Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Aaaa.. juz wyczytalam 😁D Fajna sprawa moze tez mu kupie cos takiego?
ale czy to pasuje do wsyztskich tv? bo ja mam taki stary.. 😞


mąż mówi ze powinno pasować, my mamy ta gre , Wii sport, resort i Wii Fit ze stepem do ćwiczenia super sprawa polecam chciałam pod choinke jakas gre dokupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
DZiewczyny wiecie co dzis nie wytrzymałam i kupiłam w H&M piersze bodziaki są takie słodkie nie mogłam sie pwstrzymac są takie tygryskowe 😆


Ja w srodę mam wizytę u lekarza a potem będe buszowac po sklepach więc może tez na cos sie skuszę 😉
U Nas biało i pada snieg...zima idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
DZiewczyny wiecie co dzis nie wytrzymałam i kupiłam w H&M piersze bodziaki są takie słodkie nie mogłam sie pwstrzymac są takie tygryskowe 😆


Ja w srodę mam wizytę u lekarza a potem będe buszowac po sklepach więc może tez na cos sie skuszę 😉
U Nas biało i pada snieg...zima idzie.


ale fajnie .. pieknie wyglada jak jest na dworze biało.. 😆w toruniu cisza.. sniegu nie ma ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny u nas tez snieżek, zaczynają się mroźne wieczorki więc ubierajcie sie ciepło żeby brzuszków nie przeziębić 🙂
my łóżeczko też juz dostalismy w spadku jakoś w początkowych tygodniach i ciuszki też już mamy obiecane po dwóch dziewczynkach a jak bedzie chłopak to będę mogła poszaleć na zakupach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo Aneczka1983 widze ze pokusa byla silniejsza tak jak u mnie 🙂 we wroclawiu tez juz bialo i zimno takze brzuszki chowamy i pilnujemy, a co do plci to ja nie mam przeczuc (choc chcialabym dziewczynke) co bedzie to bedzie,dowiem sie przynajmniej powinnam 16 grudnia. Pozdrawiam i ogladam Mam talent 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ooo Aneczka1983 widze ze pokusa byla silniejsza tak jak u mnie 🙂 we wroclawiu tez juz bialo i zimno takze brzuszki chowamy i pilnujemy, a co do plci to ja nie mam przeczuc (choc chcialabym dziewczynke) co bedzie to bedzie,dowiem sie przynajmniej powinnam 16 grudnia. Pozdrawiam i ogladam Mam talent 😆


a wiesz co wstepnie chciałam czekac z zakupami do momentu jak bedzie znana płec.. ale faktycznie te wszystkie rzeczy są takie slodziutkie.. 😆 pomyslałam :sporo trzeba kupic to trzba juz zaczac eheehehehehe 🙃 tez ogladam mam talent i zerkam na brzusia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
DZiewczyny wiecie co dzis nie wytrzymałam i kupiłam w H&M piersze bodziaki są takie słodkie nie mogłam sie pwstrzymac są takie tygryskowe 😆


Ja w srodę mam wizytę u lekarza a potem będe buszowac po sklepach więc może tez na cos sie skuszę 😉
U Nas biało i pada snieg...zima idzie.


ale fajnie .. pieknie wyglada jak jest na dworze biało.. 😆w toruniu cisza.. sniegu nie ma ...


Ja zimę lubię ale tylko na zdjęciach.Śnieg to jeszcze ujdzie ale nie nawidze mrozu i straszny ze mnie zmarzlak.Obejrzałam Mam Talent i zaraz sie kładę.
Dobrej nocy dziewczynki... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hej dziewczyny. ja juz po spacerze bo opiekowalam sie od wczoraj czekoladowym labradorem mojego szwagra wiec rano wykorzystalam okazje i z kubkiem goracej miety ruszylismy do parku. Poranny spacerek lubie najbardziej. Wtedy nie ma ludzi wogole. Spia 🙂


Mi to w ogóle się nie chce wychodzic choć wiem że powinnam...może się zmieni.Ja niemam przeczucia co do płci,na początku przeczuwałam że będzie Oskarek,ale ostatnio gin powiedział że prawdopodobnie dziewczynka także niewiem,może w srodę się dowiem kto u mnie mieszka...Oskar czy Laura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, w mrozny i przypruszony dzien. jakas ciezka noc mialam nie wiem czy to przez ta ujemna temperature czy co, ale jedna rzecz mi sie spodobala jak lezalam na boku maluszek zabulgotal, teraz tez to robi, nie czuje tego jakos systematycznie i codziennie ale i tak jest przyjemnie. pozdrawiam z pod cieplego kocyka, chyba dzisiaj nigdzie sie nie rusze 🙂
A i przywoluje do porzadku jome, barakude, adke, anonimosie i justiksa23 gdziescie sie podzialy??
Manki widze ze za 2 tygodnie masz swoje malutkie swieto, gratuluje i powoli witam w gronie mezatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie, w mrozny i przypruszony dzien. jakas ciezka noc mialam nie wiem czy to przez ta ujemna temperature czy co, ale jedna rzecz mi sie spodobala jak lezalam na boku maluszek zabulgotal, teraz tez to robi, nie czuje tego jakos systematycznie i codziennie ale i tak jest przyjemnie. pozdrawiam z pod cieplego kocyka, chyba dzisiaj nigdzie sie nie rusze 🙂
A i przywoluje do porzadku jome, barakude, adke, anonimosie i justiksa23 gdziescie sie podzialy??
Manki widze ze za 2 tygodnie masz swoje malutkie swieto, gratuluje i powoli witam w gronie mezatek 🙂


hussi no za 2 tyg dołącze do grona mężatek,a za kilka miesięcy go grona mamusiek 😆
Ślub miał sie odbyc pózniej ale jak sie pewnie domyslacie dzidzia wszystko przyspieszyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śpiący dziś ten dzień...cały czas spać mi się chce.Kaszel dalej męczy tylko teraz z suchego przerodził się w mokry 😞
W środę rano wyjeżdżam i pewnie troszku mnie nie będzie bo tam niemamy jeszcze internetu podłączonego.Będe musiała duzo nadrobic znając waszą aktywnośc heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...