spytala czy ja jem w ciazy jajecznice? Mowie ze pewnie bo uwielbiam jejeczka. A ona dziwnie spojrzala i powiedziala ze podobno jajówy w ciazy nie mozna no chyba ze jest galancie scieta no i podobno jajek na miekko tez.. 🤔


Ja też lubię na miękko gotowane a jak jajecznica to mało ścięta - co nie znaczy że na surowo. w szkole rodzenia mówili tak jak Ty mówisz że ma byc na twardo albo mocno ścięta ale powiem szczerze, że niezbyt się tego trzymam. dziś też na sniadanko mielismy jajecznice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie! ja juz od godzinki nie spie, ale jak to weekendowo musze nacieszyc sie malzonkiem i lezelismy jeszcze w lozku a teraz poszedl nawet sniadanko zrobic, ale mam swieto 🙂
ja nie widze go w tygodniu bo pracuje od 5 rano do 5-6 wieczorem, przyjdzie chwile sie ogarnie i idzie spac, nie dziwie mu sie ale nie powiem ze tesknie wiec weekend wykorzystujemy na maksa,a ze dzis znow piekna pogoda nam sie trafila napewno pojdziemy na jakis spacerek.
co do jajek to slyszalam cos o tym ale tylko o surowych typu kogel mogiel i malo scietej jajecznicy a mimo to i tak jem a zadnej salmonelli nie mam takze glowa do gory fijolku 🙂 z tego co pamietam z ostatniej wizyty to badan w ostatnich tygodniach ciazy trzeba zrobic troche wiecej, jakies proby watrobowe czy cus, no nic daj znac jutro bo ciekawa jestem co i mnie czeka.
to narazie tyle ale potem obiecuje zajrzec. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂. Nocka dzisiaj taka sobie, budziłam się kilka razy, ale się nawet wyspałam. Maluszek rozpycha się coraz mocniej, przed chwilą dał mi takiego kopniaka że aż ręka mi podskoczyła do góry 🙂. Jedziemy zaraz do dziadków męża, na imieniny dziadka. Zajrzę później. Miłej niedzielki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie niedzielnie!!! 😘

dzis niedziela, a my z mezem wykorzystujemy jego dni wolne i oprozniamy pokoik dla Dzidzi
( wczesniej mialam tam pokoj do prasowania, pranie, jak mielismy odwiedzinki, to byl to pokoj dla gosci zawsze itd...) 🙂
wiec trzeba teraz wszystko powynosic na dol do pomieszczenia....
troszke mi tego jednego pokoiku zabraknie na niektore pierdolki 😉 ale zarazem juz nie moge sie doczekac, jak bedzie dla malego pokoik gotowy! 🙂

Beatko czy Twoj maz gra lub spiewa na weselach??? pytam, bo moj maz tez muzykant i spiewak (gra na pianinie i akordeonie) i tez kiedys po imprezach jezdzil 🙂 m.in. dyskoteki prowadzil jako DJ- - - tak sie poznalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co... przyszedl juz ten rozek z firmy Darland i ta kolezanka, ktora mi zamawia powiedziala, ze super jakosci on nie jest! :/ troszke sie zmartwilam, bo w sumie 54 zl kosztuje i tam jest napisane, ze 100% bawelna i z ta atestowana wkladka usztywniajaca, ale kolezanka moja mowi, ze zadna rewelacja z niego! .... 🤢 ocenie sama w przyszlym tygodniu, jak mi go dowioza...

mam nadzieje, ze ten z firmy Drewex, (zamowilam tego z Hipciem) bedzie lepszej jakosci!
Marinka, Ty mialas chyba z firmy Drewex posciel, wiec moze Ty mozesz cos wiecej na temat gatunku powiedziec??!! bo chyba rozek bedzie tez gatunkiem taki sam jak posciel??!! mam nadzieje 😮
bo az sie martwie zeby byl dobry! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a polecali mi z firmy Gluck rozki! ... i nie posluchalam! 😮
w sumie widzialam u kolezanki z firmy Gluck, bo ona miala( kupowala w sklepie Mama i Ja w Lodzi) i rewelacyjny byl! jak prawdziwa pierzynka! ale uparlam sie poprostu, bo tutaj mi sie bardzej wzor podobal 😮 ehhhh!!! a nie warto czasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach jak dzis spokojnie 🙂
a mnie tak glowa rozbolala...manki to chyba "przerzuty" od ciebie...hehehehe...
polezalam w lozeczku i oczywiscie nie wiem kiedy-odlot...zasnelam na wieksza chwile...hehehe ciekawe co w nocy bede robic....ale bol odszedl przynajmniej...
a teraz czas na cos cieplego,zupka juz sie grzeje...
pozdrawiam wszystkie majowe.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Beti pamietasz jak pytalas o jakis materacyk do wozka???znalazlas cos ciekawego???ja patrzylam troche na allegro i znalazlam cos takiego materacyk
do tego myslalam nad taka posciela do furki posciel
jak widzialas jeszcze cos to daj namiar...


