Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rozstepny to podobno sparwa dzidziczna czyli skoro twoja mama, babcia mialy rozstpey to Ty tez mozesz je mieć....a krem no coż chyba cudów nie działa....chociaz moze.....któż towie... 😉 ja smaruje od 2 miez. i odpukac narazie nic sie nie dzieje,a codo rozka to tez co ja mam jest fajnutki,a te z drwexu napewno dobre, szwagierka miala i chwali, a ja mam posciel z tej formy i jest naprawde solidna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzieki bogu jeszcze nie zauwazylam u siebie rozstepow...nic specjalnego niby nie stosuje,od czasu do czasu nawilze se brzuszek balsamem AA,ale to zwykly balsam nawilzajacy,a mysle ze jakby rozstepy mialy byc to i balsam ani nic by nie pomoglo...zobaczymy jak bedzie pozniej...jeszcze 2 m-ce moze mniej...i moze jeszcze mnie"wysypac"...mam nadzieje ze nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ja dzieki bogu jeszcze nie zauwazylam u siebie rozstepow...nic specjalnego niby nie stosuje,od czasu do czasu nawilze se brzuszek balsamem AA,ale to zwykly balsam nawilzajacy,a mysle ze jakby rozstepy mialy byc to i balsam ani nic nie pomoglo...zobaczymy jak bedzie pozniej...jeszcze 2 m-ce moze mniej...i moze jeszcze mnie"wysypac"...mam nadzieje ze nie 🙂


a pewnie, wszystko mozliwe Moniczka, moga nam jeszcze wystrzelic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Rozstepny to podobno sparwa dzidziczna czyli skoro twoja mama, babcia mialy rozstpey to Ty tez mozesz je mieć....a krem no coż chyba cudów nie działa....chociaz moze.....któż towie... 😉 ja smaruje od 2 miez. i odpukac narazie nic sie nie dzieje,a codo rozka to tez co ja mam jest fajnutki,a te z drwexu napewno dobre, szwagierka miala i chwali, a ja mam posciel z tej formy i jest naprawde solidna....


wismar, a Ty z jakiej firmy masz rozek?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 no sie okaze ...no coz jak sie pojawia to sie nie powiesze z tego powodu... 😜
trudno jak maja byc to beda i moze wtedy zaczne regularne wklepywanie kremow,smarowanie sie nadzwyczajnymi srodkami hihihi....narazie o tym nie mysle i uwazam ze nie ma sie czym przejmowac.... 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
😜 no sie okaze ...no coz jak sie pojawia to sie nie powiesze z tego powodu... 😜
trudno jak maja byc to beda i moze wtedy zaczne regularne wklepywanie kremow,smarowanie sie nadzwyczajnymi srodkami hihihi....narazie o tym nie mysle i uwazam ze nie ma sie czym przejmowac.... 😜 😘


a pewnie 🙂 jak sie pojawia, to sie pojawia! najwazniejsze, zeby Dzidzia byla zdrowa!!!
no ale lepiej, zeby ich nie bylo 😜 hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
da się żyć z rozstępami. jak rosłam to dostalam rozstepy na piersiach i udach. ale z czasem trochę zjaśniały. mój mąż mimo ze chudy to ma na plecach rozstępy. więc my zaznajomieni z rozstępami 🙂 i tak sobie mysle ze skoro mam tendencje to na brzuchu pewnie tez sie pojawią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki czy Wam malenstwa tez sie tak bardzo i tak czesto ruszaja w brzuszkach????

Moj Synus to z dnia na dzien coraz wiecej! piekne uczucie, ale juz powoli mnie pobolewa jak sie przelewa po calym Brzuszku 😞
i teraz to naprawde bardzo czesto to jest! co godzine, dwie, sie odzywa!
u Was tez tak jest?? ?? ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no laski wpadlam na chwile....przeziebienie mi wylazi paskudne no....nosem zapchalo i jakas taka polamana sie czuje wlasnie temperature mierze czy mam bo cos mi sie wydaje ze dostaje....a na 18 na zjecia przygotowawcze do porodu rodzinnego i mysle czy mnie nie wygonia z przeziebieniem ehhe...mezulek przerazony ze idziemy na pierwsze zajecia hehe szkole rodzenia dopiero za 2 tygodnie zaczynamy....
a co do kremow na rozstepy to ja od poczatku uzywam Pharmaceris i jest super sa dwa rodzaje zapobiejacy i zmniejszajacy juz te co sa....ja mam zapobiegajacy kolezanka mi polecila i narazie na brzuszku zadnego rozstepu nie ma...ale podobno pod koniec ciazy najwiecej sie pojawia to okaze sie... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
😜 no sie okaze ...no coz jak sie pojawia to sie nie powiesze z tego powodu... 😜
trudno jak maja byc to beda i moze wtedy zaczne regularne wklepywanie kremow,smarowanie sie nadzwyczajnymi srodkami hihihi....narazie o tym nie mysle i uwazam ze nie ma sie czym przejmowac.... 😜 😘


a pewnie 🙂 jak sie pojawia, to sie pojawia! najwazniejsze, zeby Dzidzia byla zdrowa!!!
no ale lepiej, zeby ich nie bylo 😜 hihihi 🙂

oj tak lepiej zeby sie nie pojawily...
a ja zaraz zaczne 8 m-c...a brzuch mam taaaaaaaki wielki...hehehe strach pomyslec jak to bedzie w 9 m-cu hihihi...no i dziewczynki to juz nasze ostatnie podrygi...za m-c musimy juz byc w pelnej gotowosci... 🙂zleci nie wiadomo kiedy...i troche mnie to przeraza... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Brzuszki czy Wam malenstwa tez sie tak bardzo i tak czesto ruszaja w brzuszkach????

