Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
czyli zaczynam sie obawiac tego mojego bolu 😞

tak juz se stracha napedzasz...sama...co sie martwisz,juz dzis masz lekarza.uszy do gory...pod cyckami teraz wszystkie nasze narzady sa i moze to tylko jakis ucisk...nie martw sie malenka... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
Moniczka na 3 piętro ja też mam. Ale dzięki temu trzymam formę. Codziennie kilka razy chodzę i się nie męczę nawet mąż mnie podziwia , że bez problemu wchodzę. Nie czuję zmęczenia w ogóle

a ja nie zwyczajna wlazic po schodach,tymbardziej jak sa windy....tyle ze u mojej mamy od lutego remontuja dzwigi do konca marca...tak wiec dla mnie to ogromny wysilek...


ja u siebie w domu mam schody i aby zejsc do kuchni musze ok.20 schodkow przejsc i tak pare razy dziennie, czasem juz poreczy sie trzymam i sape ale daje rade 🙂 podobno chodzenie po schodach przyspiesza porod i jest latwiejszy, nie wiem czy to prawda - watpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, wrocilam pokluta i glodna. Zrobilam lekkie zakupki i teraz reeelaks.
Co do cukrzycy ciazowej w najnowszym "M jak mama" jest dosc obszerny artykul o tej przypadlowsci.
Antenka o jakiej sukience mowilas z H&M? 🙂
Ewelka my zapewne jak co roku pojedziemy na Suwalszczyzne. Juz sie nie moge doczekac bo tam sie napatrzylam pod koniec lipca 2010 na bociany 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
Moniczka na 3 piętro ja też mam. Ale dzięki temu trzymam formę. Codziennie kilka razy chodzę i się nie męczę nawet mąż mnie podziwia , że bez problemu wchodzę. Nie czuję zmęczenia w ogóle

a ja nie zwyczajna wlazic po schodach,tymbardziej jak sa windy....tyle ze u mojej mamy od lutego remontuja dzwigi do konca marca...tak wiec dla mnie to ogromny wysilek...


ja u siebie w domu mam schody i aby zejsc do kuchni musze ok.20 schodkow przejsc i tak pare razy dziennie, czasem juz poreczy sie trzymam i sape ale daje rade 🙂 podobno chodzenie po schodach przyspiesza porod i jest latwiejszy, nie wiem czy to prawda - watpie.

przyspiesza??????oj NIEEEEEEEEE!!!!!!! 😮 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hej, wrocilam pokluta i glodna. Zrobilam lekkie zakupki i teraz reeelaks.
Co do cukrzycy ciazowej w najnowszym "M jak mama" jest dosc obszerny artykul o tej przypadlowsci.
Antenka o jakiej sukience mowilas z H&M? 🙂
Ewelka my zapewne jak co roku pojedziemy na Suwalszczyzne. Juz sie nie moge doczekac bo tam sie napatrzylam pod koniec lipca 2010 na bociany 🙃
No ja w zeszlym roku jak wracalam z mezem z nad morza to widzialam bardzo duzo bocianow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
hej, wrocilam pokluta i glodna. Zrobilam lekkie zakupki i teraz reeelaks.
Co do cukrzycy ciazowej w najnowszym "M jak mama" jest dosc obszerny artykul o tej przypadlowsci.
Antenka o jakiej sukience mowilas z H&M? 🙂
Ewelka my zapewne jak co roku pojedziemy na Suwalszczyzne. Juz sie nie moge doczekac bo tam sie napatrzylam pod koniec lipca 2010 na bociany 🙃
szkoda ze nie ma jak kupic gazetki..za daleko do pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
juz nie chcialam nic pisac...ale jak lezalam w szpitalu z synkiem..po terminie to kazano mi po schodach chodzic...

ja tez slyszalam o tym ze lazenie po schodach przyspiesza porod..
http://www.ciaza.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=617&Itemid=65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
juz nie chcialam nic pisac...ale jak lezalam w szpitalu z synkiem..po terminie to kazano mi po schodach chodzic...


