Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 😁 😁 😁
Ja tak sie zastanawiam , poniewaz pokoik juz prawie wywietrzony(az sie nie spodziewałam ze nowe mebelki mogą miec aż tak długo zapach ) powoli biore sie za pranie ciuszków, i mam pytanko do mamusiek które juz prały, czy płukałyscie też w płynie dla maluszków ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babolki kochane ja tez juz wstalam ze straznie spuchnietymi stopami nie wiem co sie dzieje ale prawie chodzic nie moge?? Czy wam tez stopypuchna??
Dziwne jest to ze bardziejmam lewa nabrzmiala niz prawa...eh mi to sie wydaje ze w ciazy tak jest ae moze sie nie znam...
Ide zaraz sie wykapac to moze bedzie lepie....potem trzeba sie ogarnac bo o 12 kolezanka na kawke wpada a maz dopiero o 16 wraca a o 20 wizyta i podgladanie maluszka hehe 🙂 🙂 takze dzien caly zapelniony 🙂 🙂
Ale sie rzopisalam hehe....

A moze macie jakies sprawwdzone sposoby na puchniecie nog....pomocy laskinaweet skarpetka mnie uwiera ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aneczko własnie tak zrobilam troche zeszlo ale i tak sa spuchniete porazka....;/
Dziewczyny kapałam sie 30 minut z goleniem matko swieta niedlugo pol dnia bedzie mi schodzic na kapaniu hehe 😜
No i oczywiscie sie zacielam ;/
Ide sniadanko se zrobic cos tosty za mna chodza a ze zis post to chyba zjem z dzemem lub serkiem....hehe
Bede zagladac do was o ile ktos jeszcze sie zjawi bo ostatnio pusta na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że się tutaj wcinam ale jak zajrzy do Was MarzenkaS to pozdrówcie ja ode mnie i jakbyście mogły powiedzieć żeby zajrzała na wrzesień2010.Z góry dziękuję 🙂i życzę miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja juz po sniadanku ale wymieszalam dzis zostal mi od wczoraj sos pieczarkowy i zjadlam je z tostami z zoltym serem ehhe...czuje ze to sie dzis w toalecie skonczy hehe...
Aneczka wlasnie pozniej chyba skocze lub wysle mojego do apteki moze faktycznie jest jakas masc bo nawet mnie bola jak mam zalozona skarpetke to na wierzchu stopy az sie ona odciska a specjalnie luzne narazie zalozylam i nic ;/ buuu jak przeziebienie zaczelo troche przechodzic to teraz stopy eh uroki ciazy no nie ma co.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super my właśnie te jeszcze nad Julką się zastanawialiśmy się , ale podobno tu w naszym regionie jest ich bardzo dużo tak mi mówią koleżanki bo osobiście nie znam ani jednej. ALe chyba będzie Emilka bo to była pierwsza nasza myśl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...