Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Werona napisał(a):
Witajcie.
Ja właśnie za spacerku wróciłam. Słoneczko ładnie świeci, ale na podwórku jeszcze tak szaro buro. Już nie mogę się doczekać kiedy trawka wyrośnie i pierwsze kwiatki... ehh
Zaraz idę usmażę rybkę z kapustką kiszoną 🙃 tylko poczytam co u Was.


witaj Werona!
mmm rybka z kapustka kiszona 🙃 pyycha!!!


Cześć kasiagwiazdka.
Widzę, że się nieźle musiałaś zestrachać z tymi bólami i naprzeżywać stresów.. ale ważne, że wszystko już OK. Wypoczywaj. Ja już wypoczywam od stycznia. Na początku jak dowiedziałam się że mam leżeć to ryczałam jak nie wiem. Raz ze strachu o Dzidzi, a dwa że nawet z domu nie mogłam wyjść 😞 a zawsze aktywna byłam.. a teraz to już jestem leń 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Moj misiek troche sie boi mi depilowac 😮 Ale musze go tego tez przekonac 😉 Dostalam prezent od meza i ide jutro na "Wellnes dla stopek"..pedicur,kapiel,masaz stopek...cala godzinke..oh jak sie ciesze 🤪


super prezent.. 🙂 tylko pozazdrościć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki jak ja bym wam chciala oddac troche swojej energii, przez ostatnie dni kiedy widze jaka jest pogoda na dworze bateria naladowuje mi sie na maksa 🙂 co prawda wieczorami troszke spada ale po takim lataniu to sie nie dziwie.
Dzis na obiadek nugetsy z sosem czosnkowym i do tego frytki,maz mnie o nie meczyl wiec mu zrobie,a co!
Marinko ja tez musze 15 zostawic u lekarza 300zl tymbardziej ze w zwiazku z podwyzka Vat wszystkie uslugi podrozaly,ale pocieszam sie to jeden z ostatnich takich wydatkow 🙂
Beti koniecznie powiedz lekarzowi o tym co sie dzieje to chyba nie do konca normalne ta opuchlizna...
Ola ja mysle ze ani dziecko ani po porodzie ty nie bedziecie mieli cukrzycy, owszem bedziecie w jakims tam stopniu z predyspozycjami ale mysle ze bedzie ok.
a co do rozstepow to ja mialam duzo na piersiach i biodrach ale to wynik wczesniejszego szybkiego schudniecia, poki co nowe sie nie pojawily a stare bledna 🙂 oplacalo sie zainwestowac w drozszy kremik 🙂 a jesli chodzi o noc to mi tez ciezko sie spi,staram sie jak moge ale nie zawsze wychodzi 🙂
No to stawiam . zeby wiedziec gdzie skonczylam. Trzymajcie sie cieplutko. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki. Byliśmy dziś u moich rodziców, tak przyjemnie jest pobyć na dworku 🙂 miło, ciepło 🙂. Maluszek się rozpycha, ale dopiero teraz, wcześniej był dosyć leniwy 🙂. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę. Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!

z ta depilacja to jest to teraz takie smieszne 😁
moj maz tez mi pomaga, ale boi sie, wiec ostatnio tez z lusterkiem jedziemy 🙂
jakos daje rade, ale jak mowisz Jooma, gladzizny jak przed ciaza nie ma 😁
no ale najwazniesze, ze estetyka jakas jest jak sie do lekarza pojdzie, bo nie wyobrazam sobie isc nie ogolona 😮

co do rozstepow to jak narazie nie mam w ogole!
ale ja sie niczym nie smarowalam!

no jeszcze mam 7-8 tygodni, wiec jeszcze moga wystrzelic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też rozstępów nie mam, ale jeszcze się nie cieszę, bo wiem, że lubią pojawiać się zaraz przed porodem albo nawet i po...ale dobrze byłoby gdyby się nie pojawiły...a smaruje się profilaktycznie, ale nieregularnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Werona napisał(a):
Witajcie.
Ja właśnie za spacerku wróciłam. Słoneczko ładnie świeci, ale na podwórku jeszcze tak szaro buro. Już nie mogę się doczekać kiedy trawka wyrośnie i pierwsze kwiatki... ehh
Zaraz idę usmażę rybkę z kapustką kiszoną 🙃 tylko poczytam co u Was.


witaj Werona!
mmm rybka z kapustka kiszona 🙃 pyycha!!!


