Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
e3milka napisał(a):
Witam - to kopniaki w dól brzucha u mnie tez występują. U mnie mała nogami do dołu siedzi i maltretuje mój pęcherz. I tak samo jak jestem sama to czasem brzuch aż mi "lata", a kiedy chce zawołać męża żeby sobie popatrzył lub poczuł to cisza i spokój. Raz si e nawet zdenerwował,że jeszcze się nie urodziło, a już z matka ma solidarność jajników i się na ojca zawzinamy i się wkurza. Najczęściej widzi jak mi się taka "twarda bańka" robi z jednej strony brzucha. Wacze maleństwa tez ćwicza prostowanie i wypychają się ??


HAHA MI TEZ ROBI SIE TAKA BULA 🙂 ale najgorsze jak mi wpycha raczki w pecherz 🙂 bo moja juz glowka w dol w pracy sie ze mnie smieja ze przez wizyty w wc co kwadrans robie na pol etatu 🙂

podejrzalam twoj profil i bedzie LIWA 🙂 pierwszy raz sie spotykam z takim imieniem-ladne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a na usg lekarz potwierdził na 100% ze to dziweczynka ??? bo u nas na poczatku 14 tyg powiedział ze chłopak pozniej 24 tc, potwierdził i teraz w 29 tc , tez potwierdził wiec chyba pomyłki nie bedzie , ale najczesciej zdarzaja sie pomyłki własnie w ta strone ze lakarz mowi ze to dziewczynk a pozniej okazuje sie ze chłopak ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez od samego poczatku mowia ze dziewczynka 🙂 i tak z tego 3d tez buzia ''damsko'' mi yglada hihi 🙂 ostatnio kupilam takie wypasione buciki i kurteczke -no prze slodkie 🤪 i caly czas mi mowia ze bede rodzic akurat w upaly a przeciez poczatkiem czerwca jeszcze wcale nie jest tak cieplo-a jeszcze zalezy jakie lato nam sie trafi tego roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kupuje rozne buciki , jedne większe drugie mniejsze ,, termin mam na 1 czerwca a moze urodze w połowie maja tego nie wiem , a z pogoda jest roznie , tym bardziej tu , jeszcze ja mieszkam blisko morza , to czasem tak tu wije ze łeb chce urwac... a moze małemu bedzie zimno w nóżki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie temin zostaje 1 czerwca 🙂
sala porodowa http://www.herlevhospital.dk/menu/Afdelinger/Gynaekologisk_Obstetrisk_Afdeling/Graviditet+og+foedsel/Foedsel/Panoramabillede+af+foedestuen.htm

sala po porodowa
http://www.herlevhospital.dk/menu/Afdelinger/Gynaekologisk_Obstetrisk_Afdeling/Graviditet+og+foedsel/Efter+foedslen/Panoramabillede+af+Barselsafdelingen.htm

jak klikniesz myszka na obrazek i pozniej bedziesz przesuwac lewym myszki to cała sobie zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
narazie temin zostaje 1 czerwca 🙂
sala porodowa http://www.herlevhospital.dk/menu/Afdelinger/Gynaekologisk_Obstetrisk_Afdeling/Graviditet+og+foedsel/Foedsel/Panoramabillede+af+foedestuen.htm

sala po porodowa
http://www.herlevhospital.dk/menu/Afdelinger/Gynaekologisk_Obstetrisk_Afdeling/Graviditet+og+foedsel/Efter+foedslen/Panoramabillede+af+Barselsafdelingen.htm

jak klikniesz myszka na obrazek i pozniej bedziesz przesuwac lewym myszki to cała sobie zobaczysz 🙂



O JA CIE GWIZDZE!!!! ELEGANCKO! chociaz troszke strach lapie jak na to patrze 🙂

a lazienka jest na korytarzu??? czy w co niektorych pokojach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny mam takie pytanko kompletuje pomału wyprawkę dla maluszka i dla mnie do porodu i zastanawiam się czy wystarczy mi jedna paczka podkładów poporodowych czy dwie lub więcej?I jakie kupic majtki te siateczkowane bo są przewiewne czy jakieś inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Hej dziewczyny mam takie pytanko kompletuje pomału wyprawkę dla maluszka i dla mnie do porodu i zastanawiam się czy wystarczy mi jedna paczka podkładów poporodowych czy dwie lub więcej?I jakie kupic majtki te siateczkowane bo są przewiewne czy jakieś inne?


HEHE dobre pytanie!! podklady zawsze ci maz moze dokupic-wiec moze za wiele nie kupuj a co do majtek to jakie masz na mysli? bo z tego co wiem od razu po porodzie chyba nie bedziemy w stanie ich zalozyc bo boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od razu po porodzie to nie założe tych majtek ale u mnie w szpitalu 2godz po porodzie jak minął to masz isc się umyc jesli jesteś w stanie i wtedy masz założyc to zależy od porodu.A co do podkładów to jak masz zamało a mąż nie zdąży ci doniesc to nie dostane ze szpitala dlatego zapytałam na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcale Ci się nie dziwie ale myśle że i tak bedziesz miała lepiej niż tu w Polsce 🙂Ja też już myśle o porodzie ale w państwowym szpitalu bo na prywatny mnie nie stac i wiem że dużo zależy od położnej mam swoja ale moge też trafic na jakąś zołze w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki hitlerowski szpital 😉 ale w sumie pewnie w kazdym tak jest(poza szpitalem niki 🙂)
moja kumpela takich podkladow nie kupila i faktycznie lezala w zakrwawionej poscieli i nikt jej nie zmienil... jak sie pare razy upomniala to dopiero z laska i dali jej swoj podklad...

a porodu Nika boi sie kazdy nawet te co we wlasnym kraju i znajomym szpitalu rodza po raz 4!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie jak zaczne rodzic to bedzie mi wszystko jedno.. kto tam jest przy tym porodzie 🙃

pewnie jabym rodziła w Polsce to napewno było by to w Łódzi , bo tam mieszkałam , ale był tam taki szpital co pojebane pielengniarki wkładały sobie takie malutkie dzieci do kieszeni od fartucha.. wolałabym w polu rodzic niż w tym szpitalu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...