Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ech Aneczka - smaka narobiłas na kebaba. a ja juz kebabów nie jadłam od lat 🙂 ale tylko pomarzę, bo na dziś mamy jedzonko. a na dodatek upiekłam ciacho i czekam aż ostygnie

przed chwilą rozmawiałam z koleżanką która rodziła rok temu. i słuchajcie na usg już przed samym porodem wychodziło ze dzidziuś ma 3200. coś im jednak nie pasowało więc mierzyli ją jakimś kątomierzem i też im wyszło 3200 - a córa miała 3900. aż w szoku jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam 17 stron do nadrobienia,ale to pozniej 😉

Wróciłam od doktorka,przyjął mnie choć troszku marudził,ale spoko,wyrozumiały facet.I otoz kochane mam ostre zapalenie pochwy 😞 😞 😞i stąd ten ból i kłucie 😞a najgorsze jest to że prawdopodobnie to zapalenie miałam juz jak byłam na wizycie u tamtego papraka 9 marca 😞Ten Pan dokładnie mnie zbadał,zrobił usg i wszystko tłumaczył a co do tmtego lekarza to powiedział że gratuluje wyboru lekarza 😞Także poprosiłam czy zgodzi sie prowadzic moja ciaze do konca i powiedzial ze moze tylko mam zapytac poloznej czy sa miejsca itp ale spoko babka wyrozumiala i wcisnela mnie.Mam wizyte 8 kwietnia teraz...i powiedzial ze ja z moim nadcisnieniem od dawna powinnam miec wizyty co 2 tygodnie i czestse podgladanie maluszka na usg.
Moj synek wazy 1969 g czyli przez ostatnie 2 tygodnie troszkuprzybral 🙂Ja od sylwestra do dzis przytylam 3 kg.
Dostalam antybiotyk i od dzis zaczynamy leczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Mam 17 stron do nadrobienia,ale to pozniej 😉

Wróciłam od doktorka,przyjął mnie choć troszku marudził,ale spoko,wyrozumiały facet.I otoz kochane mam ostre zapalenie pochwy 😞 😞 😞i stąd ten ból i kłucie 😞a najgorsze jest to że prawdopodobnie to zapalenie miałam juz jak byłam na wizycie u tamtego papraka 9 marca 😞Ten Pan dokładnie mnie zbadał,zrobił usg i wszystko tłumaczył a co do tmtego lekarza to powiedział że gratuluje wyboru lekarza 😞Także poprosiłam czy zgodzi sie prowadzic moja ciaze do konca i powiedzial ze moze tylko mam zapytac poloznej czy sa miejsca itp ale spoko babka wyrozumiala i wcisnela mnie.Mam wizyte 8 kwietnia teraz...i powiedzial ze ja z moim nadcisnieniem od dawna powinnam miec wizyty co 2 tygodnie i czestse podgladanie maluszka na usg.
Moj synek wazy 1969 g czyli przez ostatnie 2 tygodnie troszkuprzybral 🙂Ja od sylwestra do dzis przytylam 3 kg.
Dostalam antybiotyk i od dzis zaczynamy leczenie.


tamten lekarz to nie lekarz!! z tego wynika ze wogole nie zna sie na tym co robi! dobrze ze trafilas teraz na porzadnego lekarza i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Mam 17 stron do nadrobienia,ale to pozniej 😉

Wróciłam od doktorka,przyjął mnie choć troszku marudził,ale spoko,wyrozumiały facet.I otoz kochane mam ostre zapalenie pochwy 😞 😞 😞i stąd ten ból i kłucie 😞a najgorsze jest to że prawdopodobnie to zapalenie miałam juz jak byłam na wizycie u tamtego papraka 9 marca 😞Ten Pan dokładnie mnie zbadał,zrobił usg i wszystko tłumaczył a co do tmtego lekarza to powiedział że gratuluje wyboru lekarza 😞Także poprosiłam czy zgodzi sie prowadzic moja ciaze do konca i powiedzial ze moze tylko mam zapytac poloznej czy sa miejsca itp ale spoko babka wyrozumiala i wcisnela mnie.Mam wizyte 8 kwietnia teraz...i powiedzial ze ja z moim nadcisnieniem od dawna powinnam miec wizyty co 2 tygodnie i czestse podgladanie maluszka na usg.
Moj synek wazy 1969 g czyli przez ostatnie 2 tygodnie troszkuprzybral 🙂Ja od sylwestra do dzis przytylam 3 kg.
Dostalam antybiotyk i od dzis zaczynamy leczenie.

