Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Manki gratuluje zdrowego chlopczyka i witam w gronie cesarzowek 🙂 ale nie powiem dziwne ze lekarz cie nie zwazyl i nie zmierzyl cisnienia tymbardziej ze masz z nim klopoty.
Marinka czekamy na wiesci!!a z Barakuda super ze ok, oby wszystkie doczekaly sie dobrego spokojnego rozwiazania!
Antenka222 juz wczoraj podpisalam,brak slow.
ja poki co po obiadku, maluszek chyba tez juz trawi bo sie rusza, a poleniuchuje troszke,a co tam!
do pozniej kochane,buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję dziewczynki,t6eż się cieszę że mój Skarbek zdrowo rosnie,a co do lekarza to juz wcześniej Wam pisałam jak to z Nim...eh...cisnienia nie mierzy bo patrzy na moje pomiary,ale waga hmm...
Nastepna wizyta za miesiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja wpadlam na chwile kochane....ide sie ogarnac bo na 20 do lekarza ciekawe ile moj maluszek wazy....
Manki super ze wszystko ok i kawalek bobaska juz jest 😆 ale to dobrze ciesza takie wiesci....a moj gin co wizyte wazy i cisnienie mierzy....choc co do wagi to mi zawsze serce wali jak mam na nia wejsc eh...ciekawe ile teraz przyszo przez 2 tygodnie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka fajnie byloby sie spotkac w gronie Brzuszkow! 🙂
jakbym mieszkala w Polsce, to mialabym blisko np.do Fijolka i Antenki 😜

chociaz W-wa tez niedaleko od Leczycy- Miasto Diabla Boruty 🙂

ale mieszkam sobie jak narazie w Niemczech, wiec 1000 km to troszke daleko! 😮

ANeczka, ja jakos z 3 tygodnie temu zajadalam sie tez truskawkami, serkami truskawkowymi, wszystkim co bylo pod postacia TRUSKAWKA 🙂 a teraz patrzec nie moge 😜
chyba sie przejadlam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
Marinka fajnie byloby sie spotkac w gronie Brzuszkow! 🙂
jakbym mieszkala w Polsce, to mialabym blisko np.do Fijolka i Antenki 😜


ale fajnie było by się spotkać w takim dużym brzuszkowym gronie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zerkam tak do Was co jakis czas 🙂 staram sie wiecej lezec jak mi Pani Dr kazala!

juz w tym lozku mi sie nudzi 🤢
uzupelnilam sobie Dziennik Ciazy 🙂

w domu juz mamy farby, jakimi bedzie wymalowany pokoik Synka i tak bylam ciekawa, ze wyobrazcie sobie wzielam maly pedzelek i z kazdej pomalowalam po troszku na danej scianie 🙃 powiedziano nam, ze identyko beda wygladac na scianie jak na probce, ale jak sie sama nie przekonam to bylabym chora 🙃 hihihi
powinno byc ciekawie 🙂 juz sie nie moge doczekac! 😜 o mamo to juz coraz blizej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Marinka fajnie byloby sie spotkac w gronie Brzuszkow! 🙂
jakbym mieszkala w Polsce, to mialabym blisko np.do Fijolka i Antenki 😜


ale fajnie było by się spotkać w takim dużym brzuszkowym gronie.. 🙂


a moze kiedys sie spotkamy Antenko!
jak odwiedzam rodzicow to czesto jestesmy w Lodzi w Manu lub w Kinie 🙂 wiec moze kiedys niespodziewanie zobaczymy sie na zywo i Nasze Skarbki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu a tak z czystej ciekawosci to na jakiej zasadzie znaczy jak te klorki na scianach polozycie....jedna bedzie inna a reszta tak samo...bo ja wlasnie nadal z moim sie zastanawiam jak rozlozyc kolory ja chcialam na 3 takie cappucino a na jednej fiolet a moj znow stwierdzil ze pol na pol znaczy po 2 sciany i ze moze jednak nie fiolet tylko inny...juz brak mi weny... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Marinka fajnie byloby sie spotkac w gronie Brzuszkow! 🙂
jakbym mieszkala w Polsce, to mialabym blisko np.do Fijolka i Antenki 😜


ale fajnie było by się spotkać w takim dużym brzuszkowym gronie.. 🙂


a moze kiedys sie spotkamy Antenko!
jak odwiedzam rodzicow to czesto jestesmy w Lodzi w Manu lub w Kinie 🙂 wiec moze kiedys niespodziewanie zobaczymy sie na zywo i Nasze Skarbki :P


no było by super... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
ja tez mam niedaleko do lodzi 😜 jakies 80km hehe


to byśmy były już 4 ... 🙂


to w lato wpakujemy dzieciaczki w autka i sie spotkamy 😆 trzeba kiedys o tym pomyslec hehe...


