Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lecę się ogarnąć i jadę do Manufaktury, jakąś kiecke muszę sobie kupić bo za 3 tyg biore ślub cywilny a w nic się już nie mieszczę... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a mnie dzis nadal krocze boli juz mniej ale cos tam sie chyba dzieje albo dobrego i sie schodzi albo zlego i sie dalej rozchodzi...w srode na wizycie sie okaze..az boje sie pomyslec....

Beti powinien cie opieprzyc porzadnie 😉 ty wiesz za co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Lecę się ogarnąć i jadę do Manufaktury, jakąś kiecke muszę sobie kupić bo za 3 tyg biore ślub cywilny a w nic się już nie mieszczę... 😮

a do jakiego sklepiku sie wybierasz? cos juz upatrzylas? 🙂


w ostatnim numerze M jak Mama jest fajna kiecka z H&M mam nadzieje, że będzie ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Lecę się ogarnąć i jadę do Manufaktury, jakąś kiecke muszę sobie kupić bo za 3 tyg biore ślub cywilny a w nic się już nie mieszczę... 😮

a do jakiego sklepiku sie wybierasz? cos juz upatrzylas? 🙂


w ostatnim numerze M jak Mama jest fajna kiecka z H&M mam nadzieje, że będzie ... 🙂

no to trzymam kciuki za pomyslne zakupki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Antenka..ja bralam slub cywilny w grudniu i kupilam super sukieneczke ciazowa w Otto.Buty,kolczyki,naszyjnik juz mialam,i szal pod kolor sobie dokupilam,i sexy rajstopki 😉 a noga byla ze ho ho 😁


dzisiaj mam cały dzień dla siebie więc połaże sobie troszkę może coś ciekawego kupie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ej dziewuszki a jutro nasze swieto... 🙂dostaniemy po tulipanie... 😉 hehehe
mi to zawsze jak jest dzien kobiet to sie kojarzy ze zaraz wiosna i wielkanoc... 🙂


no monia tulipany pojda w ruch hehe ja wczoraj jak meza odbieralam to od jego kolegow trzech dostalam po tulipanie hehe slicznie zolte wygladaja mi w wazoniki...milo mi sie zrobilo ze wogole pomysleli o mnie az sie zdziwilam hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie wszystkie Mamuski 😜
Ewelka komoda superasna,my ogladaliśmy podobne tylko troszke ciemniejsze i wieksze 🙂
A u Małego w pokoiku bedzie w kolerze teak,łóżeczko tez 🙂

Ja usiadłam odsapnąć chwilke bo ciągle cosik robie,jeszcze troszku i za naleśniki sie wezme,no i do sklepu trzeba iśc 😞a nie chce się...eh..
Pojutrze na 14 wizyta 🙂Już sie doczekać nie mogę,mam nadzieję ze wszystko dobrze z moim syneczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Ewelka świetna ta komoda!!!
O Antenka a co ta kiecka jaki kolor bo teraz byłam w H&M to może będę wiedziała 🙂


drapowana, na grubszych ramiączkach i na ramiączkach miała takie fajne doczepiane kwiaty...a kolor taka kawa z mlekiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Manki mamy na ten sam dzien wizyte...pisz potem relacje bo ja mam pozno wiec przed moja moze jeszcze sie dowiem co u twojej dzidzi 🙂 🙂


Napewno napiszę kochana...mamy mieć usg z pomiarami itp.więc dowiem się ile Oskarek mierzy i waży,no i o tą cesarkę muszę się dopytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Antenka..ja bralam slub cywilny w grudniu i kupilam super sukieneczke ciazowa w Otto.Buty,kolczyki,naszyjnik juz mialam,i szal pod kolor sobie dokupilam,i sexy rajstopki 😉 a noga byla ze ho ho 😁


dzisiaj mam cały dzień dla siebie więc połaże sobie troszkę może coś ciekawego kupie.. 🙂

wiesz co, widzialam kilka sklepow z ubraniami dla ciezarnych na zachodniej. Szlam od Zielonej do Próchnika i tam po lewej stronie a z dwa trzy sklepy byly. Masz niedaleko od Manufaktury to moze warto zerknac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...