Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj swedzial mnie tez 🙂potem wzrosl taaaki duzy, zeby zmiscil sie w nim chlop 3900 53cm 🙂

a ja mialam termin na 9.06. a urodzilam tydzien pozniej, 16.06. dokaldnie 9mieiscy od poczecia 🙂)))) wiec przypominajcie sobie kiedy byl ten wielki dzien badz noc i rachunek prosty 🙂 powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, zaczął mnie pobolewać dół podbrzusza.. Nie wiem - też tak macie? Gdzieś czytałam, że może to być od tego,ze szyjka macicy się rozciąga, bo macica do góry idzie no i może trochę boleć.. Tak czy siak trochę mnie to zmartwiło... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też brzuszek swędzi 😆 i rosnie. Wszyscy znajomi dziwią się, że dopiero początek a ja już mam taki brzuch. Może niunia będzie duża 😆
Zazdroszcze dziewczyny, chciałabym poczuc maluszka. Czuje czasem jak położe rekę jakby rybka przepłynęła. Ale wiem, że to za wczesnie. Wyobraźnia. Po prostu się tego bardzo chce i człowiek troche swiruje chyba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylcia, wlasnie pierwsze ruchy dzidziusia czuje sie jakby pletwa ryby poruszyla sie w brzuchu, tak wiec to nie Twoja wyobraznia a fakt 🤪 maluszek juz daje o sobie znac 🤪 i zazdroszcze ze czujesz to tak wczesnie...ja w pierwszej jak i w drugiej ruchy wyczuwałam po 20 tc 🙂

bóle podbrzusza to norma na tym etapie ciaży, jak piszecie rozciąga się macica...spokojnie jak nie ma zadnych innych objawow to tak poprostu jest 🙂

Kochane czercóweczki 2011, zycze wpanialych wrazen z okresu ciazy, lekkich i bezproblemowych porodow no i oczywiscie zdrowych, slicznych i grzecznych dzieciaczkow
😘 😘 😘

czerwcoweczka 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy zdarzyło Wam się mieć bakterie w moczu? Mnie ostatnio wyszły bardzo liczne i lekarz kazał mi brać tabletki żurawinowe. Tymczasem dziś moja koleżanka, która jest w nieco bardziej zaawansowanej ciąży powiedziała mi, że bierze antybiotyk na to samo, bo jej lekarz z kolei stwierdził, że bakterie w moczu są bardzo niebezpieczne dla dziecka i trzeba sobie z tym jak najszybciej poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie za to spanie męczy strasznie- wszędzie i w każdej pozycji mogę oddać sie Morfeuszowi :P A co do pleców to też je mocno czuję, zwłaszcza w pracy, mimo, że staram się dużo spacerować. A najgorzej jest jak wracam autobusem do domu. Zawsze siedzę, ale to siedzenie i brak ruchu przez kilkadziesiąt minut czasami doprowadza mnie do szału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm mnie też czasami plecy bolą ale to mniejszy dla mnie problem niż ból bioder... 🤨 szczególnie jak poleże dłużej na boku, masakra 🤢 i sporadyczne bóle podbrzusza...
Ale wybaczam Maleństwu wszystkie niedogodności w teraźniejszej egzystencji 🙂 Poczułam już jednego kopniaka i Dzidzia wynagrodziła mi tym wszystko 😁 😜 🙃 a już niebawem usg i może poznam płeć tego Urwiska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry, dzień dobry 🙂 Sobie tak dzisiaj gadałam z moim brzuszkiem i doszliśmy do wniosku, że mogłaby być już wiosna... Tak bardzo tęsknię za słońcem i kolorem zielonym za oknem, że popadam w stany lekko depresyjne i nostalgiczne co sie bardzo odbija na humorze... i niestety powoduje spięcia 😞 już mam dosyć tego błota, chlapy, ciapy bleh 🤢 A na dodatek jestem przeziębiona i zaczęła mi rosnąć ostatnia 8 :/ też sobie porę odpowiednią wybrała 😞 Ale powiem Wam, że staram się być silna i nie rozklejać gdy po raz kolejny w ciągu dnia zobacze, że pada deszcz lub śnieg 😉 A dzień spędzam przeważnie pod kocykiem w towarzystwie herbaty z cytryną i miodem i dobrą książką, lub przy dobrej komedii 😆

Na Wasze humory też ma wpływ pogoda??
Pozdrawiamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mi też sie marzy wiosna ,, chociaż tu nie jest tak zle od rana swieci słonce nie pada deszcz ani snieg ...ale wolałabym zeby było ciepło... moj maluch kopie jak by grał w piłke albo czesto dostaje czkawki 😮
Nequita życze szybkiego powrotu do zdrowia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też marzy mi się wiosna..... ech... a juz najbardziej nie lubię tej pogody w kratkę - mróz, odwilż, mróz.. bleeeee 🤢
Też się poskarżę i zjednoczę z cierpiacymi na ból pleców i BIODER.. jak dłużej postoję czy w pracy czy w kuchni to potem masakra!! chodzić nie mogę!!
Podobno to skutki zmian hormonalnych - negatywnie na stawy nam działają.
A macie uczucie ciężkości w klatce piersiowej? serce podobno jest większe w ciąży - ja czuję, jakby mi zabierało miejsce płucom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...