Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

marinka napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
witam ponownie Niunie... 🙂
wróciłam z zakupów i jestem załamana nic nie ma na takiego wieloryba jak ja.... 😞 😞 😞
chyba się poryczę zaraz...
ale za to kupiłam body dla Juniora i kolejną pakę chusteczek nawilżonych w realu jest promocja 6 paczek za 22zł pampersa...
Marinka śliczne zdjęcie...:*


dzięki Marinko... 😘
goście mieli być na 16tą a tu już 1.5 godz spóźnienia...pewnie niedługo przyjdą... 😉

Antenka jaki wieloryb?? Co to za głupoty?? Uśmiechnij się!

Moi goście się spóźniają 😞 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
marinka napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
witam ponownie Niunie... 🙂
wróciłam z zakupów i jestem załamana nic nie ma na takiego wieloryba jak ja.... 😞 😞 😞
chyba się poryczę zaraz...
ale za to kupiłam body dla Juniora i kolejną pakę chusteczek nawilżonych w realu jest promocja 6 paczek za 22zł pampersa...
Marinka śliczne zdjęcie...:*




dzięki Marinko... 😘
goście mieli być na 16tą a tu już 1.5 godz spóźnienia...pewnie niedługo przyjdą... 😉

Antenka jaki wieloryb?? Co to za głupoty?? Uśmiechnij się!

Moi goście się spóźniają 😞 🤢 🤢




Mieli być na 16 ale oni mają córeczkę i ona im w domu zasnęła i czekali aż się obudzi... No więć czekam na nich, mieli zaraz być 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Antenka a patrzyłaś w sklepach ciążowych??


nie bo już sił nie miałam...zlazłam całe centrum handlowe i powiem Ci że ledwo do domu wróciłam..ale tak jak Fijolek pisał jest troche tych sklepów u nas w Łodzi więc jutro się wybiorę..może coś upoluję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Antenka zobacz tu są łądne sukienki


http://www.sesile.pl/cat-pol-1214553894-Dla-mamy-Sukienki-ciazowe.html

http://www.pieknamama.pl/sukienka-viviana.html

http://www.mamaok.pl/sukienki-ciazowe-c-31.html


dziękuje Marinko kochana jesteś... 😘
oklask dla Ciebie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od jakiegos czasu mam klucia w dole brzucha trwaja chwile, sa troche bolesne i przechodzi, na dodatek czasem sie robic twardy brzuch 😮
w czwartek mam spotkanie z polozna to sie zapytam o co chodzi, a moze to normalne na tym etapie.
Ma ktoras z Was tez cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
od jakiegos czasu mam klucia w dole brzucha trwaja chwile, sa troche bolesne i przechodzi, na dodatek czasem sie robic twardy brzuch 😮
w czwartek mam spotkanie z polozna to sie zapytam o co chodzi, a moze to normalne na tym etapie.
Ma ktoras z Was tez cos takiego?


to chyba są skurcze przepowiadające...jak coś takiego Cię złapie to spróbuj zmienić pozycje powinno ustąpić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
od jakiegos czasu mam klucia w dole brzucha trwaja chwile, sa troche bolesne i przechodzi, na dodatek czasem sie robic twardy brzuch 😮
w czwartek mam spotkanie z polozna to sie zapytam o co chodzi, a moze to normalne na tym etapie.
Ma ktoras z Was tez cos takiego?


to chyba są skurcze przepowiadające...jak coś takiego Cię złapie to spróbuj zmienić pozycje powinno ustąpić


ojej przepowiadajace 😮 przewaznie mam te bole jak stoje, mam nadzieje ze mala jeszcze posiedzi w brzuchu bo ja nie gotowa jeszcze jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
od jakiegos czasu mam klucia w dole brzucha trwaja chwile, sa troche bolesne i przechodzi, na dodatek czasem sie robic twardy brzuch 😮
w czwartek mam spotkanie z polozna to sie zapytam o co chodzi, a moze to normalne na tym etapie.
Ma ktoras z Was tez cos takiego?


to chyba są skurcze przepowiadające...jak coś takiego Cię złapie to spróbuj zmienić pozycje powinno ustąpić


ojej przepowiadajace 😮 przewaznie mam te bole jak stoje, mam nadzieje ze mala jeszcze posiedzi w brzuchu bo ja nie gotowa jeszcze jestem 🤪


