Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem na zwolnieniu lek wiec kase dostaje co miesiac staram sie nie wydawac wszystkiego tymbardziej ze juz tak sie ciuchow nie kupuje bo szkoda mi kasy na rozmiary XXL, XL w ktorychpochodze 3 miesiace, maz pracuje ale to cholepne zycie tyle kosztuje, oplaty, kredyt na samochod spalcamy takze za wesolo to nie jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Ja to się staram jak najmniej martwić o budżet własnie, ale jakoś mi nie wychodzi... kurde póki co jesteśmy jakby nie było na utrzymaniu rodziców... ja nie pracuje, Mój bezrobotny, tyle dobrego, że zarejestrowany w urzędzie... żadnej pracy nie może znaleźć... czasem to przytłacza, ale jesteśmy dobrej myśli, że się ułoży w końcu 😁
Dlatego jakbyśmy mieli sami kupić to wszystko co mamy, to bylibyśmy w kropce, a nowe rzeczy też mamy w uniwersalnych kolorach 😉


a to podziwiam! mi to normalnie ciagle na wszystko brakuje kasy a oboje z moim chopem pracujemy... tylko ze je jeszcze musze na ta moja nieszczesna bude placic...a tu jeszcze ponad 2 lata mi zostaly i sie tak zastanawialismy w pracy ostatnio jak t bede dojezdzac w ostatnim niesiacu ciazy sama ponad 20km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala pojsc na L4 😞 tym bardziej ze musze wstawac co rano przed 6 😞 ale problem w tym ze mamy ogromne urwanie glowy tyle pracy a jeszcze niedawno zaczelam prace i od razu zaszlam w ciazr... i podobnie ze szkola dopiero co zaczelam... tak mi sie ten dzidzius wciaz w parade ale i tak dla niej moglabym zrezygnowac ze wszystkiego ☺️



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki ja sie ulatniam!!! Jade z mężem do tesciow na weekend pooddychac swiezym powietrzem 🤪 bo Lublina juz mam dosc a zapowiada sie super cieplutka pogoda!!! Miłego weekendu Wam życze!!!! do poniedziałku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takiej to dobrze 🙂 miłej zabawy lunaaa 😘

ciezarnabebe widzisz, mnie to od razu wywalili jak się dowiedzieli... ale myślę, że powinnaś odpuścić sobie przynajmniej później trochę 🙂

Ja też zaszłam w ciążę a tym samym czasie jak zaczęłam szkołę, akurat na sesje mi termin porodu wypada 😁 a później wakacje, dzidzia podrośnie i od października znowu co drugi tydzień do szkoły przez rok i koniec nauki :P akurat żeby zacząć prace z tytułem mgr-a i dzidzia będzie miała już roczek skończony wiec nawet dziadkom będzie łatwiej z nią zostać w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 napisał(a):
a my już pospacerowałyśmy, i sezon grilowy otworzyłyśmy 🙂
Wczoraj wkońcu udało się Szkraba podejrzeć- w sumie to nawet się nie zasłaniała- będzie piękna, zdrowa dziewczynka 🙃


NO TO GRATULUJE 🙂 jak masz fotke to sie chwal-chetnie zobaczymy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 jak tam po cieplutkim weekendzie ?? Ja w sobotę wpadłam z teściową w szał zakupów 🤪 🤪 pokupowałyśmy ślicznych ciuszków trochę 🙂 a wczoraj Mój kupił Małej bodziaki w narodowe barwy i powiedział, że Dzidzia w nich będzie z tatusiem mecze reprezentacji oglądała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Dzień dobry 🙂 jak tam po cieplutkim weekendzie ?? Ja w sobotę wpadłam z teściową w szał zakupów 🤪 🤪 pokupowałyśmy ślicznych ciuszków trochę 🙂 a wczoraj Mój kupił Małej bodziaki w narodowe barwy i powiedział, że Dzidzia w nich będzie z tatusiem mecze reprezentacji oglądała 😁 😁 😁


he pogoda piękana i u mnie , powiem ci ze my tez szalenstwo z zakupami 🙃 wózek łóżeczko, ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizytę pojutrze... i pierwszy raz się obawiam, że coś by mogło być nie tak jak powinno... 🤨 nie wiem czemu akurat teraz mnie nachodzą takie myśli... wcześniej nie przejmowałam się żadną z wizyt, nawet kontrolną po trafieniu na pogotowie... i tak mi z tym jakoś nieswojo 🤨 oczywiście sobie mówię i tłumacze, że na pewno wszystko okey ale i tak gdzieś tam w podświadomości się boję... 🤔

A co do zakupów to doszłam do wniosku, że taka ładna pogoda też im sprzyja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie koleżanka rodziła w styczniu i nie miała swojej poloznej ale sąsiadka ma namiar na połozna ktora przyjechała specjalnie na jej poród i była z nią cały czas i koszt tego to ok500zl 🤔 wiec cena troche zniecheca chyba ze ktos ma pieniazkow w brud....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...