Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

moniczka1979 napisał(a):
Olcia kochana co sie chowasz??? 😉 widzialam cie...wychodz z krzakow..hehehe...masz buziaka od ciotki 😘
hej..mialam jechac na insuline..pierwszy raz dzisiaj ale moj wolnego nie dostal i jade jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia kochana co sie chowasz??? 😉 widzialam cie...wychodz z krzakow..hehehe...masz buziaka od ciotki 😘
hej..mialam jechac na insuline..pierwszy raz dzisiaj ale moj wolnego nie dostal i jade jutro...

eh...ale jedziesz do szpitala i zostajesz na dzien,dwa???czy wracasz odrazu do domku??? ja w srode jade do poradni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,nie wracam do domu..zostaje na kursie jakims ..o zarciu i jak sie robi zastrzyk i kiedy...ponoc 3 razy dziennie mam miec insuline...doktor ustali dawke insuliny...wczoraj gadalam z kolezanka i jej cukrzyca zostala po ciazy i wciaz jest na insulinie...ciezko kochana mowie Ci...psychika siada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie się dowiedziałam , że jutro zobaczę moje dzidzi , bo lekarz chce sprawdzić czemu mam te kłucia i bóle 🙂 🙂 🙂 ALE MAM RADOCHĘ I SIĘ DOWIEM JAKĄ WAGĘ I W OGÓLE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Ola ale u Ciebie nie musi ona zostać! I Myśl pozytywnie! Moje wszystkie koleżanki po porodzie nie miały cukrzycy! głowa do góry!
predyspozycje ku temu mam duze 😞no ale wierze w cuda...dziekuje Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejku ja mam nadzieje ze nam po porodzie minie...i zycze ci kochana z calego serca abys z ta insulina miala stycznosc tylko do porodu...wiesz z cukrzyca mozna zyc,ale lepiej jej nie miec...ciekawe co mi tam powiedza,i na kiedy mnie wcisna...bo podobno z miejsca nie przyjmuja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ojejku ja mam nadzieje ze nam po porodzie minie...i zycze ci kochana z calego serca abys z ta insulina miala stycznosc tylko do porodu...wiesz z cukrzyca mozna zyc,ale lepiej jej nie miec...ciekawe co mi tam powiedza,i na kiedy mnie wcisna...bo podobno z miejsca nie przyjmuja...
nastaw sie na powtorke picia glukozy..i spedzeniu 2 godz w poczekalni..masz byc na czczo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ojejku ja mam nadzieje ze nam po porodzie minie...i zycze ci kochana z calego serca abys z ta insulina miala stycznosc tylko do porodu...wiesz z cukrzyca mozna zyc,ale lepiej jej nie miec...ciekawe co mi tam powiedza,i na kiedy mnie wcisna...bo podobno z miejsca nie przyjmuja...
nastaw sie na powtorke picia glukozy..i spedzeniu 2 godz w poczekalni..masz byc na czczo???

pewnie tak,nie wiem dopiero jade ze skierowaniem...ale na wszelki wypadek bede na czczo...robili ci przy okazji inne badania??np KTG???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ojejku ja mam nadzieje ze nam po porodzie minie...i zycze ci kochana z calego serca abys z ta insulina miala stycznosc tylko do porodu...wiesz z cukrzyca mozna zyc,ale lepiej jej nie miec...ciekawe co mi tam powiedza,i na kiedy mnie wcisna...bo podobno z miejsca nie przyjmuja...
nastaw sie na powtorke picia glukozy..i spedzeniu 2 godz w poczekalni..masz byc na czczo???

pewnie tak,nie wiem dopiero jade ze skierowaniem...ale na wszelki wypadek bede na czczo...robili ci przy okazji inne badania??np KTG???
nie.tylko pobrali krew.waga i jakie tabletki przyjmujesz sie pytali...zapewnie dostaniesz nauki co jesc i jak miezyc cukier...upierdliwe to jest .pociesz sie ze tylko 10 tyg zostalo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ojejku ja mam nadzieje ze nam po porodzie minie...i zycze ci kochana z calego serca abys z ta insulina miala stycznosc tylko do porodu...wiesz z cukrzyca mozna zyc,ale lepiej jej nie miec...ciekawe co mi tam powiedza,i na kiedy mnie wcisna...bo podobno z miejsca nie przyjmuja...
nastaw sie na powtorke picia glukozy..i spedzeniu 2 godz w poczekalni..masz byc na czczo???

pewnie tak,nie wiem dopiero jade ze skierowaniem...ale na wszelki wypadek bede na czczo...robili ci przy okazji inne badania??np KTG???
nie.tylko pobrali krew.waga i jakie tabletki przyjmujesz sie pytali...zapewnie dostaniesz nauki co jesc i jak miezyc cukier...upierdliwe to jest .pociesz sie ze tylko 10 tyg zostalo... 🙂

no tylko...mam nadzieje...bo ja z tego co czytalam to tam sie spedza pol dnia kuzwa...
i ze jakies inne badania tez robia,okaze sie...ciekawa jestem jak to wszystko wyglada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
spokojnie...jak trzeba to trzeba..ja tez mam stracha uwierzMonika,pocieszam sie ze to tylko pare tygodni 🙂

no wiem ze trzeba...dla naszych maluszkow...a jak ci dietka wychodzi??spadl ci cukier troszke??
teraz po 2 kromkach chleba z wedlina i ogorek.pomidor-8,3 wiec dowala mi cukier 😞ale tak mam 6.3....5,9..roznie 7,2...wiesz ze ja zaczynam wiedziec kiedy mi spada cukier..tak mi sie wydaje przynajmniej ze robie sie senna i taka do bani...moja kruszynka dzisiaj mega aktywna..wierga i wierga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja 3 dni byla spokojna az sie balam ..ale nic nie mowilam..czasami sie ruszyla ale bardzo zadko..dzisiaj rano nadrabia...chyba jest juz duza i ma malo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti i marinka super fotki,piekne panne mlode z was byly...


Wlasnie Monia byly hehe 😜 znaczy ja bo teraz do tem panny mlodej mi sporo brakuje hehe ale co tam 😜
😉nie przesadzaj..dalej jestes piekna...jak patrze na siebie w lustro to mowie..jezu olka jak Ci dupa urosla... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...