Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ani się obejrzymy Gosiu, a maleństwa będą z nami 🙂. Ja pieluszki mam, jak na razie dwa pudełka (ponad 180szt pieluszek) chusteczek nawilżających mam dwie paczki, jeszcze tylko kosmetyki i drobiazgi typu cążki do paznokci, smoczek (w razie czego), termometr... muszę sobie spisać co mi jeszcze trzeba 🙂


ja musze dokupic szczoteczke do wloskow, gruszke, termometr, cazki troche tego jest i kto by pomysal ze taka mala istotka tye rzeczy potrzebuje 😉


ja tez jeszcze to musze dokupic! ostatnio jak jeszcze liste pisalam czego nam brakuje, to wlasnie to wpadlo mi do glowy, bo kompletnie zapomnialam! 😜 a przeciez to tez wazne 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
kasiagwiazdka no właśnie ja słyszałam, że te nowe przede wszystkim powinno się prać w wyższej temperaturze, żeby dobrze puściły z tych chemikalii, którymi są zaprawiane, a te z drugiej ręki są już kilka razy prane.


hmmm, to najwyzej przepiore jeszcze raz 🙂 najpierw wyprobowalam, czy nie puszcza kolorki!

te biale z kolorami wlasnie przed chwilka wywiesilam i wszystko ok 🙂 nic nie puscilo! ale pralam w 30 stopniach! wiec jak wlacze na 40 to chyba tez bedzie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
dokładnie coraz bliżej... ja z jednej strony sie ciesze , ze zobacze dzidzi a z drugiej b.sie boje 😮 🤢


mam tak samo, strasznie sie boje i przeraza mnie to wszystko a z drugiej tak bardzo juz bym chciala miec malutka przy sobie, ale jak mysle o porodzie i tym co sie z nim wiaze to maskara 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna_czaro ale zaszalałas.. aż Tomek sie zasmiał 🙂 🙂 🙂 dobrze dobrze tak trzymac... co patrze na Twoje zdjecie to buziak mi sie smieje 🙂



O to chodziło 😉 :P
Jeszcze mi jedna partyjka została 🙂 ale to są ciuszki tak od 0 do 8 miesięcy... troszkę dostałam, troszkę kupiłam i się nazbierało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu ja mysle ze jak wypierzesz w 40 to sie nic nie stanie.. 🙂 mi młode mamy radza wyprac w nickim programie.. a przeciez jak raz sie ubierze malenstwu to też od nowa pranie bedzie 🙂


no dokladnie 🙂 na wiecej nie wlaczam, bo jak patrze na metki to napisane jest na wiekszosci rzeczy do 40 stopni! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadam do was, myslalam ze tu nuda a tu prosze dziewczynki takie pracowite, ja to dzisiaj tylko obiad zrobilam a na reszte nie mam sily, taki jakis dzien i pogoda ze len sie we mnie odezwal.
i ide leniuchowac dalej potem sie odezwe, buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Wpadam do was, myslalam ze tu nuda a tu prosze dziewczynki takie pracowite, ja to dzisiaj tylko obiad zrobilam a na reszte nie mam sily, taki jakis dzien i pogoda ze len sie we mnie odezwal.
i ide leniuchowac dalej potem sie odezwe, buzka


Hussi i odpoczac tez trzeba 😜

ja akurat dzis mialam checi i troszke zaczelam! ale to pranie to pikus!
jeszcze takie z 3 tury czekaja! bo to narazie tylko same jasne! a jeszcze kolorowe i ciemniejsze! i na koniec powloczki na posciel i przescieradelka!
a pierzecie tez baldachim od kompletu od poscieli?? no bo ja myslalam, zeby tez przeprac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...