Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy da się zrobić badanie krwi i moczu bez skierowanie?? Tak prywatnie?? Bo moja lek jest na urlopie a chce jak najszybciej zrobić badania. Jak myślicie??


a od innego lekarza nie mozesz poprosic o skierowanie? Np internisty? Ja mam gin gdzie indziej i skierowanie zawsze biore od internisty w medicoverze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek a kojarzysz co to za sprzęt????? bo ja mam dziś połówkowe i nie zapytałam lekarza czy można to nagrać czy nie i ciągle się tym gryzę mam nawet nowiuśką płytę DVD w razie czego ale coś czarno to widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
fijolek a kojarzysz co to za sprzęt????? bo ja mam dziś połówkowe i nie zapytałam lekarza czy można to nagrać czy nie i ciągle się tym gryzę mam nawet nowiuśką płytę DVD w razie czego ale coś czarno to widzę


niestety nie. wiem ze zrobil wielkie wrazenie na moim mezu. Nawet chwile z lekarzem rozmawiali o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy da się zrobić badanie krwi i moczu bez skierowanie?? Tak prywatnie?? Bo moja lek jest na urlopie a chce jak najszybciej zrobić badania. Jak myślicie??


każde badanie mozesz zrobić w prywatnej przychodni bez skierowania u mnie jest np luxmed i tylko tam robie a ceny faktycznie są niewysokie poszukaj w necie gdzie masz najblizej i cenniki tez sa, jak robiłam ostatnio to rano oddawałam krew a popoludniu na stronie internetowej juz miałam wyniki bez dodatkowego chodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no na zdjęciah usg pisze co to za sprzęt przynajmniej powinno , u mojego gin to ALOKA i jak sprawdziłam w internecie jeden z tych najnowszych z resztą pojawił się dopiero gdzieś na mojej trzeciej wizycie z resztą ten wcześniejszy to teak wizualnie też niczego sobie, piszę wizualnie bo przecież ekspertem nie nie jestem i na parametrach technicznych się nie znam, w każdym razie ten ALOKA każdy model nie starszy niż 7 lat ma funkcję nagrywania a mnie jakos cholernie na tym zalezy bo mojego męża raczej nigdy ze mną nie będzie i chciałam aby zobaczył swoje dzieło chociaz na płycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy da się zrobić badanie krwi i moczu bez skierowanie?? Tak prywatnie?? Bo moja lek jest na urlopie a chce jak najszybciej zrobić badania. Jak myślicie??


ja mysle że tak, prywatnie mozesz z każdego badania skorzystac.. mi lekarz tylko pisze na kartce zebym nie zapomniała.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aha no na zdjęciah usg pisze co to za sprzęt przynajmniej powinno , u mojego gin to ALOKA i jak sprawdziłam w internecie jeden z tych najnowszych z resztą pojawił się dopiero gdzieś na mojej trzeciej wizycie z resztą ten wcześniejszy to teak wizualnie też niczego sobie, piszę wizualnie bo przecież ekspertem nie nie jestem i na parametrach technicznych się nie znam, w każdym razie ten ALOKA każdy model nie starszy niż 7 lat ma funkcję nagrywania a mnie jakos cholernie na tym zalezy bo mojego męża raczej nigdy ze mną nie będzie i chciałam aby zobaczył swoje dzieło chociaz na płycie


zapytaj ginesia przed badaniem , czy możesz nagrać, kto pyta nie błądzi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...