Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

strzelilam sobie lekką drzemkę a tu tyle stron do nadrobienia... 🙂
Marinko śliczny brzusio... 🙂
Fijolku w M jak Mama jest taka fajna drapowana kiecka na grubych ramiączkach na ramiączkach ma kwiaty i kolor to chyba był kawa z mlekiem albo coś takiego już nie pamiętam...:/
Co do zwierząt to ja nie mam i raczej mieć nie będę bo ja alergiczką jestem i nie wytrzymałabym w domu ze zwierzakami...
Co do chodzenia po schodach to powiem Wam, że u mnie narazie nie jest jeszcze tak źle, ale ja mam antresole ( łóżko wisi wysoku u góry ) i coraz ciężej mi tak wejsć a jak mi jeszcze brzusio urośnie to będzie masakra...:/
Olu co do twojego bólu to czytałam ostatnio w Będę mamą że to są klasyczne bóle przepowiadające które zaczynają się od dna macicy ( na górze brzucha) i powoli idą w dół...no chyba, że to nie to...
miłego dnia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie...ja to wogole mam glupie uczucie ze lekarz chyba niezbyt wyliczyl mi date porodu...mam taki duzy brzuch i sie obniza jauz a w najgorszym wypadku jeszcze 8 tygodni....to chyba za szybko...jeszcze jak przeczytalam wczoraj ze jedna marcowka miala rodzic 30 marca a urodzila ok 3 marca to zasnac potem nie moglam....oj zaczynam miec cykora...


kochana spokojnie opadajacy brzuch to bardzo indywidualna sprawa u jednych opada wiele tygodni przed u innych tuz przed nic w tym dziwnego raczej co do terminu to lekarz bby powiedzial ze jest cos nie tak z usg tez sa pomiary wlasnie dla sprawdzenia czy sie zgadza z om a nie do wyliczania dnia porodu 🙂 czasem sie zdaza ze jest duze wachanie miedzy usg a terminem z om to wtedy biora pod uwage termin z usg wykonanego miedzy 7 a 10 tyg ciazy . Jak bylam na patologi ciazy to byly przerozne przypadki to sie nasluchalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
no wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie...ja to wogole mam glupie uczucie ze lekarz chyba niezbyt wyliczyl mi date porodu...mam taki duzy brzuch i sie obniza jauz a w najgorszym wypadku jeszcze 8 tygodni....to chyba za szybko...jeszcze jak przeczytalam wczoraj ze jedna marcowka miala rodzic 30 marca a urodzila ok 3 marca to zasnac potem nie moglam....oj zaczynam miec cykora...


kochana spokojnie opadajacy brzuch to bardzo indywidualna sprawa u jednych opada wiele tygodni przed u innych tuz przed nic w tym dziwnego raczej co do terminu to lekarz bby powiedzial ze jest cos nie tak z usg tez sa pomiary wlasnie dla sprawdzenia czy sie zgadza z om a nie do wyliczania dnia porodu 🙂 czasem sie zdaza ze jest duze wachanie miedzy usg a terminem z om to wtedy biora pod uwage termin z usg wykonanego miedzy 7 a 10 tyg ciazy . Jak bylam na patologi ciazy to byly przerozne przypadki to sie nasluchalam


dzieki kochana bo ja juz chyba swiruje normalnie...wg ostatnio robionego usg malemu wyszo ze na 9 maja termin ale lekarz twierdzil ze termin na 21 i tak mamy sie trzymac a na ostatniej wizycie jak mnie zobaczyl ze duzy brzuch i wogole to powiedzial ze na bank urodze wczensije od tygodnia do dwoch i kazal po siwetach wielkanocnych szykowac sie na porod....a teraz mysle czy maly jeszcze wczensiej nie wyskoczy....qrwa chyba odbija mi juz serio ....a boje sie jak h.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
no wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie...ja to wogole mam glupie uczucie ze lekarz chyba niezbyt wyliczyl mi date porodu...mam taki duzy brzuch i sie obniza jauz a w najgorszym wypadku jeszcze 8 tygodni....to chyba za szybko...jeszcze jak przeczytalam wczoraj ze jedna marcowka miala rodzic 30 marca a urodzila ok 3 marca to zasnac potem nie moglam....oj zaczynam miec cykora...