Cześć kasiagwiazdka.
Widzę, że się nieźle musiałaś zestrachać z tymi bólami i naprzeżywać stresów.. ale ważne, że wszystko już OK. Wypoczywaj. Ja już wypoczywam od stycznia. Na początku jak dowiedziałam się że mam leżeć to ryczałam jak nie wiem. Raz ze strachu o Dzidzi, a dwa że nawet z domu nie mogłam wyjść 😞 a zawsze aktywna byłam.. a teraz to już jestem leń 😜


Werona zestresowalam sie bardzo, bo nie chcialabym przedwczesnego porodu, jest jeszcze za wczesnie 🥴 to dopiero 32 tydzien! wiec jeszcze minimum z 4 tygodnie niech sobie u mamusi brzuszku podopieszcza sie!
to lezenie mnie dobija, ale staram sie jak najwiecej wypoczywac, to co tylko zrobie, to w domku sniadanko, czy ogarne troszke, bo caly dzien lezec to masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja też rozstępów nie mam, ale jeszcze się nie cieszę, bo wiem, że lubią pojawiać się zaraz przed porodem albo nawet i po...ale dobrze byłoby gdyby się nie pojawiły...a smaruje się profilaktycznie, ale nieregularnie ☺️


no wlasnie Joma, ja tez narazie nie skacze z radosci, bo mojej kolezance rozstepy wywalily sie w ostatnim miesiacu!!! 🤢 no mogloby ich nie byc! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki kochane 😘

Ja właśnie pół godzinki temu wróciłam do domciu...po wizycie ok.Maluszek waży 1890,2 g.
Jego wymiar dwuciemieniowy główki wynosi 80,4 mm.
Dł.kosci udowej to 64,8 mm a obwód brzuszka 274,0 mm.
Doktorek mówił że na 100 % cesarka,ale terminu nie podał,co do karmienia to zależy jakie bedzie ciśnienie po porodzie.Dzis tp z usg wyszedł Nam na 4 maja 🤪
Z wizyty jestem nie bardzo zadowolona bo jak zwykle mnie nie wazyl i nie mierzyl cisnienia a cos w karcie wpisał itp...eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do depilacji to ja tez jade na slepo, a swojemu boje sie dac ze mnie zatnie ;p chyba ze jak bede w ciezkiej desperacji to moze ulegne i dam 😉
ja mam nadzieje ze te rozstepy mina bo patrzec w lustrze od tylu na te poslady nie moge 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra laseczki ja sie zbieram bo idziemy jeszcze na spacer z mezem: Ja juz wykapana i wysmarowana mustela 🙂 czyli pachnaca 🙂 No więc dam znac dziewczynki.

Acha chciałam wam powiedziec, ze u Barakudy wszystko dobrze! Rozmawialam z nia przez tel 🙂 dowiem sie wiecej jak z nia sie spotkam

Manki ciesze sie ,ze z dzidzia wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i musze Wam powiedziec ze w Lidlu sa truskawki po niecałe 3 zł jak dobrze pamietam, tak sie nimi objadłam , ze az zgaga przyszła 😠
aaa i kupiłam reszte rzeczy dla siebie do szpitala i przy okazji conieco dla maluszka no i nie wiem czy wiecie ale sa przescieradła do łózeczka-nieprzemakalne 😁 nie trzeba stosowac podkładków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...