Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta właśnie przesłałam fotkę grupową - z synkami 🙂
Moniczek ja też się piszę na ta kawkę 🙂
Magda bardzo ładne imię wybraliście 🙂 Ja osobiście znam tylko jednego małego Szymonka - 2 letniego- fajny z niego facet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
Hej brzuszki przypominam Wam, że dzisiaj i jutro możecie ostatni raz zaktualizować swój wymiar brzuszka w m-c maj 🙂

Ps. Paninka prowadzisz i masz szansę wygrać ranking MAJOWY 🙂 🤪 🤪

madalenka, ja mam już całe 96 cm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂
U nas wciąż piękna pogoda - właśnie wystawiłam brzuszek na chwilę na słoneczko 😉 Malutka tak się wierciła, zastanawiam się czy jej się podobało jak tak u niej w domku zrobiło się nagle tak jasno i różowo 😮 🤔 😎 może przeszkadzały jej promyczki 😉
Teraz relaksuję się i chyba zaczne buszować zaraz na AlleDrogo 🤪 😜 w poszukiwaniu jakiś ładnych komplecików pościeli 😁 🤪
magdalena20 mój brzuszek ma teraz obwód - tadaaaaaaaaa 92 cm 😉 czekam na resztę wpisów!
Pozdraiwam Was gorąco 🙃 😁 buzki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa muszę się pochwalić..... Wczoraj pierwszy raz od kilku miesięcy zjadłam coś słodkiego 🙂 I nawet nie zwymiotowałam 🙂 Mam zrobiła tort z bitej śmietany z truskawami... Pycha.... Może w końcu będe mogła jesć słodkie??
Miałam wysłac fotkę mojego wczorajszego brzusia ale... wstydzę się tła ☺️ robiliśmy grilla na budowie u babci i dookoła pełno drewna, folii i innych nieciekawych rzeczy, więc poczekam aż będe miała fotkę z lepszym krajobrazem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dzień Dobry Brzuszki!!!!!
ja dziś bęę starała się z wami poplotkować z pracy.... Do środy nie ma szefa, więc myśłę, że będzie ok 🙂

Pati, Daniela - dzięki za rady, posłuchałam Pati i rano wypiłam letnią wodę na czczo.. zobaczymy co będzie....
A co do skurczy, to w sumie nie wiem czy je mam czy nie 😮Wczoraj jak położyłam sie spac, to Mała strasznie buszowała ale były momenty, że z prawej strony brzuchol robił mi sie twardy jak skała a z lewej był normalny?? NIe wiem, czy to jagódka tak się pod skórą napięła, czy oże to te skurcze???
A tak w ogóle to cały czas zastanawiam się czy nie zacząć brać no spy... codziennie pobolewa mnie brzuś i twardawy mam prawie zawsze.... tylko mój gin mówił, że mam się tym nie przejmować??? Tylko jak się nie przejmować, jak czytam, że na twardnienie prawie każda z was bierze no spę???



Foga to twardnienie może być związane z tym, że do pracy wróciłaś i na przykład dużo siedzisz, ja tak miałam jak pracowałam mi lekarz kazał co 2 godz 15 minutowy spacer. A teraz to mi twardnieje jak mam skurcze i na to pomaga leżenie, co do nospy to ta lekarka nie kazała mi jej brać bo mówiła że na tym etapie ciąży może rozkurczyć nie tylko skurcz brzuszka ale też cały dół przez co może być wcześniejszy poród i że mam leżeć a nie brać nospe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dzień Dobry Brzuszki!!!!!
ja dziś bęę starała się z wami poplotkować z pracy.... Do środy nie ma szefa, więc myśłę, że będzie ok 🙂

Pati, Daniela - dzięki za rady, posłuchałam Pati i rano wypiłam letnią wodę na czczo.. zobaczymy co będzie....
A co do skurczy, to w sumie nie wiem czy je mam czy nie 😮Wczoraj jak położyłam sie spac, to Mała strasznie buszowała ale były momenty, że z prawej strony brzuchol robił mi sie twardy jak skała a z lewej był normalny?? NIe wiem, czy to jagódka tak się pod skórą napięła, czy oże to te skurcze???
A tak w ogóle to cały czas zastanawiam się czy nie zacząć brać no spy... codziennie pobolewa mnie brzuś i twardawy mam prawie zawsze.... tylko mój gin mówił, że mam się tym nie przejmować??? Tylko jak się nie przejmować, jak czytam, że na twardnienie prawie każda z was bierze no spę???



