Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Hej dziewuszki! ja juz po sniadaniu i spacerku z pieskiem, dzis znow piekna pogoda we wroclawiu az mi sie do domu wracac nie chcialo. dzis noc minela niby spokojnie ale do 23-30 nie moglam zasnac bo maluch tak fikal,tak sie wyginal, ze zebra mnie bola dzisiaj tak ze ohhhh. 🙂
A wogole to : Wszystkiego najjj dla wszystkich Kobitek tych w realu i tych w brzuszku!!!
Marinka to co, bedziesz juz wiedziala cos wiecej na temat cesarki po wizycie? oczywiscie daj znac!!!a co do wakacjii to dzieciaczki beda mialy 2-3msc wiec sadze ze to juz taki czas kiedy mozna zaczac podrozowac prawda? nie usiedze w domu, nie ma sily!
Ola glowa do gory, wiele moich kolezanek po porodzie pozbylo sie cukrzycy,u ciebie napewno bedzie tak samo!
Fijolku ile musisz czekac na wyniki??
no to chyba narazie na tyle, dzis planuje porobic troszke w domu musze powyrzucac duzo rzeczy a i obiadek jakis fajny zrobie. buziaki i do potem.
hej Hussi dziekuje i pozdrawiam 🙂


hej Olcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki u mnie tez piekna pogoda sloneczko swieci cieplutko na dworku wiaterku nie ma tylko dupci na spacerek mi sie ruszyc nie chce 😜
jeszcze to przeziebienie i bol gardla buuu....
a co do schodow tez mieszkam na 3 pietrze i znam dziewczyny ten bol wchodzenia...eh na 2 robie odpoczynek a na 3 sapie ze maz zawsze pyta co mi jest...a ja ze sie zamienimy to sie dowie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Justiks23..kochana gdzie sie podziewalas??wszystko oki?na gadu Cie tez nie bylo 😞


hej bylam rano zapisac dziewoszki do szkoly a pozniej zaliczylismy spacerek z dziewczynami i psiskami i nawet kocica sie dotlenila bo tylko tylek plaszczy w domu hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
O a ja nie mam ani psa a ni kota i coś czuje , że dłuuuuuugo nie będziemy mieli, chyba , że na starość 🙂 🙂
sliczny brzusio 🙂 ja mam koty dwa i psa 🙂i wlasnie zaraz rusze na spacerek..ale na krotko bo mnie ciagnie ten brzuch 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka brzusio cudowny, chyba sama bede musiala zrobic fotke swojego 🙂
justiks23 piesek sliczny taki puchaty, mojego malucha to by chyba zjadl na sniadanie.
dziewczynki a ma ktoras z was kontakt z adka bo cos dawno jej nie bylo, pamietam tylko ze miala remont i nic pozatym.
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Marinka brzusio cudowny, chyba sama bede musiala zrobic fotke swojego 🙂
justiks23 piesek sliczny taki puchaty, mojego malucha to by chyba zjadl na sniadanie.
dziewczynki a ma ktoras z was kontakt z adka bo cos dawno jej nie bylo, pamietam tylko ze miala remont i nic pozatym.
buzka


dziekuje mam 2 suczki owczarzyce tylko jedna jeszcze mlodziutka 🙂 ale uwielbiam te psy wiem ze moge je zostawic z dziecmi i nie dadza im krzywdy zrobic a swoja postura tez wzbudzaja szacunek heheh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie...ja to wogole mam glupie uczucie ze lekarz chyba niezbyt wyliczyl mi date porodu...mam taki duzy brzuch i sie obniza jauz a w najgorszym wypadku jeszcze 8 tygodni....to chyba za szybko...jeszcze jak przeczytalam wczoraj ze jedna marcowka miala rodzic 30 marca a urodzila ok 3 marca to zasnac potem nie moglam....oj zaczynam miec cykora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks slodka ta twoja mala 🙂 i psiulek tez bombowy 🙂
a tak w ogole to czesc 🙂 🙂 🙂
beti mi tez juz do dolu troche poszedl...
ja to juz lece sie ogarniac do wyjscia...
pozdrowionka dla wszystkich majowych brzuszkow 🙂
😘 😘 😘
moze pozniej wpadne do was jeszcze
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...