Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wizyty mam co 3tyg i za kazdym razem przed wejsiem do gabinetu lekarza wchodze do pokoju połoznych (taka rejestracja tylko ze za zamknietymi drzwiami) tam mi cisnienie miarza, waza i slychaja serduszka dziecka i wszystko w karte ciazy wpisuja takze mam poruwnanie jak z miesiaca na miesiac sprawy sie maja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przeraziłam 😲 do porodu jeszce troche czasu a ja juz 10 na plusie a myslałam ze zamkne sie w 12-13kg ☺️
tymbardziej ze tylam kalendarzowo a tu nagle taki skok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałam sie lekarza jak to jest kiedy np nadejdzie termin porodu.... czy jedzie sie do szpitala bez wzgledu na to ze sie nic nie dzieje i jego odpowiedz mnie zaskoczyla!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi ze jezeli po tygodniu od planowanego terminu porodu nic sie nie dzieje dopiero do szpitala sie jedzie!!! a znowu słyszałam ze kobieta powinna byc pod opieka lekarzy juz od dnia wyznaczonego terminu bo w kazdej chwili dziecku moze zaniknąc tetno.... i wez tu badz madrym...????!!! nie wiadomo kogo słuchać!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny... ja od początku ciąży przytyłam 5 kilo 🙂 wydaje mi się że to trochę za mało? 😞 sama nie wiem... teraz mam problemy bo nie dawno byłam na badaniach i było niby wszystko ok... a teraz jak byłam to mam jakiś stan zapalny... i lekarz mnie nastraszył że może dojśc do zapalenia wewnątrzmacicznego??? zapisał jakiś krem i za dwa tygodnie do lekarza... kurna mam takiego teraz stresa 😞 😞 no i w ogóle jeśli chodzi o ten szpital... to u mnie jest tak że jeśli do 3 dni po terminie nic to wtedy idzie się do szpitala i wywołują... a im bliżej terminu to tym częściej do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcerze to nie ma co porównywać Polska zacofany kraj i tyle!!! z tego co piszesz jak jest u Ciebie.. jak dbaja o cięzarną przed urodzeniem, jakie jest podejcscie, spotkania z połozną itp i wszystko za darmo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma o czym mówić...u nas jest inna kultura...( skłaniałabym sie do napisania ze brak jest tej kultury:angry 🙂 nie ma co ukrywc jesteśmy 100lat za murzynami i jak widac nic nie idzie w dobrym kierunku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przede wszystkim podejście ludzi do pieniędzy... do tego że bez kasy nie załatwisz nic... i lekarzy do pacjentów, i nie mowa tylko o opiece dla kobiet w ciąży ale też o podejściu lekarzy do pacjentów zwykłych... nieubezpieczonych... to że ktoś nie ma ubezpieczenia to nie znaczy że nie należy mu się pomoc... ale niestety w szpitalach i przychodniach już o tym nie pamiętają... liczy się tylko żeby spławić jak najszybciej pacjenta i "następny proszę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
dzizas dziewczyny, ale się zrobiłyście aktywne, i dobrze, w końcu...
Laski! ratujcie poradami, kręgosłup mi siadł, leżę non stoper na podłodze, jedyna rzecz która mnie jeszcze urządza....


o kurcze...to nie zazdroszcze! mnie tez potwornie bola byc moze dlatego ze sie ciagle garbie a moze to i tez troszke przez nerki bo mam z nimi maly problem A TY NA TEJ ZIEMI NIE LEZ NA PLECACH! jak np myjesz podloge to na kolanach -zawsze to mniejsze obciazenie dla tego biednego kregoslupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej
Ja właśnie niedawno wróciłam z badań, wypiłam tą glukozę... i albo ja jestem inna ale tragedii nie było 😉 po 10 idę na jeszcze jedno pobranie krwi, dobrze że mieszkam koło szpitala i pozwolili mi iść do domu poleżeć te dwie godziny 🙃 ale jeść nadal nie mogę 😞

słyszałyście, że dziś światowy dzień czekolady?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...