z ogromną przyjemnością...ale było by super... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Kasiu a tak z czystej ciekawosci to na jakiej zasadzie znaczy jak te klorki na scianach polozycie....jedna bedzie inna a reszta tak samo...bo ja wlasnie nadal z moim sie zastanawiam jak rozlozyc kolory ja chcialam na 3 takie cappucino a na jednej fiolet a moj znow stwierdzil ze pol na pol znaczy po 2 sciany i ze moze jednak nie fiolet tylko inny...juz brak mi weny... 😮


Beatko, my robimy tak: na dwoch scianach bedzie blekit nieba z czekoladowym ( od dolu czekolada na okolo 80 cm, pozniej blekit,pozniej pasek czekoladowy i do sufitu znow blekit), a na dwoch nastepnych mglista szarosc cale sciany! tylko my od gory i w naroznikach na kazdej scianie zostawiamy tak 2 cm biel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
ja tez mam niedaleko do lodzi 😜 jakies 80km hehe


to byśmy były już 4 ... 🙂


to w lato wpakujemy dzieciaczki w autka i sie spotkamy 😆 trzeba kiedys o tym pomyslec hehe...


z ogromną przyjemnością...ale było by super... 🙂


bedziemy caly czas w kontakcie napewno na forum, wiec jak tylko bede miala leciec do Polski to dam znac 🙂 a moze sie uda spotkanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to bym miala kawalek drogi z wroclawia do lodzi ale nie powiem fajnie by bylo sie spotkac. widze ze wszystkie miskami swoimi sie zajmujemy, ja tez, wlasnie lezakujemy. zajrze pozniej moze dziewczynki dadza znac co i jak na ich wizytach. buziolki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MANKI gratuluję dużego i zdrowego synka 🙂

Jeżeli chodzi o spanie to ja mogę na każdym boku, a nawet i na plecach z tym że mam sobie wzięta druga poduche i śpię w pozycji lekko siedzącej i jest mi nawet wygodnie bo lubię mieć wysoko. No, a co do spotkania to fajnie by było, ale ją do łodzi bym miała za daleko bo jestem z okolic Gdańska. A tak wogóle to chciałam zapytać czy jest ktoś z okolic Gdańska na naszym forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka my juz wrocilismy ze szkoly rodzenia i dzisiaj lekarz nam robił wyklad i m.in mówił właśnie o spaniu ze na plecach to nie wiec zostaje lewy bok najbardziej wskazany lub prawy no i opowiadał jak jego żona w pierwszej ciąży nie miała problemów ze snem żadnych a w drugiej ciązy to pół nocy chodziła i pomagało jej zasypianie w pozycji półleżącej co polecał na bezsenność 😁
no i w naszym mieście na 1500 urodzeń jakieś 10 jest ze znieczuleniem 😠 i nie chodzi o to że NFZ nie refunduje tylko o brak anestezjologów więc raczej nastawiam się na rodzenie bez znieczulenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki ja juz po wizycie 🙂 🙂 jestem zadowolona i....zawiedzona znow troszke (malo ogladalismy malego a wiecej maly byl badany i mierzony)....
wiec tak przytylam 2kg w ciagu 2 tygodni....wiec jest ok (tak lekarz stwierdzil ale mi i tak suma sumarum wydaje sie za duzo hehe) 😜
Opuchniete nogi to wynik chodzenia przemeczenia pogody i ciazy (tez tak lekarz stwierdzil 😜) wiec mam duzo lezec i odpoczywac z nogami w gorze..obejrzal stopy i stwierdzil ze nic groznego sie nie dzieje....
Szyjka macicy ok 3cm zamknieta (jak robil badanie sondowe myslslam ze go kopne tak bolalo jak ta sonde wkladal wrrrr ) no i szyjka podobno dluga i tez jest ok i Spojenie sie troche zeszło wiec narazie alarm cesarki odwolany....Porod nadal przewidziany wczesniej tydzien lub dwa... 🙂 🙂
A moj maluszek zdrow jak rybka.....rosnie skubany 😜
odwrócony juz jest glowka w dol i dlatego tez krocze boli czasem bo glowka jego daje ucisk (podobno - stwierdzone przez lekarza) 🙂
No i Nikoś wazy 1672g 😆 i buzke ma sliczna 🙂 🙂 och to moje sloneczko kochane 🙂)
Kolejna wizyta za 3 tygodnie na 30marca i zadnego ponownego narazie skierowania na badania nie dostalam wiec spokojnie znow czekamy na kolejna wizyte 😁 🙂


No to chyba tyle ale sie rozpisałam hehe...ale chcialam wam zdać relacje i podzielic sie radoscia.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...