Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiagwiazdka co do pokoji to jak sobie wyobraze jak chcecie to zrobic to super mi sie wydaje...ja nadal koncepcji nie mam bedziemy kombinowac z mezem zobaczymy jak to wyjdzie....az ie boje ehe

Co do spania tez ostatnio mam problemy na plecach juz mi wogole nie wygodnie a na bokach zalezy...bo jak maly akurat na boku sie ulozy to mnie cisnie i nie moge na jednym lezec a na drugim niewygodnie wiec coraz gorzej z tym spaniem chyba faktycznie zaczne na siedzaco spac..moja mama mowi ze w kazdej z 3 ciazy pod kniec spala na pol siedzaco...czuje ze i mnie to czeka 😜

Aha a tak wogole jak wrocilam po wizycie zaczelo kluc mnie w dole brzucha tak promienieje do blecow i strasznie regularne to jest.....podobno to te przepowiadajace....eh ciagle cosik....bu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatko gratuluje pieknego i duzego synusia, no i super ze tobie nic zlego sie nie dzieje. ja mam wizyte 15 ciekawa jestem jak moj chlopczyk wyglada,ostatnio byl odwrocony glowka do gory ale to nic przeciez i tak mam miec cc. lez duzo i odpoczywaj a dotrwasz do maja 🙂
no to czekamy jeszcze na Marinke, reszta dziewczyn z tego co pamietam blizej polowy miesiaca ma wizyty. no to buziaki, ide sie wykapac i You can dance 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Beatko gratuluje pieknego i duzego synusia, no i super ze tobie nic zlego sie nie dzieje. ja mam wizyte 15 ciekawa jestem jak moj chlopczyk wyglada,ostatnio byl odwrocony glowka do gory ale to nic przeciez i tak mam miec cc. lez duzo i odpoczywaj a dotrwasz do maja 🙂
no to czekamy jeszcze na Marinke, reszta dziewczyn z tego co pamietam blizej polowy miesiaca ma wizyty. no to buziaki, ide sie wykapac i You can dance 🙂!


No ja tez sie ciesze...oby bylo wszystko ok u kazdej z nas...ja tez juz uciekam ide sie poprzytulac do meza 😜
do jutra słodkich snow dziewczynki i maluszki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
no dziewczynki ja juz po wizycie 🙂 🙂 jestem zadowolona i....zawiedzona znow troszke (malo ogladalismy malego a wiecej maly byl badany i mierzony)....
wiec tak przytylam 2kg w ciagu 2 tygodni....wiec jest ok (tak lekarz stwierdzil ale mi i tak suma sumarum wydaje sie za duzo hehe) 😜
Opuchniete nogi to wynik chodzenia przemeczenia pogody i ciazy (tez tak lekarz stwierdzil 😜) wiec mam duzo lezec i odpoczywac z nogami w gorze..obejrzal stopy i stwierdzil ze nic groznego sie nie dzieje....
Szyjka macicy ok 3cm zamknieta (jak robil badanie sondowe myslslam ze go kopne tak bolalo jak ta sonde wkladal wrrrr ) no i szyjka podobno dluga i tez jest ok i Spojenie sie troche zeszło wiec narazie alarm cesarki odwolany....Porod nadal przewidziany wczesniej tydzien lub dwa... 🙂 🙂
A moj maluszek zdrow jak rybka.....rosnie skubany 😜
odwrócony juz jest glowka w dol i dlatego tez krocze boli czasem bo glowka jego daje ucisk (podobno - stwierdzone przez lekarza) 🙂
No i Nikoś wazy 1672g 😆 i buzke ma sliczna 🙂 🙂 och to moje sloneczko kochane 🙂)
Kolejna wizyta za 3 tygodnie na 30marca i zadnego ponownego narazie skierowania na badania nie dostalam wiec spokojnie znow czekamy na kolejna wizyte 😁 🙂


No to chyba tyle ale sie rozpisałam hehe...ale chcialam wam zdać relacje i podzielic sie radoscia.... 🙂 🙂


Beatko to super,że wszystko jest w jak najlepszym porządku... 🙂
ja jeszcze troszke muszę poczekać na wizytę i podglądanie Juniora.. 🙂
odpoczywaj buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko no i super, ze wszystko w porzadku z Maluszkiem i z Toba oczywiscie tez!