No i ??
no i lazilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
juz nie chcialam nic pisac...ale jak lezalam w szpitalu z synkiem..po terminie to kazano mi po schodach chodzic...

STRASZYSZ MNIE??? 😁
dlatego musze dzis po malutku schodek po schodku...zdejme se kurtke co by sie nie zmachrac... 🙂
i moze dam rade...ostatnio robilam przystanki...pare wdechow i wydechow i dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
hej, wrocilam pokluta i glodna. Zrobilam lekkie zakupki i teraz reeelaks.
Co do cukrzycy ciazowej w najnowszym "M jak mama" jest dosc obszerny artykul o tej przypadlowsci.
Antenka o jakiej sukience mowilas z H&M? 🙂
Ewelka my zapewne jak co roku pojedziemy na Suwalszczyzne. Juz sie nie moge doczekac bo tam sie napatrzylam pod koniec lipca 2010 na bociany 🙃
szkoda ze nie ma jak kupic gazetki..za daleko do pl

ale mozesz sobie wykupic wersje elektroniczna..
http://www.nexto.pl/szukaj.xml?search-clause=M+jak+mama&scid=&x=0&y=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
http://www.nexto.pl/e-prasa/m_jak_mama_p11212.xml

Proszę można wykupić wersję elektroniczną


😜 😜 😜 🙃 😜 bylam pierwsza 🙃 😜 😉


he he 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki! ja juz po sniadaniu i spacerku z pieskiem, dzis znow piekna pogoda we wroclawiu az mi sie do domu wracac nie chcialo. dzis noc minela niby spokojnie ale do 23-30 nie moglam zasnac bo maluch tak fikal,tak sie wyginal, ze zebra mnie bola dzisiaj tak ze ohhhh. 🙂
A wogole to : Wszystkiego najjj dla wszystkich Kobitek tych w realu i tych w brzuszku!!!
Marinka to co, bedziesz juz wiedziala cos wiecej na temat cesarki po wizycie? oczywiscie daj znac!!!a co do wakacjii to dzieciaczki beda mialy 2-3msc wiec sadze ze to juz taki czas kiedy mozna zaczac podrozowac prawda? nie usiedze w domu, nie ma sily!
Ola glowa do gory, wiele moich kolezanek po porodzie pozbylo sie cukrzycy,u ciebie napewno bedzie tak samo!
Fijolku ile musisz czekac na wyniki??
no to chyba narazie na tyle, dzis planuje porobic troszke w domu musze powyrzucac duzo rzeczy a i obiadek jakis fajny zrobie. buziaki i do potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
Hej dziewuszki! ja juz po sniadaniu i spacerku z pieskiem, dzis znow piekna pogoda we wroclawiu az mi sie do domu wracac nie chcialo. dzis noc minela niby spokojnie ale do 23-30 nie moglam zasnac bo maluch tak fikal,tak sie wyginal, ze zebra mnie bola dzisiaj tak ze ohhhh. 🙂
A wogole to : Wszystkiego najjj dla wszystkich Kobitek tych w realu i tych w brzuszku!!!
Marinka to co, bedziesz juz wiedziala cos wiecej na temat cesarki po wizycie? oczywiscie daj znac!!!a co do wakacjii to dzieciaczki beda mialy 2-3msc wiec sadze ze to juz taki czas kiedy mozna zaczac podrozowac prawda? nie usiedze w domu, nie ma sily!
Ola glowa do gory, wiele moich kolezanek po porodzie pozbylo sie cukrzycy,u ciebie napewno bedzie tak samo!
Fijolku ile musisz czekac na wyniki??
no to chyba narazie na tyle, dzis planuje porobic troszke w domu musze powyrzucac duzo rzeczy a i obiadek jakis fajny zrobie. buziaki i do potem.
hej Hussi dziekuje i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...