Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
planuje jeszcze to zamowic dzis
http://allegro.pl/kolorowa-rejestracja-z-imieniem-data-urodzenia-i1496892787.html

no fajne te tabliczki... 🙂 tez myslimy nad kupnem do wozeczka dla malego...
a ja obralam se 4 marchewki,cale lapska pomaranczowe hehehe troche mam chrupania pychotka 😁


nie rob smak 🤪a

oj chociaz raz mi sie udalo hehehehe ...tez lubisz marchewki???ja uwielbiam...surowe,i gotowane,soczki,w salatkach i w zupach...hehehehe ale jakos do polowy ciazy moze nawet dalej nie mialam cos ochoty...ale juz wrocila mi ochota i moglabym chrupac i chrupac... 🙂 🤪



no ba lubie chrupac hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ja juz zakupilam taki rozek, na allegro.pl
http://allegro.pl/rozek-becik-z-haftem-lux-bawelna-od-ss-i1499670281.html
bardzo fajniutki jest...i zociutki bo nie znamy płci Dzidziusia 😉

tez fajny....ja tez juz musze zaczac sie rozgladac za rozkiem....i juz czas na zakup...
nie znacie plci??chcecie niespodzianke??



Tak, to nasze piewrsze dzieciazko i ważne zeby zdoriwe było... a z płciąpoczekamy na niespodzinke na porodowce.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ja juz zakupilam taki rozek, na allegro.pl
http://allegro.pl/rozek-becik-z-haftem-lux-bawelna-od-ss-i1499670281.html
bardzo fajniutki jest...i zociutki bo nie znamy płci Dzidziusia 😉

tez fajny....ja tez juz musze zaczac sie rozgladac za rozkiem....i juz czas na zakup...
nie znacie plci??chcecie niespodzianke??



Tak, to nasze piewrsze dzieciazko i ważne zeby zdoriwe było... a z płciąpoczekamy na niespodzinke na porodowce.. 😉


Podziwiam za cierpliwosc ja z tych niecierpliwych oklask dla ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ja juz zakupilam taki rozek, na allegro.pl
http://allegro.pl/rozek-becik-z-haftem-lux-bawelna-od-ss-i1499670281.html
bardzo fajniutki jest...i zociutki bo nie znamy płci Dzidziusia 😉

tez fajny....ja tez juz musze zaczac sie rozgladac za rozkiem....i juz czas na zakup...
nie znacie plci??chcecie niespodzianke??



Tak, to nasze piewrsze dzieciazko i ważne zeby zdoriwe było... a z płciąpoczekamy na niespodzinke na porodowce.. 😉

tez tak chcielismy... 😁 no coz wydalo sie tydzien temu niechcacy...trudno...ale z drugiej strony cieszymy sie ze tak wyszlo,i ze wiemy ze synek.... 🙂 podobno...hehehe zobaczymy co wyjdzie na porodowce hehehehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No milam taki okres ze cgcuclam wiedziec jakies ciuszki kupic rozwe czy nibieskie,ale powiem wam ze jak zaczelam kjupowac uniwersakne to tez bylo suoperi jakos mi minelo....i chocicaz w glębi duszy licze ze to córeczka to z synka tez bede dumna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
No milam taki okres ze cgcuclam wiedziec jakies ciuszki kupic rozwe czy nibieskie,ale powiem wam ze jak zaczelam kjupowac uniwersakne to tez bylo suoperi jakos mi minelo....i chocicaz w glębi duszy licze ze to córeczka to z synka tez bede dumna 😉

powiem ci ze tez mam kilka ciuszkow typowo dla dziewczynki np.w kolorze lila roz 🙂
i to wcale nie znaczy ze synkowi w domku takiego ciuszka nie zaloze... 😉
moja kolezanka prawie do porodu myslala ze dziewczynka bedzie,na kazdym usg jej tak mowili,nastawila sie na core,ciuszki rozowe,posciel,lale kupila dla cory taaaaka duza zajebiaszcza... 🙂a tu siurka jej pokazali na porodowce...tak bywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ooo jestem 🙂...pisalam Wam ze tez myslalam ze Kacperek bedzie dziewczyynka i smigal w bereciku rozowo..niebieskim i co z tego 🙂 🙂 🙂

no wlasnie...wszystkie kolorki pasuja do maluszkow 🙂a bobaskom to wszystko jedno czy to zielone czy czerwone,...kiedys bylo odwrotnie...roz dla chlopca niebieski dla dziewczynek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022 Poleć znajomym
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ooo jestem 🙂...pisalam Wam ze tez myslalam ze Kacperek bedzie dziewczyynka i smigal w bereciku rozowo..niebieskim i co z tego 🙂 🙂 🙂

no wlasnie...wszystkie kolorki pasuja do maluszkow 🙂a bobaskom to wszystko jedno czy to zielone czy czerwone,...kiedys bylo odwrotnie...roz dla chlopca niebieski dla dziewczynek...
teraz nawet chlopaki nosza fajne rozowe koszulki i do tego biale sweterki..widzialam taki zestaw wczoraj w drogim sklepie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022 Poleć znajomym
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
zaglosowalam ta mala jest naprawde fajna 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022 Poleć znajomym
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉

ode mnie tez dodatkowy glosik...hehehe fota rewelacyjna hehehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Olcia za jakies pol godz dodam ci zaleglego bonusa 🙂...bo cos wczesniej sie zakrecilam,i nie wiem czy dalam a potem mi sie wyswietlilo ze za 100min dopiero....hehehe
dziekuje..Moniczka ja spadam jakas senna jestem..jutro do lekarza na 8 rano..buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie takiemu bobaskowi to wszytsko jedno czy rozowe czy niebieskie,aby zimnonie bylo.....dlatego lepiej nie wiedziec....bo na usg to tez nie mozna na 100% poiwiedziec jaka bedzie plec.... nie nastawiamy sie i czekamy do 17maja albo wczesniej....a moze pozniej....zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiadku i porządkach 🙂. Chomik ma czysto w klatce, więc spokój na tydzień będzie 😜. Oglądam sobie TV i powiem Wam że już mnie coś trafia z nudów. Od grudnia nie pracuję i jest to dla mnie troszkę przykre 🤨 czasami jestem leń, ale lubię też pracować 🤨, na szczęście jeszcze 2miesiące i będę miała zajęcia w brud 😜.
Ostatnio ciągle jakaś zmęczona chodzę... energii mi brakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z kolei pracuje cały czas, codziennie sobie obiecuje, że już zwolnię obroty i dzisiaj zostanę w domu. No i zazwyczaj zostaje w domu do piec po ósmej a potem i tak schodzę do pracy (prowadzę firmę w domu) i obiecuje sobie, ze najpóźniej o 12tej ucieknę do mieszkania no i wychodzi jak zawsze, że wpadam na góre grubo po 15tej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nO MI TEZ CIEZKO ZWOLNIC OBROTY.... jESZCZE CHODZE DO PRACY ALE CHYBA NA KOLEJNEJ WIZYCIE POPROSZE O MALE ZWOLNIONKO,WKONCU NALEZY SIE JAKIS MAŁY WYPOCZYNEK... 😉HEHEH tymbardzije ze zostaly tylko 2 mies.i trezba troche sie przygotowac... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie, jakie kremy stosujecie na rozstępy? Właśnie zauważyłam u siebie kilka i zastawiam się co kupić, żeby było w miarę skuteczna ale nie mega drogie. Wiem, że już się ich niepozbedę bo ale może trochę rozjaśnię i zapobiegnę nowym .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co - ja to z raz na tydzien stosuje oliwkę a w tygodniu czasem - taki tani krem dla kobiet w ciązy z rosmana - od kolezanki go dostalam. a ze juz sie konczy to teraz kupilam z dax cosmetic. nie wiem na ile to jest prawda ale w ksiazce pisali ze jak sie rozstepy mają pojawic to i tak się pojawią. zaden krem cudów nie zdziała - co najwyzej troche zmniejszy objawy. w tej ksiazce taki masaz skóry zalecali. ale to musialabys sobie w necie poszukac bo sie nie skupilam na tym za bardzo i nie wiem jak go robic. u mnie w pracy dwie kolezanki niedawno urodziły dzieci. jedna nic nie stosowała i nie dostala rozstepów, a druga stosowała drogie preparaty i ma rozstepy wiec nie ma reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozki sa super dziewczynki, tylko ciekawe czy gatunek dobry??!! czy nie sa taakie sztuczne jak wata 😮
wiem, ze z firmy Gluck sa super! gatunek rewelacja! i chyba z drewex-u ( Marinki pytalam i mowila, ze sa super), ja zamowilam z drewex-u 🙂 HIPPO 🙂 takze jak juz bede miec to moge wiecej powiedziec 🙂

Brzuszki rozowy kolor teraz tez i dla chlopcow jest 🙂 moze nie od stop do glowy ubrany na rozowo 😜, ale np. rozowa koszula i do tego braz lub biale spodenki! rewelka! 🙂

jolajcik ja nie stosuje nic na rozstepy! ale jesl moge doradzic, to zapytaj najlepiej w aptece o jakis dobry specyfik 🙂

ja juz po obiadku 🙂 dobrze mi 🙂 papierki do Ksiegowego juz tez naszykowalam 🙂
a ja mam jutro wizytke na 10.30 🙂 🙂 🙂 juz sie nie moge doczekac!!! tylko ciekawe, co powie mi Pani Dr, na temat tych skurczy i boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się oliwkuję od początku ciąży prawie codziennie, do tego zawsze podczas kąpieli robię sobie masaż mokrym ręcznikiem no ale jak widać i to mnie nie uchroniło przed rozstępami. Też słyszałam teorię, że jak mają się pojawić to choćbyśmy na głowie stawały to i tak będą. Teraz to w sumie chodzi mi bardziej o to, żeby je rozjaśnić i spłycić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...