Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja od poczatku ciazy chodze w legginsach bo o jeansach nawet nie marze aby sie teraz zmiescic, ale powiedzialam ze jak urodze to na legginsy nie spojrze bardzo dlugooooooo 😁


ja do polowy lutego nosiłam swoje jeansy - a teraz to tylko leginsy 🙂 wygodne co prawda ale powiem szczerze ze tez juz mam ich dość. ale myślę ze ciuchów ciążowych ni warto już mi kupować. choć powiem szczerze, że żadnego ciucha ciążowego nie kupiłam. ale na koniec kwietnia idę na wesele - i wtedy niestety muszę kupić sukienkę na jeden raz


ja od siostry dostalam spodnie ciazowe z takim paskiem na brzuch, ale ani razu ich nie zalozylam i chyba nie zloze;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hej mamuśki ale dzis dzien...buuu ja chce wiosne....bylismy z miskiem na miescie i sie zalamalam bo chcialam spodnie kupic a rozmiary tych co byly fajne byly za male...buu dupsko cholerne dostalam ze dola mam...dwa rozmiary mi uroslo 🥴 i na dzis koniec z zakupami...
co do materaca to mi poradzono kokos pianka...a na poczatku myslslam o tym kokos-gryka-pianka.....no ale odradzono mi go i jeszcze tak do konca nie zdecydowalismy jaki bedzie...dopiero pewnie przy kupnie sie okaze..w sklepie macalam sobie kokos-pianka i wydaje sie w miare porządny. 🙂 🙂 w rozku mam wklad z kokosa i jest w sumie ok... 🙂
ja kupilam w HM spodnie...i mam napewno wieksza dupe od Twojej 😁


Jeny Dziewczyny ja też tak mam- niedawno kupiłam spodnie w H&M i się załamałam też bo 2-3 rozmiary do przodu- MASAKRA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja od poczatku ciazy chodze w legginsach bo o jeansach nawet nie marze aby sie teraz zmiescic, ale powiedzialam ze jak urodze to na legginsy nie spojrze bardzo dlugooooooo 😁


ja do polowy lutego nosiłam swoje jeansy - a teraz to tylko leginsy 🙂 wygodne co prawda ale powiem szczerze ze tez juz mam ich dość. ale myślę ze ciuchów ciążowych ni warto już mi kupować. choć powiem szczerze, że żadnego ciucha ciążowego nie kupiłam. ale na koniec kwietnia idę na wesele - i wtedy niestety muszę kupić sukienkę na jeden raz


no wlasnie ja kupilam na poczatku spodnie ciazowee i mialam je 2 razy na sobie w domu nawet nogawek nie zdazylam skrocic (bo byly za dlugie oczywiscie) i zrobily sie w dupci za male do polowy ud je teraz wciagne....no i mam dresiki ciazowe ale pas i tak zawijam pod brzuch bo nie nauczona jestem i na brzuchu mnie cisnie hehe
Jamargaretka ja tez kochana ide na wesele w wielkanoc i przeraza mnie to ze kupie sukienke na raz...juz mysle o legginsach i tunice jakiejs ladnej ale to chyba raczej na poprawiny a na wesele kiecka...szkoda mi tylko kasy bo to bedzie juz koncowka a potem nie mam zamiaru tak wygladac zeby ona mi sie jeszcze na jakas okazje przydala hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! bylam z kolezanka na pizzy ale sie objadlam 🙂 do tego soczek ze swiezych pomaranczy, mniam 🙂 ale co tam, co tam najwazniejsze ze jestesmy juz po wizycie i tak: maluszek co prawda nie pokazal buzki,ale ulozony jest juz glowka do dolu takze to co mnie bije to nozkami 🙂 wazy uwaga: 2200kg i mierzy ponad 40cm 🙂, 21.04 musze zglosic sie do szpitala ale nie wiadomo czy od razu mnie tam zostawia czy moze dopiero po swietach no ale musze juz byc przygotowana w razie co, no i na bank bedzie cc.ale sie ciesze, ehh i juz sie doczekac nie moge a czasu coraz mniej 🙂 ide poki co troche poleniuchowac bo powiem wam ze 20 min lezenia na plecach podczas usg nie nalezalo do najprzyjemniejszych.
aha jeszcze male sprostowanko, zyczenia mialy byc dla gusi a ciebie beatko za pomylke przepraszam 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hussi to super, że z maluszkiem wszystko dobrze..i jaki już duży.. 🙂 i zazdroszcze Ci bo za miesiąc i troszke już będziesz miała maluszka przy sobie...
Ciekawa jestem ile mój waży ale dowiem się dopiero w czwartek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś zostałam podwojną ciocią. jedna kolezanka w nocy urodziła córke. 58 cm i 3900 a druga urodziła juz w dzień - chlopca 54 cm i 3 kilo wagi. w sumie duza rozbieznosc w wadze. ja mam nadzieję ze moja Maja bedzie miała te 3 kilo bo zaczynam sie obawiac.

