Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dziękuje . 🙂) I przyznam, że chociaż jedno dziecko do mnie podobne, jak na razie z wyglądu ale zawsze coś.
Aida jeszcze jest u babci. Dopiero jutro nas odwiedzi. Sama jestem ciekawa jej reakcji, ale myślę, że na początek będzie całkiem nie źle. Myślę, że dopiero później się to może zmienić jak wrócimy do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już musiałam zdjęcia rodzicom i teściom powysyłać 🙂) Dobrze, że na Skypie nie chcieli żebym go pokazywała 🙂
Ja się często nad tym zastanawiałam 🙂 A póxniej ta chwila kiedy pierwszy raz widzisz swoje szczęście jest nie zapomniana... 🙂 No i oczywiście Twoje dziecko zawsze jest dla ciebie najpiękniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska ja na tej stronie tez utknelam, wprost nie moge uwierzyc w niektore fotki.
Teraz juz po obejrzeniu kilkuset stron to juz troche nudne jest hehe.
Ocia naprawde super ze tak sprawnie Ci poszlo. Ja sie pewnie rozerwe i to ostro, naciac to tu nie natna bo to sadysci. Mimo wszystko juz bym chciala moc rodzic 😁.
Ja sie nadal beznadziejnie czuje, naprawde nie wiem co mi sie stalo. Oby do poniedzialku wytrzymac, pojde do poloznej, moze powie mi cos nowego 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska to i tak dobrze ze jeszcze sie martwisz, bo mi tam juz wszystko zwisa. Zarowno bol jak i odchody, osoby odbierajacy porod powinny byc przyzwyczajone juz do roznych okolicznosci. Juz tez sobie zalozylam ze popekam, bo jak patrzy sobie miedzy nogi to nie ma szans zeby tamtedy dziecko wyszlo z latwoscia. Najgorzej mi tego dziecka szkoda, boje sie ze to bedzie za dlugo trwalo i dzidzius bedzie sie meczyl i stresowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ocia ja sie tak beznadziejnie czuje ze pierwsze 3 miesiace przy tym to byla bajka. No i wiecie co, tu juz nie przesadzam, ale czuje normalnie ze dziecko przybralo na wadze i tam juz tak ma ciasno w brzuchu ze kazdy malenki jego ruch sprawia mi bol i w ogole mam problem z oddychaniem, jakbym za malo tlenu wdychala. Nie wspominam nawet o zgadze, bo to juz jest niemozliwoscia, no i w ogole jestem jakas niespokojna. Ja jestem z natury strasznym spiochem, moglabym wszedzie zasnac, a tu taka bezsennosc mnie meczy.
Troche moze i przezywam, ale to tylko dlatego ze taki stan to u mnie nowosc, normalnie to mam i energie i dobrze sie czuje.

Goska nie boj sie, ja wiem ze latwo sie gada, ale wierze w to ze jak juz zobaczysz swoje malenstwo to o wszystkim zapomnisz, zarowno o bolu jak i (ewentualnie) odchodach. Nie ma sie co wstydzic i tak tych ludzi juz nigdy nie zobaczysz, wiec olej to.
A jak dupe nam rozerwie, trudno bedzie bolalo i sie zagoi, wazne zeby te uparte dzieciaczki juz wyszly 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...