Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Monia..po jednym ciastku to bylo..wlasnie sprawdzilam 194..masakra wiec widzisz jak szybko mi skacze...ale dziekuje Ci kochana za otworzenie oczu co do nadgarstkow ja sie ludzilam ze to odgniecienie po spani czy cos 😞a tu takie klocki..mowisz ze to przy cukrzycy jest???mowic jutro lekarzowi czy nie mowic sama nie wiem 😞

mowic koniecznie...a czego sie boisz???pytaj sie o wszystko...zapytaj sie o te nadgarstki,o polozenie,jesli jest posladkowe niech ci wytlumaczy jak to bedzie wszystko wygladalo....moze pozapisuj se te pytania co cie tam gnebia....musisz pytac o wszystko!!!!!pamietaj...masz do tego prawo,a on/ona ma zasrany obowiazek ci na te wszystkie twoje watpliwosci odpowiedziec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Monia..po jednym ciastku to bylo..wlasnie sprawdzilam 194..masakra wiec widzisz jak szybko mi skacze...ale dziekuje Ci kochana za otworzenie oczu co do nadgarstkow ja sie ludzilam ze to odgniecienie po spani czy cos 😞a tu takie klocki..mowisz ze to przy cukrzycy jest???mowic jutro lekarzowi czy nie mowic sama nie wiem 😞

mowic koniecznie...a czego sie boisz???pytaj sie o wszystko...zapytaj sie o te nadgarstki,o polozenie,jesli jest posladkowe niech ci wytlumaczy jak to bedzie wszystko wygladalo....moze pozapisuj se te pytania co cie tam gnebia....musisz pytac o wszystko!!!!!pamietaj...masz do tego prawo,a on/ona ma zasrany obowiazek ci na te wszystkie twoje watpliwosci odpowiedziec!!!
no wiem,wiem...on jest fajny ten doktor..nawet bardzo...jak leze podlaczona pod te urzadzenie do sluchania serca dzeicka to zaglada potpytuje czy oki i wogole jest spoko...ja gadam po niemiecku ale proste slowa i takie wiesz ..hmm no prostym zwyklym jezykiem..wiec bariera jezykowa czasami mnie zmusza do zamkniecie buzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
zaraz wyjde z siebie i stane obok!!!!!!!kurwa ile mozna wiercic!!!!!!?????? leb mnie juz rozbolal!!!!! 😠 😠 😠 😠
hehe pewnie udarowka 🙂oj Monia..pomysl sobie tak no niech wierci jak lubi..spokojnie dziecinko moja 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
zaraz wyjde z siebie i stane obok!!!!!!!kurwa ile mozna wiercic!!!!!!?????? leb mnie juz rozbolal!!!!! 😠 😠 😠 😠
hehe pewnie udarowka 🙂oj Monia..pomysl sobie tak no niech wierci jak lubi..spokojnie dziecinko moja 😘 😘

no bo wszystko lubie i rozumiem naprawde...ale to to juz przegiecie paly!!!i w kuchni wierci i w pokoju....tyle godzin.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
to mu pokaz ze nadgarstki cie bola....kuzwa na migi chociazby....jak jest po niemiecku polozenie wiesz???moze zrozumie o co ci chodzi....zreszta bedziesz miala jutro zwykle usg?????????
tak bede miala usg...i bede miala wymiary dzidzi itp..wiec powiem i nadgarstki mu tez pokaze ....jezusiu ale masz nerwa..spokojnie kochana...ja mam dzieciarnie nad glowa 7 dzieci i wszystkie szybko biegaja 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
to mu pokaz ze nadgarstki cie bola....kuzwa na migi chociazby....jak jest po niemiecku polozenie wiesz???moze zrozumie o co ci chodzi....zreszta bedziesz miala jutro zwykle usg?????????
tak bede miala usg...i bede miala wymiary dzidzi itp..wiec powiem i nadgarstki mu tez pokaze ....jezusiu ale masz nerwa..spokojnie kochana...ja mam dzieciarnie nad glowa 7 dzieci i wszystkie szybko biegaja 😁 😁 😁 😁 😁

no mowie ci ze ledwo wytrzymuje...tu wiertara tam wiertara.....
co do twojego usg....to umiesz rozpoznac glowke od brzuszka/??jak bedzie ci trzymal ta sonde nisko i bedzie robil pomiary glowki tzn ze juz dzidzia obrocona...ja odrazu widzialam jak tam na dole robil pomiary i poznalam ze to glowka 🙂 i juz wiedzialam ze sie maly obrocil,tylko zapytalam dla pewnosci....w sensie udalam glupa hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
u nas sloneczko wyszlo.....wkoncu wiosenka czuc... 😉 😎