Moj Synus to z dnia na dzien coraz wiecej! piekne uczucie, ale juz powoli mnie pobolewa jak sie przelewa po calym Brzuszku 😞
i teraz to naprawde bardzo czesto to jest! co godzine, dwie, sie odzywa!
u Was tez tak jest?? ?? ??


ja to czasem mam dosc tych ruchow w brzuszku, sa strasznie bolesne i prawie 24h na dobe. ale jak ostatnio mala byla bardziej spokojna to sama ja szturchalam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Brzuszki czy Wam malenstwa tez sie tak bardzo i tak czesto ruszaja w brzuszkach????

Moj Synus to z dnia na dzien coraz wiecej! piekne uczucie, ale juz powoli mnie pobolewa jak sie przelewa po calym Brzuszku 😞
i teraz to naprawde bardzo czesto to jest! co godzine, dwie, sie odzywa!
u Was tez tak jest?? ?? ??

no u mnie to tez czasem to malo przyjemne takie przemieszczanie sie malego....hehehe
a najgorzej jak wypnie mocno jedna czesc swojego malenkiego cialka,podejrzewam ze to pupka wtedy az rosne pod sufit... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli nie jestem sama! bo juz sobie pomyslalam, ze moj Syn to juz w brzuszku ma ADHD!!!! 😁

jak kiedys czekalam na ruchy, tak teraz powoli nie nalezy to do przyjemnosci 🥴

wygibus z niego niesamowity! fakt, ze my z mezem tez nie nalezymy do osob majacych tryb zycia siedzacy i uwielbiamy tez duuzo tanczyc! to moze wlasnie i Synus nie polezy w spokoju 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):

no u mnie to tez czasem to malo przyjemne takie przemieszczanie sie malego....hehehe
a najgorzej jak wypnie mocno jedna czesc swojego malenkiego cialka,podejrzewam ze to pupka wtedy az rosne pod sufit... 🤪


pupka albo glowka 😜

podobno glowka juz na dole jest a mi sie pod cyckami wypina terrorysta maly... 🤪to tak se mysle ze to pupa...hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):

no u mnie to tez czasem to malo przyjemne takie przemieszczanie sie malego....hehehe
a najgorzej jak wypnie mocno jedna czesc swojego malenkiego cialka,podejrzewam ze to pupka wtedy az rosne pod sufit... 🤪


pupka albo glowka 😜

podobno glowka juz na dole jest a mi sie pod cyckami wypina terrorysta maly... 🤪to tak se mysle ze to pupa...hehehehe


a no to w takim razie to pupka :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a mam takie pytanie do was a propo wypinania sie maluszkow...
bo np wczoraj i juz pare razy zauwazylam ze np z lewej strony maly cos wypina bardziej mi to podobne na nozke ale moze i pupa nie wiem dokladnie nie widac ehe ale chodzi o to ze jak on sie tak wypina i ja dotkne tego miejsca albo leze na lewej stronie to mnie uraza znaczy ze jak dotykam to tak boli jakby maly jakis narzd mi przygniotl i swoj narzad jakbym dotykala a nie jego....nie wiem czy rozumiecie o co chodzi i czy tez tak macie...zapomnialam o tym powiedziec lekazowi i dzis znow tak jest maly wypina cos nie wiem czy swojego czy cos mojego przesunal i jak dotkne to miejsce to az dreszcze mnie przeszywaja tak to kluje boli....nie wiem jak to okreslic...boje sie ze to nie ejst normlane...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
dziewczynki a mam takie pytanie do was a propo wypinania sie maluszkow...
bo np wczoraj i juz pare razy zauwazylam ze np z lewej strony maly cos wypina bardziej mi to podobne na nozke ale moze i pupa nie wiem dokladnie nie widac ehe ale chodzi o to ze jak on sie tak wypina i ja dotkne tego miejsca albo leze na lewej stronie to mnie uraza znaczy ze jak dotykam to tak boli jakby maly jakis narzd mi przygniotl i swoj narzad jakbym dotykala a nie jego....nie wiem czy rozumiecie o co chodzi i czy tez tak macie...zapomnialam o tym powiedziec lekazowi i dzis znow tak jest maly wypina cos nie wiem czy swojego czy cos mojego przesunal i jak dotkne to miejsce to az dreszcze mnie przeszywaja tak to kluje boli....nie wiem jak to okreslic...boje sie ze to nie ejst normlane...???

nie,to jak mi sie maly wypnie to jak reka dotkne to wyraznie czuje zaokraglona kulke 🙂 i mi to na pupe wyglada... 🙂ale mnie to nie boli,tylko nie przyjemne takie uczucie wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia....czyli to co ja mam to nie jest wypinanie sie malego...qrde bo wiesz co niby wszystko ok tak mi sie wydawalo ze on wypina jakas czesc ale jak dotykam tego miejsca no to t nie jest przyjemne ale w sumie mnie to boli to miejsce....wlasnie sie dziwie ze jabym malego dotykala to czemu mnie boli a moze to co innego....na 18 idziemy na spotkanie z polozna to chyba jej to powiem....bo teraz to juz sama nie wiem co to moze byc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...