Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dzisiaj wyjątkowo tak 😉
Pewnie przez to, że wczoraj wieczorem strasznie źle się czułam - jakąś niestrawność miałam i podejrzewam za to świeżego ogórka, bo strasznie mi się nim odbijało :/
A potem w nocy obudził mnie potworny ból pęcherza i już się przestraszyłam, że to zapalenie, ale na szczęście już jest ok..

Jeszcze w piżamce siedzę, ale zaraz się ubieram, bo pewnie zapuka dzisiaj kurier z łóżeczkiem i materacykiem 😁
No i zaraz robię ciąg dalszy zakupów na Allegro... 🙂

😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 wróciłam z miasta...
Zmarzłam trochę, ale na szczęście kupiłam sobie płaszczyk. Mama mi teraz przesunie guziki (bo taki dwurzędowy jest) a po ciąży przeszyjemy na swoje miejsce 😉

Idę do wanny, ciepłą kąpiel sobie wezmę... później ciepłe skarpetki na nóżki i poleżę troszkę, bo jak pochodziłam od rana, to brzusio twardnieje...

Będę zaglądać do Was :* buziorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchate! pospalam dzisiaj do 10.30, zjadlam sniadanko i wyszlam z pieskiem i mimo nie fajnej pogody mam dzis duuuzo energii i cos sobie w domku porobie, wlasnie wstawilam pranko - jakies tam ostatnie rzeczy mi zostaly pozatym chce odswiezyc kapy z lozka,kanapy i foteli, no i reczniki dla mnie i dzidzi sie piora. rodzice zrobili mi niespodzianke i kupili podgrzewacz i laktator co prawda reczny ale na dobry poczatek moze byc z reszta moze sie okazac ze mi podpasuje. czyli co brakuje mi tylko termometru (wciaz zastanawiam sie nad tym za 39.99zl) i wyprawka w 100% wypelniona.
mam pytanko pralyscie rozek?? bo ja sie troche boje, moze go tylko wyplucze recznie i niech sobie schnie. to samo z ochraniaczem na lozeczko chyba zrobie.
a moj maluszek to chyba wie ze bede miala cc bo ani zadnych skurczy jeszcze nie mialam (wczoraj bylam na ktg) i zamknieta jestem, i tyle, no i czekam wciaz na telefon z terminem moze dlatego znajduje sobie zajecie zeby czas zlecial 🙂 justiks o tobie tez mysle ehhhh!!
ale sie rozpisalam, no nic stawiam . i ide w wir pracy 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
joma a co masz zamiar jeszcze zamowic ?? ja dumam nad termometrem, ,,

Ja dokupuje takie drobne rzeczy typu smoczki, etui, zawieszki, podkłady do przewijania, sudokrem, majtki poporodowe, płatki kosmetyczne, szczotki do butelek itd itd...

Takie "grubsze" rzeczy typu termometr, laktator mam zamiar zamówić w maju, a nawet i po rozpakowaniu 😉
Termometr planuje taki http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1550662244.html - sprzedawca jest z mojego miasta, więc nie będzie problemu.
A o laktatorze myślę takim: http://allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric-w-wa-i1533840445.html
Poczytałam troszkę na ten temat i okazuje się, że lepiej od razu zainwestować w elektryczny niż męczyć się ręcznym, a potem i tak dokupywać elektryczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma.. no własnie nad tym termometrem sie zastanawiam ,i juz dzis prawie go zamówiłam i nawet od tego allegrowicza 😁 😁 a widziałas u niego te projektory dysney ??? hehe superowe sa, a co do laktatora, to słuszny wybór, na szkole rodzenia kobietka od laktacji bardzo nam go polecała, z medeli sa jeszcze butelki smoczek=piers matki 🙂 🙂 także super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna też ostatnio teściowa przeszywała mi guziki w moim płaszczu dwurzędowym 😁

Aneczka no widziałam - jest dosyć popularny, ale to pewnie znaczy, że dobry 😉
Na projektory, maty, zabawki nawet nie patrzę, bo na razie na to kaski brak, a liczę też, że te przedmioty będą prezentami dla Dzidka jak się urodzi ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
O właśnie!
Ja sobie przypomniałam, że dobra promocja na Pampersy jest w Stokrotce - 39,99!
No i chusteczki Pampersa w Rossmanie - ok 25zł za 6-pak.
,



Witam dziewczyny....
Nadrabiam zaleglosci i odrazu odpisuje....
A ja kupilaam chisteczki nawilzane pampers 6op. za 26.95 i drugi taki pak za polowe ceny czyli za ok.40zl. wyszlo 12paczek chuteczek nawilzanych, wiec na troche mi sytrszczy 😉hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki jakie smoczki kupowałyście?




Wczoraj na urodzinkach, ale za to dzisisj sobie pospalam prawie do10ej i nawet nocka prawie cala przesopana....wiec humorek tez dopisuje...;0)

a co do smoczków ja kupowalam nuka ale te biale....bezbarwne, nie zótlte.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomalowałam sobie właśnie paznokietki 🙂 fiu fiu 🙂 od razu lepiej 😉:P

A wiecie.... wczoraj strasznie bolały mnie lędźwia, trochę jak na okres.... i rano miałam skurcz... ale to na pewno z tych przepowiadających.... Ughh... w takich sytuacjach trochę się stresuję i od razu myślę: "jutro pakuję torbę, na wszelki wypadek 😜"

Ale wiem, że u mnie to jeszcze trochę.... byle do maja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Pomalowałam sobie właśnie paznokietki 🙂 fiu fiu 🙂 od razu lepiej 😉:P

A wiecie.... wczoraj strasznie bolały mnie lędźwia, trochę jak na okres.... i rano miałam skurcz... ale to na pewno z tych przepowiadających.... Ughh... w takich sytuacjach trochę się stresuję i od razu myślę: "jutro pakuję torbę, na wszelki wypadek 😜"

Ale wiem, że u mnie to jeszcze trochę.... byle do maja 😉


od razu przypomina mi sie jak ja miałam 1 raz skurcz , jak puscił od razu leciałam pakowałam torbe 😁 😁 a teraz staram sie na luzie podchodzic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poszlam przed chwila do toalety zrobic siusiu patrze a na papierze zostalo takie biale galaretkowate jak bialko kurze cos, hmm uplawy czy moze powoli odchodzi mi czop???sama nie wiem, nie wpadam w panike ale ciekawa jestem, czyzby jednak moj maluch chcial sie pchac na swiat sam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
a ja poszlam przed chwila do toalety zrobic siusiu patrze a na papierze zostalo takie biale galaretkowate jak bialko kurze cos, hmm uplawy czy moze powoli odchodzi mi czop???sama nie wiem, nie wpadam w panike ale ciekawa jestem, czyzby jednak moj maluch chcial sie pchac na swiat sam????


Aniu, pytałam się koleżanki, która ostatnio urodziła... i mówi, że czopu nie da się pomylić ze zwykłymi upławami... Ona mówi, że jak dla niej, to było dosyć dużo krwi przy czopie, więc była pewna, że to jest to. A do tego miała skurcze, więc juz wiedziała co robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...