no to tylko pozazdroscic...u nas szarowka,w sensie w stolicy....i do dupy pogoda ogolnie....nawet sie nie przebija slonko....eh....i slyszalam ze na swieta tez ma byc chlodnawo....no ale mam nadzieje ze w maju sie wypogodzi... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Laseczki 🙂
Moniczko,Ola,Beti witajcie 😘
Ja od 6;30 na nogach,ogarnęłam już,obiadzik się gotuje i wyglądam na męża który miałbyc rano i oooo...do tej pory go niema 😠Juz mam seredecznie dośc tej jego pracy 😠 😠 😠OD wczoraj ciągle mi prawa reka drętwieje 🤨
Mielismy kupic dzis plytki na kuchnie i dupa...pewnie nie zdarzymy 😞
Marinko,Adka,Barakuda,Anonimosia gdzie się podziewacie?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh z tą cukrzycą ;/ ja też mam to dziadostwo- tak o tym mówię bo strasznie mi doskwiera ta dieta i denerwuje. A jak sobie na coś pozwolę to od razu mi cukier skacze i do tego na następny dzień wszystkei pomiary wysokie niby w normie bo do 140 ale w tej górnej granicy. Jedyne co dobre to to że nie tyję tyle co wcześniej- prawie 5kg na miesiąc ;/ idę do sklepiku bo już chałup0kę posprzątałam jakoś tak urodzinowo 🙂 bo dziś postarzałam się o rok 🙂 A wczoraj miałam pierwszy raz taką akcję że mnie strasznie brzuch bolał- tak jak nigdy. W sumie łyknęłam nospę i zaraz przeszło ale pierwszy raz takie cosik miałam- nieco się przestraszyłam ale w sumie dobrze że przeszło po nospie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Hejka Laseczki 🙂
Ja od 6;30 na nogach,ogarnęłam już,obiadzik się gotuje i wyglądam na męża który miałbyc rano i oooo...do tej pory go niema 😠Juz mam seredecznie dośc tej jego pracy 😠 😠 😠OD wczoraj ciągle mi prawa reka drętwieje 🤨
Mielismy kupic dzis plytki na kuchnie i dupa...pewnie nie zdarzymy 😞
Marinko,Adka,Barakuda,Anonimosia gdzie się podziewacie?????????????

hej manki marinka dzis byla na chwile,u rodzicow jest...a reszta to nie wiem...byla tez taka majoweczka martyna czaro i tez jej juz dluuuugo nie widze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
ehhh z tą cukrzycą ;/ ja też mam to dziadostwo- tak o tym mówię bo strasznie mi doskwiera ta dieta i denerwuje. A jak sobie na coś pozwolę to od razu mi cukier skacze i do tego na następny dzień wszystkei pomiary wysokie niby w normie bo do 140 ale w tej górnej granicy. Jedyne co dobre to to że nie tyję tyle co wcześniej- prawie 5kg na miesiąc ;/ idę do sklepiku bo już chałup0kę posprzątałam jakoś tak urodzinowo 🙂 bo dziś postarzałam się o rok 🙂 A wczoraj miałam pierwszy raz taką akcję że mnie strasznie brzuch bolał- tak jak nigdy. W sumie łyknęłam nospę i zaraz przeszło ale pierwszy raz takie cosik miałam- nieco się przestraszyłam ale w sumie dobrze że przeszło po nospie.


W takim razie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
ehhh z tą cukrzycą ;/ ja też mam to dziadostwo- tak o tym mówię bo strasznie mi doskwiera ta dieta i denerwuje. A jak sobie na coś pozwolę to od razu mi cukier skacze i do tego na następny dzień wszystkei pomiary wysokie niby w normie bo do 140 ale w tej górnej granicy. Jedyne co dobre to to że nie tyję tyle co wcześniej- prawie 5kg na miesiąc ;/ idę do sklepiku bo już chałup0kę posprzątałam jakoś tak urodzinowo 🙂 bo dziś postarzałam się o rok 🙂 A wczoraj miałam pierwszy raz taką akcję że mnie strasznie brzuch bolał- tak jak nigdy. W sumie łyknęłam nospę i zaraz przeszło ale pierwszy raz takie cosik miałam- nieco się przestraszyłam ale w sumie dobrze że przeszło po nospie.