Beatko - ja o tym weselu to tez juz mysle zeby jakąs spodniczkę kupic i bluzkę - bo kurcze mala szansa ze kiedys tą sukienkę wykorzystam. z drugiej strony chcialabym cos ladnego. bo malo ze bede duza, moze napuchnieta - to jeszcze w kiepskim stroju .... 🙂 a w sumie to wesele i poprawiny wiec dwa stroje. ech te wydatki

Hussi - gratulacje po usg 🙂

a ja zaszalalam. jelita i tak nie pracują wiec je ukaralam i teraz to sie dopiero bede meczyla. nagotowalam sobie mocno czekoladowego budyniu na mleku, kremówce i czekoladzie. mmm - słodkie ale pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunie powiedzcie mi czy leci Wam już siara..? bo mnie do tej pory nic a nic...tylko strasznie mi prawy sutek popękał i za cholere nie mogę go wyleczyć... 🤢 smaruje bepanthenem i nic nie daje...masakra... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Niunie powiedzcie mi czy leci Wam już siara..? bo mnie do tej pory nic a nic...tylko strasznie mi prawy sutek popękał i za cholere nie mogę go wyleczyć... 🤢 smaruje bepanthenem i nic nie daje...masakra... 🤢


mi siara leciala gdzies ok.20 tygodnia i teraz nic wogole nawet kropelka. Ale zawsze jak wychodze z wanny po kapieli to moje sutki robia sie biale 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Niunie powiedzcie mi czy leci Wam już siara..? bo mnie do tej pory nic a nic...tylko strasznie mi prawy sutek popękał i za cholere nie mogę go wyleczyć... 🤢 smaruje bepanthenem i nic nie daje...masakra... 🤢


mi siara leciala gdzies ok.20 tygodnia i teraz nic wogole nawet kropelka. Ale zawsze jak wychodze z wanny po kapieli to moje sutki robia sie biale 🤪


no właśnie też zauważyłam że robią się białe... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Niunie powiedzcie mi czy leci Wam już siara..? bo mnie do tej pory nic a nic...tylko strasznie mi prawy sutek popękał i za cholere nie mogę go wyleczyć... 🤢 smaruje bepanthenem i nic nie daje...masakra... 🤢


mnie nie leci - ale tak z tydzien temu piersi takie się inne zrobiły. takie jakby zgrubienia. przeszło co prawda ale myślę ze juz się przygotowują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jamargaretka ale duza dzidzia prawie 4kg 😮 ja bym swoja malutka chciala tak gora 3200g bo porod lzejszy i wogole jakos takiego duzego od razu nie chce:P


