Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
U nas Chłpak Jan, Józef, Staś
dziewczynka Maria lub Jagoda


U Nas trwały dyskusje pomiędzy Laurą a Marysią ale jednak Laura...Marysie troszku oklepane w Naszym otoczeniu a Laury niema jeszcze.
Podobały mi tez takie imiona jak:Kornelia,Konstancja,Gabrysia,Nadia,Nataniel i Oliwier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze typy to Marta i Mariusz 🙂


Mam dla Was pioseneczkę 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc
Nie przepadam za Natalią Niemen, jej głosem, ale ta piosenka jest cudna 🙂
Słuchałam jej jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - byłam wtedy i jestem nadal prze szczęśliwa z tego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dla dziewczynki jest sporo typów. Też lubię tradycyjne imiona. Zawsze marzylam o Marii. Mąż chcialby Alicje. No ale jest oczywiscie cala lista linnych imion. 🙂
Dla chlopca prosciej: Jakub lub Jędrzej .

Jak sie urodzi dziewczynka obiecalam mezowi ze bedzie mial mozliwosc wyboru w zasadzie samodzielnego, ale podobaja nam sie te same wiec sie nie martwie 🙂
Dla chlopczyka wybieram ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co na te body z C&A skusilam sie owszem, ale z moja mama i siostrami jestem umowiona tak jak wy na styczen 2011 mam nadzieje ze bedziemy sie wymieniac jakimis super ofertami zwlaszcza ze to bedzie czas pierwszych wyprzedazy, a i mi maz obiecal karte kredytowa 🙂 to poszaleje.
Trzymajcie sie cieplo milych snow (bo ja miewam dziwne) no i do jutra bo dzien bez zerkniecia na forum to dzien stracony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki, znow chwilke mnie nie bylo i tyle zaleglosci mam. No wiec zaczne od tematu wygladu,ja sie nie czuje jakos super atrakcyjnie odrosty duze, pare syfkow na buzi ale przed swoimi urodzinami (5.12) obiecalam sobie pojsc do fryzjera i moze jakis maly seansik spa sobie zrobic ale to juz w domu. No i brzuszek mam maly, jestem w ciazy ale tylko troche...
A tak wogole to Marinka szczerze myslalam ze jestes starsza ode mnie a ja mam 23 lata (za tydzien). Co do ruchow dziecka to malenstwo reaguje na dotyk mojego meza 🙂 wczoraj bulgotalo jak szalone, a dzisiaj znow nic....
a wczoraj widzialam ze ktos napisal ze w C&A sa przeceny bodziakow, potwierdzam i przyznam ze nie wytrzymalam kupilam 3 pary body i zaplacilam tylko 36zl. pierwsze zakupy za mna az mi lzej...Pozdrawiam mamuski i czujnie zagladam na forum

😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja się ubrałam,ale siedzę przy kompie bo nic mi się nie chce 🤢

Dziewczyny macie pomysły na prezenty dla swoich mężów?Ja w tym roku niewiem 😞


ja mysle zeby ruszyc na spacerek dzis sloneczko pieknie swieci.. a co do prezentu to ja mam za każdym razem ten problem bo juz mi sie pomysly skonczyly 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisze to co ja kupowałam 🙂 portfel , spinki do mankietów, gogle do jazdy an nartach, rekawiczki, perfum, książke jak lubi czytac, dysk przenośny, karnet na masaże, bluze lub sweterek.
jak jeszcze mi cos przyjdzie do glowy dam znac.. przez te wszystkie lata sie uzbierało 🙂
w tym roku chce kupic gre Wii i cos jeszzce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Napisze to co ja kupowałam 🙂 portfel , spinki do mankietów, gogle do jazdy an nartach, rekawiczki, perfum, książke jak lubi czytac, dysk przenośny, karnet na masaże, bluze lub sweterek.
jak jeszcze mi cos przyjdzie do glowy dam znac.. przez te wszystkie lata sie uzbierało 🙂
w tym roku chce kupic gre Wii i cos jeszzce 🙂


No nie które z tych pomysłów już wykorzystałam...myślę o jakiejś fajnej koszuli .Może cos wymyslę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Napisze to co ja kupowałam 🙂 portfel , spinki do mankietów, gogle do jazdy an nartach, rekawiczki, perfum, książke jak lubi czytac, dysk przenośny, karnet na masaże, bluze lub sweterek.
jak jeszcze mi cos przyjdzie do glowy dam znac.. przez te wszystkie lata sie uzbierało 🙂
w tym roku chce kupic gre Wii i cos jeszzce 🙂


No nie które z tych pomysłów już wykorzystałam...myślę o jakiejś fajnej koszuli .Może cos wymyslę.


dobry pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Napisze to co ja kupowałam 🙂 portfel , spinki do mankietów, gogle do jazdy an nartach, rekawiczki, perfum, książke jak lubi czytac, dysk przenośny, karnet na masaże, bluze lub sweterek.
jak jeszcze mi cos przyjdzie do glowy dam znac.. przez te wszystkie lata sie uzbierało 🙂
w tym roku chce kupic gre Wii i cos jeszzce 🙂


No nie które z tych pomysłów już wykorzystałam...myślę o jakiejś fajnej koszuli .Może cos wymyslę.


dobry pomysł 🙂


😜
No niestety coraz bardziej brakuje pomysłów bo to swięta,urodziny,imieniny,walentynki i wszystkie dobre pomysły juz wykorzystane.Na szczęscie nie jest zbyt wymagający
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Napisze to co ja kupowałam 🙂 portfel , spinki do mankietów, gogle do jazdy an nartach, rekawiczki, perfum, książke jak lubi czytac, dysk przenośny, karnet na masaże, bluze lub sweterek.
jak jeszcze mi cos przyjdzie do glowy dam znac.. przez te wszystkie lata sie uzbierało 🙂
w tym roku chce kupic gre Wii i cos jeszzce 🙂


No nie które z tych pomysłów już wykorzystałam...myślę o jakiejś fajnej koszuli .Może cos wymyslę.


dobry pomysł 🙂


😜
No niestety coraz bardziej brakuje pomysłów bo to swięta,urodziny,imieniny,walentynki i wszystkie dobre pomysły juz wykorzystane.Na szczęscie nie jest zbyt wymagający


no to całe szczęście..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
mój mąż ma ciągle nowe pomysly, a co za tym idzie nowe potrzeby.
Ja w tym roku kupilam dużą skrzynkę na narzędzia, ladowarke do samochodu i bluetooth do nokii bo jak duzo jezdzi autkiem to chce miec z nim kontakt i tak jest bezpieczniej. 🙂


Dobre pomysły,sama kiedys rozważałam kupić skrzyneczke na te jego klamoty ale ubiegł mnie i kupił,ładowarke i bluetooth ma...czyli bedzię porządna koszula albo nowe pokrowce na siedzenia do auta.Sie pomysli,jeszcze troszku czasu jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! a u mnie we wrocku dzis bialo, ale jakos nie napaja mnie to mimo wszystko do wyjscia na dwor 🙂 jesli chodzi o o prezent dla mojego meza w tym roku to bedzie to maszynka do wlosow, bo stara juz ostatkiem sil dziala 🙂 o grze Wii tez myslalam 🙂 Milego popoludnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...