co do kolorow to ja sugerowalam sie tym, jaki kolor beda miec mebelki i dodatki 🙂
nie chcialam zrobic na pstrokato, bo jednak zywe kolory po pewnym czasie gryza w oczy 🤔
a kolorowe beda zabawki dla Maluszka, wiec nie bedzie ponuro 😜
chcialam zrobic jaskrawa zielen z granatem lub niebieskim, ale stwierdzilam, ze tak mozna kombinowac, jak bedzie juz starszy Syneczek 🙂 a teraz tak delikatniej 🙂

takze moze tez pomysl nad takimi kolorkami, zebys mogla zawsze sobie do nich dopasowac dodatki i zeby kolorki harmonizowaly ze soba 🙂 a jakiego koloru bedziesz miec lozeczko czy mebelki dla dzidzi?? jaki kolorek poscieli wybralas? moze cos moge podpowiedziec, jesli chcesz oczywiscie 🙂 🙂
jutro sie sklikamy 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki i Beatka - ale Wam super, że widziałyście dziś swoje Dzidzie 🙂 ja musze czekać do poniedziałku. dziś to juz padam, na szkole rodzenia mielismy wykład z Zawitkowskim - tym od książek... i zajęcia bardzo się przedłużyły bo było do niego duzo pytań. w efekcie niedawno dopiero wróciłam. a jutro tez mamy z nim zajęcia więc pewnie skończy się też tak późno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To co ja tez uciekam, moja wizyta dopiero za niecaly tydzien ehhh a poki co maluszek plywa i przeciaga sie ze hej. ja juz strasznie spiaca wiec sie z wami zegnam, dobrej i wygodnej nocy 🙂 no i do juterka,oby byla taka pogoda jak przez ostatnie dni bo bardzo sprzyja 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki..wlasnie czekam na 7.30 i robie sobie zastrzyk z insuliny i o 8 sniadanko...przeraza mnie mysl ze jestem sama w domu i musze to robic...zajme sie czyms chyba sprzataniem z rana zeby nie myslec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja dzis ranny ptaszek, obudzilam sie z mezem o 6 ej i nie moglam zasnac, wiec wstalam 🙂

ogarnelam kuchnie, pokrzatalam sie po mieszkanku i co tu robic jak za duzo nie mozna 🤢

musze jechac sobie po pieczywko na sniadanko bo juz nie mam nic 🥴

Olu czy Ty musisz sobie sama te zastrzyki robic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki. Przepraszam, że się wtrącam . Jeśli sobie nie życzycie napiszcie tylko ok? 🙂
Walczymy do końca marca o 1sze miejsce dla naszej Ewuni. I baaardzo byśmy się my-wszystkie wrześniówki 2010 ucieszył ,gdybyście pomogły nam w codziennym klikaniu ☺️ Czy mogę wam wkleić tu linka? Jeśli nie chcecie by wam tu zaśmiecać dajcie znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie z ranca, jej jak ja widze słoneczko to aż energii dostaje.. czuje sie o wiele lepiej niz ostatnio i wiecej chęci do działania, i ta piekna pogoda 😁 😁 😁
Wczoraj bylismy na szkole rodzenie.. znów duzo informacji na temat połogu, karmienia... ehhh zeby jeszcze to wszytsko pamietac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy prosić o głosy????
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baaardzo nam zależy na wygraniu chusty... przyda się przy mojej dwójce 🙂

pozdrawiam i dziękuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki ja tez juz wstalam juz po sniadanku i biore sie za ogarniecie garderoby bo troche ja zasmiecilismy pierdolami a teraz nie ma gdze kocykow i okryc kapielowych dla maluszka pochowac wrrr...
U mnie dzien strasznie ponury....w nocy padalo i teraz jest mokro i szaro buuu....
A ja juz wczoraj myslslam ze nie zasne co na bok sie przewrocilam to maly na ten sam i kopal jakby mu niewygodnie bylo to ja na drugi bok to maly tez....juz mialam na siedzaco spac....a potem moj mezulek zaczal chrapac no myslslam ze wyjde z siebie ehhe 😜 ale jakos po 2 godzinach walki z moimi chlopakami zasnelam i nawet sie wyspalam hehe...

Oj znow sie rozpisalam...chyba za duzo.... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...