manki kochana nareszcie jestes...bo juz sie martwilam ze cie tak dlugo nie ma...
zapalenie pochwy????o jezuniu....a skad to sie wzielo???rany...ale antybiotyk powinien pomoc,nie martw sie,widzisz dobrze ze pojechalas...najwazniejsze ze maly zdrowy rosnie 🙂 tylko 3kg przybylo ci w 3 m-ce???bardzo ladnie... 🙂 masz buziaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dziekuje dziewczynki 🙂No Monia 3 kg co bardzo mie cieszy bo mi do konca nie wolno wiecej niz 7 kg przytyc,najwazniejsze ze wiem co mi jest i z synusiem wszystko ok.Lece poodpoczywac,zajrze pozniej.
pa pa pa

no pa pa kochana..odpocznij sobie.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane wpadlam na chwile zobaczyc co u was i uciekam jakas kolacje zjesc i dalej lezec z brzuszkiem moim troche lepiej ale nadal jakis napiety i boli...maluszek sie wierci wiec chyba nic traznego i dzis mialam bolace skurcze...oj jak sobie pomysle ze na pordzie bedzie bardziej bolec to juz mi niedobrze.... 😮 a te ostatnie 2 miesiace chyba beda najgorsze (ps od wczoraj zaczelam 8 miesiac ;/ jejciu za szybko ten czas leci.) to milejgo wieczorku kochane..buziaki w brzunie spijcie dobrze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie ponownie! nie bylo mnie w domu o zgrozo 6 godzin i chyba troche sie przeforsowalam, strasznie boli mnie krocze, nie ma mowy o gwaltownych ruchach a nawet podczzas zmiany pozycji jak leze mnie boli, co radzicie? wziasc nospe? aha i mialam dzis w centrum handlowym krociutki ale bolacy skurcz hmmm czyzby przepowiadajace sie zaczely??? nie wiem juz sama, zmeczona jestem to napewno zatem na wszelki wypadek bo nie wiem czy gdzies po drodze nie zasne 🙂 zycze wam milej i spokojnej nocki. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ponownie,
bylam dzis u lekarza. To ze brzuch napina sie to paniki nie ma, ale mam zwolnic tempo. Koniec z sexem/orgazmami.
za dwa tygodnie ide napierwsze KTG. waga na chwile obecna +18kg...
poniewaz hemoglobina spadla, mam ograniczyc nabial i wiecej zielonych warzyw i watrobki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dopiero wróciłam do domku... od 17 mnie nie było... najpierw troche zmarzłam w Kościele (bo na mszy za mojego brata byłam), poźniej pojjadłam ciasta i owoców u rodziców i zawiozłam mężusia na turniej w fife 😜
Teraz sobie leże sama i odpoczywam, ale chyba przesadziłam z jedzonkiem, bo wszystko mi się cofa 😞

Manki, dobrze, że pojechałaś do lekarza sprawdzić co z tym kroczem, i dobrze, że trafiłaś na normalnego lekarza... Mam nadzieje, że wszystko się ładnie wyleczy i już nie będzie boleć ::*

Hussi mi się tak w weekend stawiał brzuszek (twardniał), to wzięłam sobie przez 2 dni nospę forte i luteinę, chociaż moja gin już mi odstawiła. Ale powiedziała, że jak bede miała takie troszke bardziej intensywne dni (np. jak bede jechac na studia) to żebym sobie wzięła.
Ale najlepiej to się położyć i odpocząc 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze odnośnie tej herbaty malinowej...
Ja sobie popijałam, bo bardzo lubię, a nawet przy przeziębieniu moja gin mi zaleciła. I od babci takie maliny kładzione w słoik miałam, to też piłam.
Teraz poczytałam w internecie, to opinie są podzielone, czy można czy nie.... I wydaje mi się, że ktoś poprostu przekręcił. Bo chodzi o te liście malin... że nie wskazane jest picie przed 36tc a niektórzy sobie dorobili teorię, że w ogole maliny są szkodliwe.
Mi sie wydaje, że owoce mali nie są niewskazane... ale może się myle... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie wieczornie! 😘


Witaj Kasiu 🙂 Chyba tylko ja teraz siedzę na forum... 🙂 straszna ciiiisza 🙂


pewnie Brzuszki poszly pod pierzynke 🙂

poza tym juz powoli kazdej z nas coraz ciezej i nie dajemy rady tak wysiadywac przed kompem jak wczesniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
ja dzis na obiado-kolacje zrobilam salate i do tego piersi z kurczaczka 🙂 bylo pycha!
polezalam tez troszke, bo brzuszek napiety bardzo! 😮


Mmmm 🙂 pychotka... 🙂
Ja chyba też zaraz zmykam spać... Cały dzień taki senny...


mi sie spac nie chce, ale to dlatego, ze pospalam sobie dzis do 11ej! wstalam juz po 6ej, ale jak sie polozylam na kanapie przed TV to oczka sie przymknely same 🙂 ale tez posiedze jeszcze troszke i ide sie polozyc ze wzgledu na ten Brzuszek napiety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...