no prawie 4 kilo to duża się urodziła - ja to bym chciała żeby moja miała 3 kilo. ile ponad to juz niewazne - byle ta trójka była z przodu. bo moja mama to cały czas narzeka że dzidzia jest za malutka. wczoraj na usg było 1580 - a na brzuszku jest ze dla 31 tygodnia waga to 1,5 kilo. wiec mysle ze wszystko w normie. ja nie biorę żadnych suplementów diety i mozna dlatego ona nie jest za duza. gdzies czytałam ze jak kobiety biorą witaminki to dzidzie są większe - no ale nie wiem czy to prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jamargaretka ale duza dzidzia prawie 4kg 😮 ja bym swoja malutka chciala tak gora 3200g bo porod lzejszy i wogole jakos takiego duzego od razu nie chce:P


no prawie 4 kilo to duża się urodziła - ja to bym chciała żeby moja miała 3 kilo. ile ponad to juz niewazne - byle ta trójka była z przodu. bo moja mama to cały czas narzeka że dzidzia jest za malutka. wczoraj na usg było 1580 - a na brzuszku jest ze dla 31 tygodnia waga to 1,5 kilo. wiec mysle ze wszystko w normie. ja nie biorę żadnych suplementów diety i mozna dlatego ona nie jest za duza. gdzies czytałam ze jak kobiety biorą witaminki to dzidzie są większe - no ale nie wiem czy to prawda


Ja biore witaminy i mój mały ma wagę książkową..więc nie wiem czy to możliwe, że od witamin dzidzioch jest większy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jamargaretka ale duza dzidzia prawie 4kg 😮 ja bym swoja malutka chciala tak gora 3200g bo porod lzejszy i wogole jakos takiego duzego od razu nie chce:P


no prawie 4 kilo to duża się urodziła - ja to bym chciała żeby moja miała 3 kilo. ile ponad to juz niewazne - byle ta trójka była z przodu. bo moja mama to cały czas narzeka że dzidzia jest za malutka. wczoraj na usg było 1580 - a na brzuszku jest ze dla 31 tygodnia waga to 1,5 kilo. wiec mysle ze wszystko w normie. ja nie biorę żadnych suplementów diety i mozna dlatego ona nie jest za duza. gdzies czytałam ze jak kobiety biorą witaminki to dzidzie są większe - no ale nie wiem czy to prawda


Ja biore witaminy i mój mały ma wagę książkową..więc nie wiem czy to możliwe, że od witamin dzidzioch jest większy...


ja tez nie bralam witamin a moj bobas w 31tyg mial prawie 1900gr, ale teraz biore zelazo i witaminy bo mnie skurcze lapaly w lydkach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jamargaretka ale duza dzidzia prawie 4kg 😮 ja bym swoja malutka chciala tak gora 3200g bo porod lzejszy i wogole jakos takiego duzego od razu nie chce:P


no prawie 4 kilo to duża się urodziła - ja to bym chciała żeby moja miała 3 kilo. ile ponad to juz niewazne - byle ta trójka była z przodu. bo moja mama to cały czas narzeka że dzidzia jest za malutka. wczoraj na usg było 1580 - a na brzuszku jest ze dla 31 tygodnia waga to 1,5 kilo. wiec mysle ze wszystko w normie. ja nie biorę żadnych suplementów diety i mozna dlatego ona nie jest za duza. gdzies czytałam ze jak kobiety biorą witaminki to dzidzie są większe - no ale nie wiem czy to prawda


Ja biore witaminy i mój mały ma wagę książkową..więc nie wiem czy to możliwe, że od witamin dzidzioch jest większy...


ja tez nie bralam witamin a moj bobas w 31tyg mial prawie 1900gr, ale teraz biore zelazo i witaminy bo mnie skurcze lapaly w lydkach 😮


mój maluch ważył 1200 gr w 29tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka - mnie się wydaje że nasze maluchy rosną podobnie 🙂 a co do tych witamin to czytalam gdzies w necie - a tam wiadomo rozne rzeczy są. choc czytam teraz zawitkowskiego ksiązke i tam sie tez takie pytanie pojawia ale nie ma jasnej odpowiedzi - wiec moze nie ma zaleznosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...