kochana spokojnie opadajacy brzuch to bardzo indywidualna sprawa u jednych opada wiele tygodni przed u innych tuz przed nic w tym dziwnego raczej co do terminu to lekarz bby powiedzial ze jest cos nie tak z usg tez sa pomiary wlasnie dla sprawdzenia czy sie zgadza z om a nie do wyliczania dnia porodu 🙂 czasem sie zdaza ze jest duze wachanie miedzy usg a terminem z om to wtedy biora pod uwage termin z usg wykonanego miedzy 7 a 10 tyg ciazy . Jak bylam na patologi ciazy to byly przerozne przypadki to sie nasluchalam


dzieki kochana bo ja juz chyba swiruje normalnie...wg ostatnio robionego usg malemu wyszo ze na 9 maja termin ale lekarz twierdzil ze termin na 21 i tak mamy sie trzymac a na ostatniej wizycie jak mnie zobaczyl ze duzy brzuch i wogole to powiedzial ze na bank urodze wczensije od tygodnia do dwoch i kazal po siwetach wielkanocnych szykowac sie na porod....a teraz mysle czy maly jeszcze wczensiej nie wyskoczy....qrwa chyba odbija mi juz serio ....a boje sie jak h.... 😮



skad ja to znam w 1 ciazy moalam tak wielki brzuch ze masakra i lekarka a urodze wczesniej napewno i wogole okazalo sie ze tylko tydzien przed a dokladnie 5 dni przed terminem a usg pokazywalo tak bo mloda byla wielka jak sie urodzila to miala wzrost i wage 2 mies dziecka 😮 wiec spokojnie niema co wariowac bedzie co ma byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
taka duza...matko boska tym bardziej mnie nie strasz.....bo kolejnej rzeczy ktorej sie obawiam to ze kupione ciuszki na 56 cm nie przydadza mi sie bo maly bedze wiekszy....oby nie....eh chyba za duzo mysle o wszystkim i dlatego mi tak odbija....


spokojnie weronika chodzila w 56 z tydzien hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
taka duza...matko boska tym bardziej mnie nie strasz.....bo kolejnej rzeczy ktorej sie obawiam to ze kupione ciuszki na 56 cm nie przydadza mi sie bo maly bedze wiekszy....oby nie....eh chyba za duzo mysle o wszystkim i dlatego mi tak odbija....


najlepiej probuj nie myslec i wpadac w panike bo mamy jeszcze niecale 2 msc to oszlalejesz do tego momentu;p 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
taka duza...matko boska tym bardziej mnie nie strasz.....bo kolejnej rzeczy ktorej sie obawiam to ze kupione ciuszki na 56 cm nie przydadza mi sie bo maly bedze wiekszy....oby nie....eh chyba za duzo mysle o wszystkim i dlatego mi tak odbija....


spokojnie weronika chodzila w 56 z tydzien hahahah


hehe pocieszylas mnie...ah c ma byc to bedzie wazne zeby byl zdrowy i zebym pokarm miala 🙂 reszta sie nie liczy nie ma co sie przejmowac...musze na luz wrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już z Marcysiem po obiadku 🙂 zrobiłam spaghetti... mniam 🙂. Wzięłam się też za małe porządki i suma sumaru mam dwie szafki wolne... hurra 🙂 będę miała gdzie ubranka chować, chociażby częściowo 🙂. Jak tylko będzie ciepło i słonecznie to biorę się za pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
My już z Marcysiem po obiadku 🙂 zrobiłam spaghetti... mniam 🙂. Wzięłam się też za małe porządki i suma sumaru mam dwie szafki wolne... hurra 🙂 będę miała gdzie ubranka chować, chociażby częściowo 🙂. Jak tylko będzie ciepło i słonecznie to biorę się za pranie 🙂




No ja tez czekam az sie troszke ociepli i biore sie za pranie ciuszkow dla maluszka.... a pozniej prasowanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja juz mam wszystko poprane i poprasowane poukladane w komodzie bo teraz coraz ciezej z brzuszkiem i nie wyobrazam sobie teraz prac i prasowac tego wszystkiego 😮

ja tez ubranka mam gotowe. W ten weekend pakujemy torbe do szpitala i robimy miejsce w szafie i w komodzie. juz sie nie moge doczekac! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka, i co? i ta kiecka nie fajna? na zdjeciu wyglada zarabiscie..


no właśnie nie znalazłam jej w H&M... 😞


hmm no to moze w Galerii?


miałam wczoraj jechać z moim Karolem ale późno z pracy wrócił...ale w weekend pojeździmy po sklepach i mam nadzieje, że coś kupię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...