kochana jeszcze troche....damy rade....zostalo nam tylko 8 tygodni albo i mniej... potem to minie mam nadzieje.... 😘
a no i wszystkiego najlepszego 😘
ej gusia333 widze ze termin mamy ten sam i z Wawy tez jestes..... 🤪 gdzie rodzisz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Hejka Laseczki 🙂
Ja od 6;30 na nogach,ogarnęłam już,obiadzik się gotuje i wyglądam na męża który miałbyc rano i oooo...do tej pory go niema 😠Juz mam seredecznie dośc tej jego pracy 😠 😠 😠OD wczoraj ciągle mi prawa reka drętwieje 🤨
Mielismy kupic dzis plytki na kuchnie i dupa...pewnie nie zdarzymy 😞
Marinko,Adka,Barakuda,Anonimosia gdzie się podziewacie?????????????

hej manki marinka dzis byla na chwile,u rodzicow jest...a reszta to nie wiem...byla tez taka majoweczka martyna czaro i tez jej juz dluuuugo nie widze...[/q

Masz racje,Martynki tez nie widac 😞A co do MARINKI to niewiedziałam ze byla bo dopiero mam zamiar czytac zaleglosci ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
ehhh z tą cukrzycą ;/ ja też mam to dziadostwo- tak o tym mówię bo strasznie mi doskwiera ta dieta i denerwuje. A jak sobie na coś pozwolę to od razu mi cukier skacze i do tego na następny dzień wszystkei pomiary wysokie niby w normie bo do 140 ale w tej górnej granicy. Jedyne co dobre to to że nie tyję tyle co wcześniej- prawie 5kg na miesiąc ;/ idę do sklepiku bo już chałup0kę posprzątałam jakoś tak urodzinowo 🙂 bo dziś postarzałam się o rok 🙂 A wczoraj miałam pierwszy raz taką akcję że mnie strasznie brzuch bolał- tak jak nigdy. W sumie łyknęłam nospę i zaraz przeszło ale pierwszy raz takie cosik miałam- nieco się przestraszyłam ale w sumie dobrze że przeszło po nospie.


Wszystkiego Naj kochana 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!
Od czasu do czasu staram się zajrzeć... ale nie mam czasu, żeby nadrobić te wszystkie zaległości.
Skupiona teraz jestem na pisaniu pracy licencjackiej... bo muszę to zrobić przed narodzinami córci... więc całą parą pracuję...
Poza tym byłam chora przez tydzień na antybiotyku i totalnie nie miałam siły na nic.
Może uda mi się częściej zaglądać.
Miłego dnia dla Was :* i dla Waszych Dzidziusiów :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
numer 1
a propo śmiesznych sytuacji, jezu kiedys kolezanka mi opowiadała że poszła do gina. i wysmarowała się balsamem TAM, wiadomo tam gdzie grzebią nam, ale zapomniala ze to miala balsam z brokatem i gin. do niej takim hasłem: ale się pani wystroiła, jak bombka na święta
ładna siara

numer 2
ja poszłam wsiadłam na samolot a on się mnie pyta czy gotowa do badania jestem a ja z całą pewnością mówię tak, ale nie byłam bo w majtkach usiadłam

numer 3
to moja bratowa inny numer zrobiła: poszła do ginekologa murzyna bo martwiły ją upławy: po badaniu on ją uspokaja, że widzi Pani i wszystko dobrze. A Ona: bo ja panie doktorze tak zawsze wszystko czarno widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchate! Ale mialam glupia noc, co 2-3 godziny sie budzilam, lazilam to na siku, to sie napic, normalnie szok, a teraz od rana na nogach bo czekam na kolezanke, obiecala zabrac mnie na jakies ciacho i soczek 🙂 a o 16.40 wizyta, juz sie nie moge doczekac tymbardziej ze nie widzialam juz mojego malenstwa jakies 10-11 tyg tak porzadnie 🙂 dam znac poznym popoludniem jak bylo a poki co do uslyszenia aha i Beatko sto lat! niech wszystko bedzie po twojej mysli 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny!
Od czasu do czasu staram się zajrzeć... ale nie mam czasu, żeby nadrobić te wszystkie zaległości.
Skupiona teraz jestem na pisaniu pracy licencjackiej... bo muszę to zrobić przed narodzinami córci... więc całą parą pracuję...
Poza tym byłam chora przez tydzień na antybiotyku i totalnie nie miałam siły na nic.
Może uda mi się częściej zaglądać.
Miłego dnia dla Was :* i dla Waszych Dzidziusiów :*

pozdrawiam 😘 i powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...