Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Fijolku a jakie badanka musisz zrobic? ciekawa jestem co jeszcze przede mna. eee to dziewczynka ma serduszko jak dzwon 🙂 mowilam ze wszystko dobrze 🙂


a wiesz co, morfologia i mocz, ALT i AST oraz odczyn Coombsa.


Aha,czyli tak jak zapamietalam proby watrobowe, a odczyn coombsa chyba sie robi przy RH ujemnym, czyli mnie by to nie dotyczylo, ale nie jestem pewna. i co teraz wizyty juz co 2 tygodnie? czy narazie jeszcze za miesiac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka

Ja dzis padam na twarz...chociaz ostatnie dni wszystkie takie 😞Zgaga mnie meczy,nogi spuchniete,ciezko siedziec,stac,lezec....narzekam i narzekam 😞 No ale...byle do maja 😆
Juz nie moge doczekac sie wizyty...ciekawa jestem strasznie jak moj syneczek...ciekawe czy ja dostane skierowanie na jakies badania...
Dzis to chyba na kibelku powinnam spac...tyle razy bylam dzis siku ze ojej.Poszlam,wrocilam usiadlam i znow musialam isc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
fijolek napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Fijolku a jakie badanka musisz zrobic? ciekawa jestem co jeszcze przede mna. eee to dziewczynka ma serduszko jak dzwon 🙂 mowilam ze wszystko dobrze 🙂

a wiesz co, morfologia i mocz, ALT i AST oraz odczyn Coombsa.

Aha,czyli tak jak zapamietalam proby watrobowe, a odczyn coombsa chyba sie robi przy RH ujemnym, czyli mnie by to nie dotyczylo, ale nie jestem pewna. i co teraz wizyty juz co 2 tygodnie? czy narazie jeszcze za miesiac?

wiesz co, ja od samego poczatku mialam wizyty co 2-3 tygodnie. Teraz w zasadzie od poczatku roku mamco 2 tygodnie.
Odczyn coombsa dotyczy tylko kobiet z ujuemna grupa krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wszystko jasne,ehh niech juz bedzie 15 chce zobaczyc mojego chlopczyka, moze juz sie dowiem dokladnego terminu cesarki...ja juz sie tez powoli zegnam,ostatnio jest mi ze wszystkim coraz ciezej a ze dzis ogarnelam troszke chate to jestem juz tym zmeczona. Dobrej nocki kochane buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fijolku też tak myśle o Ptaku i chyba sie wybiore... 🙂
Cieszę się,że z Fasolką wszystko wporządku.. 🙂
A teraz juz uciekam do wyrka bo padnięta jestem..
Dobrej nocki dziewczynki...:*
Hussi dzięki za słowa wsparcia...:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki ja dziś znów biorę się za prasowanie...ech. Ciekawe jak tyle mam teraz to jak będzie dzidzi to nie wiem, nie wyrobię się normalnie 😲 🥴
Ale wczoraj moja Anielka bawiła się z dziewczyneczką,prawie rowieśniczką 🙂 suuuuuper. Ciasto oczywiście smakowało 🙃 a za chwilę idę odebrać moje wyniki na toxo i krew 🙂 jutro mam wizytę Ale się cieszę 🙂 🙂 Mam taką radochę z tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
marinka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Marinka - to Twoje zdjecie ślubne?


No 🙂 🙂


śliczne 🙂 a jakie Ty masz równiutkie ząbki 🙂


dzięki ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Widzę, że też zmieniłaś zdjęcie 🙂 🙂 🙂 Ślicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet dla tych dużych i dla tych małych kobietek w brzuszku tez
Ja niedawno sie obudzilam i czuje sie przeziebiona...jak maz szedl do pracy wzielam efferalgan trohe sie po nim wypocilam ae gardlo mnie nadal boli i zatoki...buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!
ja tez życzę wam wszystkiego naj.
Wróciliśmy z wojaży, chciałam was wczoraj nadrobić ale wierzcie mi, że napisałyście jakieś 100 stron i 50-ciu wymiękłam. Może jak dzisiaj znajdę wolna chwile to po nadrabiam ale widziałam, że wczoraj też nie próżnowałyście i dorzuciłyście do tej puli kilkadziesiąt następnych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...