Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

zabawka jest na 4 baterie takie grube co jest troche kosztowne bo baterie szybko sie wyczerpuja (6dni) i są drogie, wiec mój mąż elektryk 🙂 przerobił i zabaweczka jest na zasilacz do kontaktu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej lunaaa86 no ciekawa ta karuzela ma dużo tzw.bajerów 🙂 musze sie wybrac i zobaczyc czy u mnie podobne mają bo też chce szybciej kupic i włanczac mojemu małemu co się z melodyjkami oswoi 🙂

Dziewczyny a czujecie w brzuszku jak malec ma czkawkę?Jak tak to co czujecie?Bo ja czuje jak się cały porusza i takie pulsowanie dziwne to nie są kopniaki ani boksowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
CIEZARNABEBE GRATULUJE wyjscia za mąż dopiero odczytałam poprzednie posty bo miałam małe zaległości 🙂


bardzo Ci dziekuje 🙂 mam nadzieje ze po slubie nic sie miedzy nami nie zmieni...
a wy jak dlugo jestescie ze swoimi mezczyznami????

karuzelka bardzo ladna a ogladalam w tvn ze gosc sie wypowiadal ze po urodzeniu dzieci nie odrozniaja kolorow i musza byc zabawki kontrastowe np czarne-biale itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CIEZARNABEBE NIE MA ZA CO 😜;Nie ma się czego bac jak Cię kocha to papierek nie ma znaczenia 🙂Ja w zeszłym roku brałam ślub dokładniej 21.08 w tym roku mamy 1 roczek 😁a znalismy się 3lata wcześniej i ślub nic bynajmniej u nas nie zmienił mamy wspólne przezycia z wesela a miesiąc po ślubie zaszłam w ciąze to mój małzonek oszalał bo staralismy się 1,5roku o dzidzie i się udało miało byc po bożemu teraz się śmiejemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
CIEZARNABEBE NIE MA ZA CO 😜;Nie ma się czego bac jak Cię kocha to papierek nie ma znaczenia 🙂Ja w zeszłym roku brałam ślub dokładniej 21.08 w tym roku mamy 1 roczek 😁a znalismy się 3lata wcześniej i ślub nic bynajmniej u nas nie zmienił mamy wspólne przezycia z wesela a miesiąc po ślubie zaszłam w ciąze to mój małzonek oszalał bo staralismy się 1,5roku o dzidzie i się udało miało byc po bożemu teraz się śmiejemy 😜


haha po bozemu-to ja widze ze wy bardzo porzadni jestescie! 😁
o czkawce tez sie zastanawialam-kiedy to jest i zawsze myslalam ze to takie delikatne pulsowanie na samym dole prawie jakby kolo jajnikow bo nigdy indziej nie mam regularnych ruchow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
ja czkawke umiałam rozpoznac jak dzidzia mniejsza była. teraz wogóle zauwazyłam ze mniej tych ruchów jest az sie niepokoje! 🤔


BO JUZ JEST WIEKSZA I MA MNIEJ MIEJSCA! JA w srode na wizycie dostalam klotrimazol globulki na grzyba i jak zaaplikowalam troche pieklo i dzidzius w nocy praktycznie wcale sie nie ruszal i tez bylam w ogromnym stresie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no porządni bezprzesady troche za uszami mamy he he my po tych wszystkich formalnosciach kościelnych narazie mamy dosc i tych nauk a zwłaszcza poradni rodzinnej co za babsko wredne wciskała nam gazety i 2 książki za 150zł ale nie kupiłam 🙂miałam pożyczone od kumpeli to była wsciekła bo jej kasa nie wpłyneła he he

Co do czkawki też mam że na dole czuje ale czy to czkawka jest niewiem mój maluch ma swoje pory w nocy buszuje i z rana i czasami jak obiad zjem ale to rzadziej bardziej woli jak coś słodkiego zjem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My slub mieliśmy 2 maja 2009 roku przed slubem bylismy ze soba 7 lat, kazdy nam mowił ze po tak dlugim chodzeniu slub to zle wrozy i ze sie to rozpadnie a w naszym przypadku ślub zabetonował bardziej nasz zwiazek i jestesmy naprwde bardzo szcesliwi 😜 Razem podjeliśmy decyzje o dziecku choc ja na poczatku nie chciałam ale wkoncu i do moich drzwi zapukała chęc macierzyństwa!!! w tym roku w maju minie 2 lata małzenstwa i 9 lat razem a Czercowa Dzidzia bedzie nejlepszym prezentem i dowodem Naszej Miłosci 😘!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUNAAA86 To tylko POGRATULOWAC WAM SZCZĘŚCIA!!!!

JA wcześniej z kimś bylam 6lat i niewyszło na miesiąc przed ślubem się rozstalismy a potem poznałam mojego męża i stwierdziliśmy że znamy się 3lata że po co dłużej chodzic czas ucieka coraz starsi niedługo 30 na karku i postanowilismy wziąśc ślub 🙂a potem udało śię mi zajśc w ciąże w długo oczekiwaną 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zeby tak sie nam ukladało zawsze 🙂 i tego dziewczyny tez wam życzę 😉

ja to ma ochote na ciasto 🙃 tylko mam lenia i nie chce mi sie upiec 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pogoda tez sie zkiepscila 😞 a musze jechac do szkoly 😞20 km... choc pewnie jakbym miala wolne to piec tez by mi sie nie chcialo 😜 (jutro podobno ma byc juz ladnie)

p.s. wychodzi na to ze jedynie ja tak na kocia lape... ☺️ 🤪
milego dnia-do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe nie jedyna 🙂 my nie mamy ślubu nawet zaplanowanego 😉 będę musiała schudnąć po ciąży najpierw, w końcu to jeden dzień w życiu i chcę wyglądać pięknie 😁 🤪
A z moim Szkrabem poznaliśmy się 14 lat... i jak się poznaliśmy to ze sobą "chodziliśmy" i nawet śluby kolonijne braliśmy któregoś roku 🙂 bo od kolonii się wszystko zaczęło... później były listy- jak już byliśmy nastolatkami- ku przestrodze rodziców rozmowy międzymiastowe 🙃 a później zgubiliśmy kontakt... ale znowu po roku któreś z nas się odezwało, popisaliśmy i znowu cisza 🙂 dopiero jakoś 3 lata temu znaleźliśmy się na nk... minęło 2 lata odkąd jesteśmy razem... najpierw byliśmy na odległość, co łatwe nie było... a od lipca mieszkamy razem, w sierpniu mieliśmy w sumie brać ślub ale się rozmyśliliśmy 😉 a później się okazało, że będziemy mieli Dzidziusia 😆 🤪 🤪 🤪
Normalnie się rozpisałam 🙃 jak w programie opowiedz mi swoją historię 😜

A co do pogody to kurde u mnie śnieg spadł !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...