Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie,
alez mam do bani noc za soba 😞 chyba kazda kosteczka mnie bolala, ale teraz juz wiem ze to na zmiane pogody. Mokro i szaro u nas. 🤔
Remont lazienki idzie pelna para. Znowu sie wyniose na troszke z domku zeby nie krecic sie bez celu.
Odebralam wyniki badan: mocz ok, krew poczatek anemii ale nie panikuje. Pojawil sie juz szpinaczek wiec sobie zapodam kilka razy i bedzie git 😜
milego dnia Wam zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczka1983 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
a u nas w Łodzi szaro, ponuro i deszcz poda...:/
chyba się położe jeszcze do wyrka... 🙂


a u nas takie piekne słoneczko.. hmm żeby deszczu nie przygnało .. 🤢


to tylko pozazdrościć tego słoneczka.. 🙂
napewno cały dzien będzie ładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwazda a tak sie Ciebie zapytam u małego w pokoiku co wieszacie na okna , ???? myslałas ???


witaj Aneczko, co do okien nie mam jeszcze koncepcji 🤢
chcialam roletki i do tego jakies delikatne szale, bo firanki napewno nie chce 😮
musze pomyslec, ale to juz jak pomaluja pokoj i meble beda to koncepcja przyjdzie jakas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
ale pogoda do bani....eh i noc tez,nie spalam prawie...
wczoraj caly dzien na nogach...tak sie nalazilam ze brzuch mialam twardy jak kamien...na wieczor mnie rozbolal i jak sie polozylam to nie moglam se miejsca znalezc i tak cala noc...z boku na bok...troche pospalam,wstalam niedawno w sumie i dzis juz lepiej... 🙂
manki i beti super ze z waszymi chlopakami wszystko ok!!! 🙂
ja za tydzien mam wizyte ale juz chyba bez usg...i tego samego dnia spotkanie diabetologiem,dostane glukometr...juz diete dostalam wczoraj...zadnego innego i nnego pieczywa mam nie jesc jak tylko steropian....[typu wasa] eh...bleeee...
ale na dzis mam jeszcze troszke razowca to go juz wykoncze... 🙂
pozdrawiam brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Buuuuu....u mnie też dzisiaj szaro i ponuro i nic mi się nie chce...

My wczoraj byliśmy na SR - spotkanie z pediatrą i maaaaaasa informacji...
No i uświadomiliśmy sobie, że trzeba zacząć zastanawiać się nad lekarzem pediatrą dla Małego...

Jamargaretka zazdroszczę tych spotkań z Zawitkowskim - uwielbiam go!


fijolek
co do żelaza w szpinaku to trochę taki mit...
Poczytaj 😉

"Z właściwościami odżywczymi szpinaku wiąże się też pewna anegdota. Roślina ta zawdzięcza bowiem swoją sławę… błędowi pewnej sekretarki. W 1890 roku jeden z amerykańskich naukowców prowadził szczegółowe badania nad szpinakiem. Jego asystentka, zamiast wpisać w raporcie, że 100 gramów szpinaku zawiera 3 miligramy żelaza, pomyliła się i napisała 30. Dzięki jej niedopatrzeniu szpinak zyskał sławę nadzwyczaj zdrowego warzywa."

Także lepiej może buraczki 😉

Aha, wczoraj oglądaliśmy YCD i Mały tak się wiercił i mówię do Męża: "Wiesz...on chyba będzie tancerzem, bo tydzień temu też tak szalał..." (sama kiedyś tańczyłam)
Ale mój Mąż (muzyk) szybko sprowadził mnie na ziemię: "On będzie muzykiem, bo przecież nie widzi jak tańczą tylko słyszy muzykę..." 🤪


Miłego dnia Brzuszki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiagwiazdka No własnie wczoraj kupilismy karnisze no i musze teraz intensywnie myslec -tez myslałm na bokach takie tylko zasłonki, i roletke..
zobacz tu sa fajne gadzety do pokoiku dziciecego 😁 😁 😁
http://www.kidstown.pl/category/13,pok-j-dziecka


fajne 🙂 tylko ja myslalam jednak o gladkich- bez wzorkow!
podoba mi sie ta vola vola rosa 🙂 ale to dla dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie to samo czytałam o szpinaku w książce o ciązy. a wiecie mój brzuch wreszcie tez rośnie - a najlepszym dowodem jest to ze wczoraj w aptece - pani ktora tam pracuje podeszła do mnie i powiedziała ze mam kupić bez kolejki i nawet poszła za mną do kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewczynki
ale pogoda do bani....eh i noc tez,nie spalam prawie...
wczoraj caly dzien na nogach...tak sie nalazilam ze brzuch mialam twardy jak kamien...na wieczor mnie rozbolal i jak sie polozylam to nie moglam se miejsca znalezc i tak cala noc...z boku na bok...troche pospalam,wstalam niedawno w sumie i dzis juz lepiej... 🙂


Moniczko ja tez w nocy sie meczylam 🥴
nie moglam sobie pozycji znalezc!! masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochaniutkie 🙂
Ja od 7 na nogach,odesłałam dzieciaki do szkoły,ogarnełam,poprałam część ciuszków Maluszka i usiadłam do Was 🙂Nogi juz mnie strasznie bolą...Pogoda u mnie piękna.Słóneczko swieci tak mocno,że termometr pokazuje mi 17 stopni 🤪ale wiaterek zimnawy.
U mojego synka okno też bez firanek...dlatego ze ja mam veluxy i chocbym chciała to nie moge heh.
Dziewczynki kiedy mozna zaczac pakowac torbe do szpitala????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie czeka prawdopodobnie przeprowadzka w tym m-cu...
przeraza mnie to pakowanie,transport,i potem rozpakowanie,i urzadzanie sie od nowa....ale cieszy mnie to ze przed porodem....no i 2 pkoje 🙂i na dluzej....ale przez sciane z tesciowa hehehe
ale pomoc bedzie na miejscu...i finansowo tez nas wspomoze...takze git... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
.
Dziewczynki kiedy mozna zaczac pakowac torbe do szpitala????????????????

Manki,ja planowalam w ten weekend, ale ze remont no to nie bardzo jest jak wiec w kolejny weekend.
Mnie polozna mowila i obie mamy ze na 6 tygodni przed terminem powinno sie dla spokoju miec spakowane rzeczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam poklaskane macie dziewczynki . Ja wczoraj znowu kupilam kilka pierdolek do wyprawki juz niewiele zostalo moze dzis jeszcze zamowie rozek na allegro bo sobie juz upatrzylam 🙂 i tabliczke z imieniem bo mialam upic w sklepie ale juz niebylo buuuuuuuuuuuuuuu ale to nic na allegro sa z olorowymi tlami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
a mnie czeka prawdopodobnie przeprowadzka w tym m-cu...
przeraza mnie to pakowanie,transport,i potem rozpakowanie,i urzadzanie sie od nowa....ale cieszy mnie to ze przed porodem....no i 2 pkoje 🙂i na dluzej....ale przez sciane z tesciowa hehehe
ale pomoc bedzie na miejscu...i finansowo tez nas wspomoze...takze git... 🙂
to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...