skurcze przepowiadające nie są na tyle skuteczne by wypchnąć płód...
nie martw się napewno jest wszystko ok mięśnie macicy przygotowują się do prawdziwych skurczów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrocilam kochane do was juz,misiek pojechal do pracy i znow sama...
Antenka nic nie znalazlas na siebie??eh a myslalam ze juz bedziesz sie chwalic nam piekna kreacja 🙂 nic sie nie martw napewno cos znajdziesz kochana... 🙂
mowicie o jakichs skurczach???ja dzieki bogu nic jeszcze nie mam...brrrrr....zawalu bym chyba dostala jakby cos zaczelo mnie kluc,bolec,czy cos w tym stylu 🤢 ciekawe jak to bedzie jak sie zacznie... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
no i wrocilam kochane do was juz,misiek pojechal do pracy i znow sama...
Antenka nic nie znalazlas na siebie??eh a myslalam ze juz bedziesz sie chwalic nam piekna kreacja 🙂 nic sie nie martw napewno cos znajdziesz kochana... 🙂
mowicie o jakichs skurczach???ja dzieki bogu nic jeszcze nie mam...brrrrr....zawalu bym chyba dostala jakby cos zaczelo mnie kluc,bolec,czy cos w tym stylu 🤢 ciekawe jak to bedzie jak sie zacznie... 😮 😮


no właśnie Moniczko nic nie znalazłam...a byłam taka nadzieji, że coś kupie..
ale mam jeszcze 3tyg więc może się coś znajdzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no i wrocilam kochane do was juz,misiek pojechal do pracy i znow sama...
Antenka nic nie znalazlas na siebie??eh a myslalam ze juz bedziesz sie chwalic nam piekna kreacja 🙂 nic sie nie martw napewno cos znajdziesz kochana... 🙂
mowicie o jakichs skurczach???ja dzieki bogu nic jeszcze nie mam...brrrrr....zawalu bym chyba dostala jakby cos zaczelo mnie kluc,bolec,czy cos w tym stylu 🤢 ciekawe jak to bedzie jak sie zacznie... 😮 😮


no właśnie Moniczko nic nie znalazłam...a byłam taka nadzieji, że coś kupie..
ale mam jeszcze 3tyg więc może się coś znajdzie... 🙂

ma 100% cos znajdziesz...a w necie tez cos szukasz??? zobacz np to sukienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no i wrocilam kochane do was juz,misiek pojechal do pracy i znow sama...
Antenka nic nie znalazlas na siebie??eh a myslalam ze juz bedziesz sie chwalic nam piekna kreacja 🙂 nic sie nie martw napewno cos znajdziesz kochana... 🙂
mowicie o jakichs skurczach???ja dzieki bogu nic jeszcze nie mam...brrrrr....zawalu bym chyba dostala jakby cos zaczelo mnie kluc,bolec,czy cos w tym stylu 🤢 ciekawe jak to bedzie jak sie zacznie... 😮 😮


no właśnie Moniczko nic nie znalazłam...a byłam taka nadzieji, że coś kupie..
ale mam jeszcze 3tyg więc może się coś znajdzie... 🙂

ma 100% cos znajdziesz...a w necie tez cos szukasz??? zobacz np to sukienka


właśnie siedze na allegro i szukam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! nie powiem mialam troche do nadrobienia a to dlatego ze neta dzis nie bylo ale juz ok.
fijolku nic sie nie martw malunia pewnie odpoczywa i tyle, ja tez mam czasem takie chwile ale staram sie nie panikowac, bylas ostatnio na usg i bylo ok, teraz tez tak napewno jest. a co do wizyty kontrolnej daj znac na jakie badania bede musiala sie przygotowac, no i jestesmy w tym samym klubie - klubie 8 miesiaca 🙂
gosiaa21 sliczne lozeczko napewno bedzie wam sluzyc 🙂
Aneczko widze ze zakupki udane no i przede wszystkim ciesze sie ze juz z toba lepiej! a co do wizyty i usg tez mam 15 marca o 12 🙂
Ola1978 moze lepiej zwolnij troszke z tym rowerkiem chocby ze wzgledu na spojenie lonowe no i "wiek" ciazy.
Marinka kolejne kulinarne cudo ehh szkoda ze nie mam cie blizej 🙂
Antenka222 glowa do gory napewno cos znajdziesz i zaden z ciebie wieloryb tylko piekna kwitnaca kobieta w ciazy tak???
a co do stazu milosnego 🙂 to w grudniu minelo 5 lat razem a w sierpniu mija 5 rocznica slubu moze zrobimy ja ze chrzcinami, kto wie. to mam kropke, wiem gdzie skonczylam i jestem na bierzaco. buziaki dla was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko z Fasola ok. Slyszalam jak bije jej serduszko.. strasznie szybko 150 uderzen/min 🙃 Dostalam znowu skierowanie na badania i jutro sobie rano pojade.
dziewczynki, dziekuje za slowa wsparcia.

Gosia, fajowe lozeczko. Ja juz sie nie moge doczekac kiedy u nas stanie 🙂
Antenka a moze na Ptaka trzeba jechac w poszukiwaniu kreacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku a jakie badanka musisz zrobic? ciekawa jestem co jeszcze przede mna. eee to dziewczynka ma serduszko jak dzwon 🙂 mowilam ze wszystko dobrze 🙂
ale sie slubnie na forum zrobilo, wszystkie jestescie piekne panny mlode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...