Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
My już z Marcysiem po obiadku 🙂 zrobiłam spaghetti... mniam 🙂. Wzięłam się też za małe porządki i suma sumaru mam dwie szafki wolne... hurra 🙂 będę miała gdzie ubranka chować, chociażby częściowo 🙂. Jak tylko będzie ciepło i słonecznie to biorę się za pranie 🙂




No ja tez czekam az sie troszke ociepli i biore sie za pranie ciuszkow dla maluszka.... a pozniej prasowanko 😉


Zawsze to lepiej i przyjemniej jak ciuszki suszą się na dworze, a nie na grzejnikach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej ja tez juz wrocilam zjadlam obiadek sama bo maz musial w pracy zostac i wroci po 16,
Ja ubranka tez juz mam wyprane i wyprasowane wszystkie....akurat mam ten plus ze na grzejnikach nie suszylam tylko na sznurkach w lazience....tak cieplo bylo ze 1 dzien i bylo suche wiec codziennie bylo prace i prasowane i mi 3 dni zeszly a jakbym miala teraz to robic to chyba bym padla 😜 coraz ciezej juz mi jest...
w weekend tez chce zrobic jeszcze porzadki w szafkach pozbyc sie niepotrzebnyhc pierdol zeby kocyki i okrycia kapielowe pochowac 🙂 🙂
a czas dziewczynki nieublagalnie szybko leci i torbe tez mam zamiar powoli szykowac do szpitala niech bedzie wczesniej niz pozniej na glupiego a nie chce o czyms zapomniec eh...przygotowania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też właśnie czekam na pogodę jestem w 28 tygodniu i chce już z ciuszkami porobić i przygotować wyprawkę do szpitala. A jak tam wszystkie zdrowe mamusie? ja mam troche nisko główkę w wszyjce macicy trochę się martwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MarzenaS napisał(a):
no ja też właśnie czekam na pogodę jestem w 28 tygodniu i chce już z ciuszkami porobić i przygotować wyprawkę do szpitala. A jak tam wszystkie zdrowe mamusie? ja mam troche nisko główkę w wszyjce macicy trochę się martwie.




No ja juz po chorobie, na szczescie wystzkso dobrze sie skonczylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MarzenaS napisał(a):
a właśnie macie jakieś fajne imiona dla dziewczynek, bo nie wiemy jakie dać dziecku. Myśleliśmy o Emilce ale nie wiem




U nas jak bedzie dziewczynka to damy jej na imię Julia albo Paulinka tez wchodzi w gre....a jak chłopiectobędzie Kacperek. a Emilki to bradzo fajne dziewczyny,mam taka kolezanke Emilke, jest naprawde super.! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hej ja tez juz wrocilam zjadlam obiadek sama bo maz musial w pracy zostac i wroci po 16,
Ja ubranka tez juz mam wyprane i wyprasowane wszystkie....akurat mam ten plus ze na grzejnikach nie suszylam tylko na sznurkach w lazience....tak cieplo bylo ze 1 dzien i bylo suche wiec codziennie bylo prace i prasowane i mi 3 dni zeszly a jakbym miala teraz to robic to chyba bym padla 😜 coraz ciezej juz mi jest...
w weekend tez chce zrobic jeszcze porzadki w szafkach pozbyc sie niepotrzebnyhc pierdol zeby kocyki i okrycia kapielowe pochowac 🙂 🙂
a czas dziewczynki nieublagalnie szybko leci i torbe tez mam zamiar powoli szykowac do szpitala niech bedzie wczesniej niz pozniej na glupiego a nie chce o czyms zapomniec eh...przygotowania 😜


ja tak samo mialam co do prania i prasowania 🙂
a co do wyprawki to ja jeszcze o niej nie mysle bo to mnie przeraza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki. Długo się nie odzywałam. Powiem wam że coś czuje że szybciej pojadę na porodówkę. Mam trochę za dużo obowiązków, wczoraj miałam trochę roboty, potem z młodszym bratem na pogotowie a wieczorem z mężem do kina i na kolację a jak wracaliśmy do domu to myślałam że mi kręgosłup wyskoczy a w nocy spać nie mogłam. Ach jeszcze dwa miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochaniutkie
Wpadłam na moment,poczytałam co tam u Was,cięzko mi wysiedziec przy kompie a na lapku to mi net działa jakby chciał a nie mogl i tylko sie wkurzam.
Co do ubranek to ja dzis mialam prac ale wypadl mi wyjazd a potem sie nie chcialo,jutro tez jade do miasta,troszke dla Maluszka moze kupie a potem wizyta...ja mam cigle wrazenie ze on zdecydowanie za malo sie rusza 😞musze jutro powiedziec o tym lekarzowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 😘

Wy się martwicie, że Wasze dzieciaczki słabo się ruszają, a ja się zastanawiam czy normalne są częste ruchy?
Mój Mały od wczoraj strasznie się wierci 😞
Zaczęłam o tym czytać na necie i tylko się zdenerwowałam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja wrocilam...ale fakt dzis taki spokoj jak w weekend hehe
A moj amluszek wczoraj sie wiercil i wircil a dzis spokojniej troche pokopal ale od rana mnie brzuzek boli i taki twardy jest jakbym sie ostro przejadla tak boli...a to raczej niemozliwe...eh ale fakt i tak zle i tak nirdobrze czy sie rusza czy nie...hehe
Jutro tez musze lekarza sie zapytac co i jak i pewnie jak zobacze malego bede spokojniejsza....
a dzis ustalilismy z moim miskiem ze w przyzlym tygodniu malujemy pokoje i bedziemy zamwiac wozek i lozeczko i skompletujemy reszte wyprawki zeby juz byc spokojnym....
Juz sie doczekac nie moge...jupi... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nieprzespanej nocy pisze Wam kochane dziewuszki..dzien dobry i trzymajcie kciuki..jade na 8 na insuline 😞wczoraj bylam u ginekologa..opowiem Wam pozniej..caluje i pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...