Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do torby to ja jeszcze nie mam nic do niej zakupionego 😮 i jakos naprawde ciezko mi sie za to zabrac bo to mnie przybliza do porodu ;p
a dzis w anglii pogoda paskudna strasznie wieje i pada co chwile blee a musze dzis wyjsc z domu i isc do poloznej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wsyztskim....

a JA dzisiaj calutka nocke przespałam i odrazu jakos lepsze samoppoczucie, jeszce to sloneczko od rana dwiecace na dworzu...."azche sie życ" nastawiam sie na pranie i pakowanie torby bo moje sny ciagle o tym ze urodze a nic nie bedzie gotowe zaczynaja mnie przerazac....

Pozdrowionka i milego dzieonka WSZYSTIM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😜

ja można powiedzieć tez przesypiam całe nocki z przerwą na siu siu około 4.00 - 5.00 rano 😉
Ale po za tym jest ok .
A no i dziewczynki chciałam się was zapytać czy macie problem z krwawieniem z noska bo to tez mi się sporadycznie zdarza....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 😜

ja można powiedzieć tez przesypiam całe nocki z przerwą na siu siu około 4.00 - 5.00 rano 😉
Ale po za tym jest ok .
A no i dziewczynki chciałam się was zapytać czy macie problem z krwawieniem z noska bo to tez mi się sporadycznie zdarza....???


ja mialam na poczatku czesto krwawienie z nosa, ale odkad biore zelazo to juz tak nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 😜

ja można powiedzieć tez przesypiam całe nocki z przerwą na siu siu około 4.00 - 5.00 rano 😉
Ale po za tym jest ok .
A no i dziewczynki chciałam się was zapytać czy macie problem z krwawieniem z noska bo to tez mi się sporadycznie zdarza....???


ja mialam na poczatku czesto krwawienie z nosa, ale odkad biore zelazo to juz tak nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bralam zelazo ..ale chyba organizm juz go nie przyjmowal bo pojawila sie biegunka itp...i tak tez potwierdzil doktor jak pojawi sie biegunka to kazal mi przestac brac..za to magnez wciaz lykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
A ile tego żelaza bierzesz bo ja od hmm 2 trymestru biorę Falvit mama i tam jest żelazo dokładnie 14,00mg i jest napisane że to jest 100% dziennego zapotrzebowania.


ja biore Ascofer i jest tam 23.2mg zelaza. musze je brac bo mam straszny niedobor i straszyli mnie ze jak nie bede brac to bede mnie kluc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez biorę Tardyferon, już drugie opakowanie a mimo to żelazo mi trochę spada. Ponoć takie uroki ciąży, u mnie to jeszcze nie anemia ale już poniżej normy hemoglobina. Tym bardziej, że ja zawsze jak oddawałam krew to hemoglobinę miałam wysoką ok 14 a teraz trochę ponad 10 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kochane, polozylam sie myslalam, ze sie zdrzemne, a tu tel za telefonem 🤢

i nie dadza pospac 😮

torbe do szpitala w polowie juz mam spakowana, po ostatniej akcji maz stwierdzil zebym naszykowala juz, bo jak on bedzie mial szukac co ma mi spakowac, to przyjedzie nie z tym co potrzeba 😜 hehe 🙂 takze recznik, pizamka, lapietki, i pare rzeczy do higieny mam juz naszykowane 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też biore Tardyferon bo hemoglobine mam poniżej normy...
co do krwawienia z nosa to zdarzyło mi sie tylko raz i do tego w nocy a teraz już jest dobrze.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja tez bralam zelazo ..ale chyba organizm juz go nie przyjmowal bo pojawila sie biegunka itp...i tak tez potwierdzil doktor jak pojawi sie biegunka to kazal mi przestac brac..za to magnez wciaz lykam 🙂


witam Olcia poklaskalam ci :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ej dziewczyny a co do tego zelaza to wam lekarze zalelecali zebyscie braly???
bo mi moj gin nic nie mowil zebym brala cokolwiek,wiec nie biore...ale moze powinnam kupic sobie jakies witaminki??


ja niestety wyniki ponizej normy wiec biore zelazo z kwasem foliowym i witaminki ogolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...