witam kochana :* jak zwykle oklas na dzien dobry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti pamietasz jak pytalas o jakis materacyk do wozka???znalazlas cos ciekawego???ja patrzylam troche na allegro i znalazlam cos takiego materacyk
do tego myslalam nad taka posciela do furki posciel
jak widzialas jeszcze cos to daj namiar...


witam kochana :* jak zwykle oklas na dzien dobry 😁

🤪 heeeeloooł 😘 dzieki malenka 🙂 to jai tobie - odbijany hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki wy moje kochane…..ja dopiero wrocilam do domku ledwo się doczłapałam bylam zawiesc meza do pracy a potem rodziece mnie na zakupy wyciągnęli…i chyba za dzo chodzilam bo strasznie krocze mnie boli Az lezki mi poleciały…..

Kasiagwiazdka no kochana chciałabym żeby mój maz był grajek ale jedyne na czym gra to czasem mi na nerwach hehe mój mężulek jest kelner - barman, w ten weekend akurat jako kelner na weselu pracuje….a twój kochana na czym w zespole gra? Fajnie mieć muzykalnego meza…mojemu mazy się gra na perkusji ale na nauke już za pozno…choc perkusja w garazu stoi ;p

Monia troszke się rozglądałam i znalazłam cos takiego
http://allegro.pl/materac-oddychajacy-do-wozka-lub-kolyski-i1472171572.html
a pościel do wozia kupujemy z takiego samego wzorku jak do łóżeczka i do wozia kosztuje jak dobrze pamiętam 40zł tylko link musze poszukac…

No a ja dziewuszki kupilam pyszne jablka w Tesco czerwoniutkie ze widac ze sztuczne hehe ale pyszne i wciągam jedno mmmm 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti moja kochana,nie mozesz tak sie nadwyrezac....biedactwo moje....poloz sie odpocznij...musisz troche sie oszczedzac...a np.maz sam nie moze sie do pracy wozic???
moj misiek jakby mnie cos tam bolalo to by mnie do wyra przywiazal chyba 🤢 sciskam cie mooooocno!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Beti moja kochana,nie mozesz tak sie nadwyrezac....biedactwo moje....poloz sie odpocznij...musisz troche sie oszczedzac...a np.maz sam nie moze sie do pracy wozic???
moj misiek jakby mnie cos tam bolalo to by mnie do wyra przywiazal chyba 🤢 sciskam cie mooooocno!!!!


kochana oczywiscie ze moze ale mamy jedno auto i rodzice chcieli zebym sie z nimi do sklepu wybrala a wczesniej nic mnie nie bolalo wiec zawiozla mezulka i pojechalam po nich i bylo ok dopiero w ostatnim sklepie zaczelo bolec i teraz juz masakra gdybym wiedziala to nigdzie bym sie nie ruszyla...rodzice tez teraz gadaja ze to przez nich bo mnie wyciagneli i takie tam ale sama chcialam z nimi jechac bo dobrze sie czulam...skad moglam wiedziec...
No i juz leze odwrocilam laptopa zeby popisac z wami pasem sie scisnelam i zobaczymy mam nadzieje ze przejdzie...eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti moja kochana,nie mozesz tak sie nadwyrezac....biedactwo moje....poloz sie odpocznij...musisz troche sie oszczedzac...a np.maz sam nie moze sie do pracy wozic???
moj misiek jakby mnie cos tam bolalo to by mnie do wyra przywiazal chyba 🤢 sciskam cie mooooocno!!!!


kochana oczywiscie ze moze ale mamy jedno auto i rodzice chcieli zebym sie z nimi do sklepu wybrala a wczesniej nic mnie nie bolalo wiec zawiozla mezulka i pojechalam po nich i bylo ok dopiero w ostatnim sklepie zaczelo bolec i teraz juz masakra gdybym wiedziala to nigdzie bym sie nie ruszyla...rodzice tez teraz gadaja ze to przez nich bo mnie wyciagneli i takie tam ale sama chcialam z nimi jechac bo dobrze sie czulam...skad moglam wiedziec...
No i juz leze odwrocilam laptopa zeby popisac z wami pasem sie scisnelam i zobaczymy mam nadzieje ze przejdzie...eh

no lez lez i sie juz dzis nie ruszaj bo sie do ciebie wybiore i dupsko przetrzepie 🙂 hehehe
ja swoim autem juz dawno nie wozilam dupki...nie mam wspomagania i ciezko z brzuchem kierownica krecic hehehe a po ostatniej wyprawie na wies do rodziny wyladowalam w szpitalu ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...