Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
ciekawe czy u mnie jest mozliwosc nagrania filmiku... fajna pamiatka by była!!!!


u mnie jest tak ze tylko na badaniach prenatalnych mozna nagrac plytke! na zwyklych usg niestety nie... ale moze jeszcze nam zaproponuja pod koniec ciazy prenatalne choc wtedy chyba bedzie gorzej bo maluchy beda mialy mniej miejsca i mniej beda sie ruszac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem ciekawa czy bedzie coś widać??? ale moj mąż nie bedzie mogł ze mna pojść wiec zrobie mu niespodzianke i chyba wybiore" PAKIET EXTRA" Z PŁYTKĄ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wyobrażasz sobie jak bym juz chciała wiedzieć!!!!!!!!!!!!
Chyba pepsi przed usg sie napije 😉 to bedzie bardziej malenstwo ruchliwe i moze lekarz sie dopatrzy płci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
e3milka napisał(a):
a ile razy ja zawiedziona wychodziłam że tylko tętna pani doktor słuchała i jakieś tylko skierowanie na badanie mi dała.



a chodzisz prywatnie czy na kase chorych???

agnieszka91 mam podobny awatar do twojego tylko w wersji czarnej 😁


ja chodzę na kasę chorych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja również chodzę prywatnie i o zdjęcie się upominam w końcu płacę za wizytę 70zł a to nie mało 🥴 Ogólnie jestem zadowolona bo zawsze zbada i robi usg patrzy czy ok z moim małym teraz mam 28marca wizyte i niewiem czy dostane fotke bo dzidzia rosnie i ciężko ją uchwycic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej(lunaaa86) pomysłu nie mam aby Ci pokazała twoja dzidzia płec musisz się uzbroic w cierpliwosc i miec nadzieję że się sama odwróci ja tak miałam do 25 tyg cały czas tyłem i pośladkowo na dodatek a teraz to niewiem ale myśle i czuje że się odwróciło głową w dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 wiesz co, nie chcę prorokować, ale tak się mówi... przynajmniej w moich rodzinnych stronach, że jak nie widać płci to będzie pewnie dziewczynka bo się wstydzi i nie chce nic pokazać 🙂 moja siostra nie wiedziała do 32tc. i się okazało, że dziewczynka hihi mi tez tak mówili i oczywiście koło 23tc. dowiedziałam się, że będzie córeczka... ale stwierdził to tylko jeden lekarz, nie mój prowadzący... teraz 5 kwietnia mam nadzieję, że się ta informacja potwierdzi 😁 bo jeśli się jednak okaże, że to facecik jednak... (bo jest taka ewentualność, że jeden lekarz się czegoś tam nie dopatrzył) to będę sprzedawała różowe ciuszki, których nakupowaliśmy dosyć sporo 🤪 🤪 🤪
monia29 wiesz co, my mieliśmy karuzelkę podarowaną z plastykowymi pierdółkami i taki test zrobiłam że się pod nią położyłam i widok był bardzo nieciekawy... 🙃 widziałam pomysł, że można odczepić platykowe pierdółki i doczepić jednokolorowe misiaczki w taki sposób żeby "patrzyły" mordkami na dziecko... ale później gdy dzidzia już chwyta jest taki problem, że łapie misie i pcha je do buźki a te są kudłate i szybko się kurzą... 🤨 ... sami z Moim mamy dylemat karuzelowy i może jakoś połączymy najpierw pluszaczki... a później jakieś inne zabaweczki odpowiednie do wieku i nadające się do ciamkania 🤪
Jakieś dziwne słownictwo mi się włączyło, ale chyba każdy wie o co chodzi 😁
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja też mam łóżeczko drewniane, wydaje mi się że plastik śmierdzi tandetą i nie będzie pasował do drewna, ale to moja opinia... byłam teraz w Ikei i było pełno fajnych takich pierdół, że tak powiem wykonanych z naturalnych materiałów, wcale nie drogich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny u was też taka paskudna pogoda bo u mnie pada i wieje zimny wiatr brrr 😞

Nequitia zgadzam się z tobą dla tego mam dylemat co do tych zabaweczek bo moja szwagierka ma pluszowe misie i są strasznie zakurzone a mały jej ma 6mcy już chwytac chce i wkładac do buzki i teraz ma problem bo nie idzie ich wymienic jedynie nową karuzele musi kupic z plastikowymi 😉Słyszałam też ze są plastikowe ala gryzaczki ale takiej karuzeli nie widziałam osobiscie 🤔Musze się wybrac do sklepu kiedyś jak bedzie ładniejsza pogoda i zobaczyc jakie mają karuzele 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ja mam łożeczko drewniane, kupione na targówku w warszawie w "Świecie dziecka" używane przez córeczke mojej siostry, także wogóle nie zniszczone, dostałam tez od nich karuzele fisher price" misie"! jest to połaczenie plastiku z pluszowymi misiami! Jest śliczna!! misie upiore w pralce przed załozeniem zeby odswiezyc! ładnie sie komponuje z łozeczkiem drewnianym. Juz teraz puszczam po koleji melodyjki zeby dzidzia je pamietała jak przyjdzie na świat. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...