Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Manki mamy na ten sam dzien wizyte...pisz potem relacje bo ja mam pozno wiec przed moja moze jeszcze sie dowiem co u twojej dzidzi 🙂 🙂


Napewno napiszę kochana...mamy mieć usg z pomiarami itp.więc dowiem się ile Oskarek mierzy i waży,no i o tą cesarkę muszę się dopytać.


to tym bardziej daj znac...ja tez teraz mam miec szczegolwe usg ostatnio tak mowil ze zrobimy teraz bo wtedy stwierdzil ze nie potrzeba i ze czesto nie ma co....wiec czekam cierpliwie...no i moze u mnie tez bedzie cos wiadomo co do cesarki...bo jak to spojenie sie rozchodzi to bede ja miec na bank..boje sie...nie wiem czemu ale wolalabym urodzic sn....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Manki mamy na ten sam dzien wizyte...pisz potem relacje bo ja mam pozno wiec przed moja moze jeszcze sie dowiem co u twojej dzidzi 🙂 🙂


Napewno napiszę kochana...mamy mieć usg z pomiarami itp.więc dowiem się ile Oskarek mierzy i waży,no i o tą cesarkę muszę się dopytać.


to tym bardziej daj znac...ja tez teraz mam miec szczegolwe usg ostatnio tak mowil ze zrobimy teraz bo wtedy stwierdzil ze nie potrzeba i ze czesto nie ma co....wiec czekam cierpliwie...no i moze u mnie tez bedzie cos wiadomo co do cesarki...bo jak to spojenie sie rozchodzi to bede ja miec na bank..boje sie...nie wiem czemu ale wolalabym urodzic sn....


Ja od początku chciałam cesarke,ale czym bizej to wolałabym sn,ale zobaczymy...może w srodę sie dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Manki,my 27 grudnia bralismy cywilny 🙂 Fajnie,bo i rodzinka z Polski byla i na Swietach.i na Slubie i na Sylwestrze 😆


My chcielismy na swieta ale terminy zajete i w urzędzie i sali nie moglismy znalezc i bralismy 11 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Antenka..ja bralam slub cywilny w grudniu i kupilam super sukieneczke ciazowa w Otto.Buty,kolczyki,naszyjnik juz mialam,i szal pod kolor sobie dokupilam,i sexy rajstopki 😉 a noga byla ze ho ho 😁


dzisiaj mam cały dzień dla siebie więc połaże sobie troszkę może coś ciekawego kupie.. 🙂

wiesz co, widzialam kilka sklepow z ubraniami dla ciezarnych na zachodniej. Szlam od Zielonej do Próchnika i tam po lewej stronie a z dwa trzy sklepy byly. Masz niedaleko od Manufaktury to moze warto zerknac. 😉


Dzieki Fijolku napewno zajrze.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Antenka,Napewno znajdziesz cos eleganckiego.W Polsce jest dobry wybor.A to Wy cywilny prawie na Swieta robicie?


no tak wyszło... 🙂 ogólnie jesteśmy razem już 5 lat i planowaliśmy slub już od 2 lat i wszystko jest zaplanowane i przygotowania trwają do naszego ślubu kościelnego który będzie 17 września ale postanowiliśmy wziąć ślub cywilny, jak urodzi się synuś żeby nie było kłopotów w urzędach... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my w sierpniu dopiero 1 rocznica 😜 maz sie doczekac nie mogl i w nocs poslubna zmajstrowal Nikosia hehe..
Monia a co do chrzcin to u mnie bynajmniej tak jest ze bez koscielnego nie che ochrzcic ale meza kuzynka zaplacila ksiedzu i sie zgodzil a w wielkanoc dopiero maja slub a maly w lipcu 2 lata skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
my za miesiac 06 kwietnia bedziemy obchodzic 10 rocznice 🤪

slubu??? tak czy siak nie kiepski wynik 🙂to juz ladna rocznica...i teraz dopiero dzidzia???nie staraliscie sie wczesniej??


hehe nie, to rocznica jak jestesmy para. Malzenstwem jestesmy prawie dwa lata.
Pewnie ze sie staralismy wczesniej. Mamy za soba dwa poronienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Ja tak marzyłam o swoim ślubie a teraz zostało mi 3 tyg do cywilnego i za przeproszeniem sram po gaciach... 🤢

hehe nie ma co sie bac 🙂
a powiedz gdzie weselicho we wrzesniu bedzie? 🙂


wogóle ja jestem z opoczna a mój Karol jest z drzewicy 15 km od opoczna a tak wogóle poznaliśmy się w autobusie z łódzi do opoczna... 🙂 a wracając do weselicha to właśnie będzie w opocznie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Ja tak marzyłam o swoim ślubie a teraz zostało mi 3 tyg do cywilnego i za przeproszeniem sram po gaciach... 🤢

hehe nie ma co sie bac 🙂
a powiedz gdzie weselicho we wrzesniu bedzie? 🙂


wogóle ja jestem z opoczna a mój Karol jest z drzewicy 15 km od opoczna a tak wogóle poznaliśmy się w autobusie z łódzi do opoczna... 🙂 a wracając do weselicha to właśnie będzie w opocznie... 🙂


ee no to fajowo!
jakies dwa lata temu moi znajomi wlasne z okolic Opoczna pobierali sie i wesele trwalo kilka dni.. 🙂 malo kto spoza rodziny dal rade 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Ja tak marzyłam o swoim ślubie a teraz zostało mi 3 tyg do cywilnego i za przeproszeniem sram po gaciach... 🤢

hehe nie ma co sie bac 🙂
a powiedz gdzie weselicho we wrzesniu bedzie? 🙂


wogóle ja jestem z opoczna a mój Karol jest z drzewicy 15 km od opoczna a tak wogóle poznaliśmy się w autobusie z łódzi do opoczna... 🙂 a wracając do weselicha to właśnie będzie w opocznie... 🙂


ee no to fajowo!
jakies dwa lata temu moi znajomi wlasne z okolic Opoczna pobierali sie i wesele trwalo kilka dni.. 🙂 malo kto spoza rodziny dal rade 🤪


no nasze wesele bedzie trwało 3 dni... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...