Foga twardy brzusio po jednej stronie to Twój skarb 🙂
A cały twardy brzusio cały czas to nie chcę Cię niepokoić, ale powinnaś to skonsultować z lekarzem, wiem,że Ty teraz do pracy na 3 tygodnie wróciłaś, a Twój lekarz jest nieobecny, ale moim zdaniem jeżeli brzusio twardy to powinnaś raczej do innego iść i na L4 a nie do pracy, i nie siedzieć,a poleżeć,żeby brzusio się mógł rozluźnić...
Nie chciałaby wprawadzać Cię w panikę, mogę być nieobiektywna bo ja raczej po moich przejściach jestem nader wrażliwa, i wręcz przewrażliwiona na punkcie twardego brzuszka, może inne dziewczyny coś Ci podpowiedzą, ale ja osobiście co do jednego jestem pewna nie powinnaś pracować tylko odpoczywać. Niektóre dziewczyny które czują się dobrze i chodzą do pracy i pomimo to nic się nie dzieje niczego tak na prawdę nie ryzykują, ale ten Twój twardy brzuszek hmmm troszkę mnie niepokoi może niesłusznie, ale ja po prostu tak jak pisałam jestem przewrażliwiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w tej piękny, cieplutki, słoneczny dzionek 🙂 😎

Madzia
śliczne imię ja mam kuzyna Szymona równy z niego chłopak 😉
Anya ty się kochana nie przejmuj remontem, my posadzek dalej nie mamy i stoimy w miejscu a obecnie ciśniemy się w 1pokoju i tez nie wiem jak ten mój małż chce niby zdążyć... 🤔 ale cały czas powtarza że damy radę 😮
Powodzenia na wizytach dla mamuś które dzisiaj je mają.
Moniczek cóż za kawusia wspaniała mniam....

Aha kupiłam dzisiaj kapcie do szpitala i pieluszki te Dada newborn, zobaczymy jak się będą sprawować. No i zamawiam dzisiaj kocyk i druga zmianę pościeli dla Antoninki

Idę wieszać pranko, trzeba korzystać z pogody. Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki!
Hmm zobaczę, jak to będzie wyglądać... Jeżeli się nie polepszy, to pójdę po prostu do innego dr i może coś poradzi. Na razie poczekam spokojnie i już w między czasie poprosiłam konserwatorów o pomoc w przemeblowaniu mojego lokaliku i wnieśli mi wielki bufiasty sofo - fotel 🙂 jak nikogo nie będzie,. to będę sobie na nim odpoczywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😆

madalena20 dziękuję 😘
Wiem o isoptinie, mój lekarz stwierdził, żeby go brać dopiero w przypadku złego samopoczucia.
Ja mam minimalna dawkę fenoterolu i nic poza sporadycznym delikatnym drżeniem rąk nie czuję
także na razie nie dodajemy innych leków 😉
Imię przez Was wybrane też mi się bardzo podoba, było wśród naszych typów 🙂


Foga
ja na zaparcia polecam Ci syrop duphaston
Całkowicie bezpieczny dla nas, ja już chyba przetestowałam wszystko i tylko on mi pomaga.
Efekt tak po około dwóch dniach jest odczuwalny 😉
I mój lekarz jest bardzo przeczulony na punkcie twardego brzusia...
Sama dostałam lek na to, i nie no-spę ze względów o których pisała Diviana.


Powodzenia na wizytach Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Daniela 🙂
A prałaś już moze tę pościel, któą zamówiłaś na all, bo cały czas zastanawiam się jak się zachowuje po praniu - czy nie puszcza koloru i czy jest sztywna... Bo ja chciałabym zamówić ten komplet 19 - częściowy, tylko trochę się boję, czy jest w miarę dobry gatunkowo i jak się zachowuje po praniu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂
Ach u mnie też pogoda super, ale dziś chyba wszędzie ma być ładnie 😎

A co do Szymona, to ja mam brata 🙂 Jak był mały to był grzeczny, a teraz to, jak chłopak 😜 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kochane!
madalena u mnie dzis w brzuszku jest 119 i pol centymetra... 😉dobrze ze nie robilysmy rankigu wskakujacych kilogramow bo tez zajelabym pewnie pierwsze miejsce ☺️ ☺️

ja bylam dzisiaj na pobraniu krwi...i pani pytala sie mnie ile jeszcze bede przychodxzic bo juz sil do mnie nie maja jak bez zyl wkraczam.... 😁 😁 i cukier mam w normie, reszta wynikow jutro.

ja juz po kawce teraz biore sie za sprzatanie i pranie a potem salatke grecka z feta...taka mam chec ze musilam jechac do sklepu i kupic produkty...mam nadzieje ze jak juz ja zrobie to ochote mi nie przejdzie 🙃 🙃 🙃

mala nadal gleboko sie chowa ale najwazniejsze ze ja czuje...co prawda malo przyjemnie ale grunt ze sie rusza... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja prałam hehe z 1000 razy już. Bo myślę że mówicie o tej co i ja mam. Ja mam takie komplety po Majce. Owszem są sztywne na początku bo to czysta bawełna. Po kilku praniach jest lepsza, ale w sumie zawsze cos z tej sztywnosci pozostaje. Koloru nie puszcza. Nie miechaci się. Owszem widac ślady prania po 2 latach np. Ogólnie jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa Dzięki moja Droga 🤪 czuje sie dobrze choc mimo wszystko po tym Cordafenie brzuszek mi twardnieje a luteina jest tako ohydna że... FUJ...! 😠 duzo lezakuję, ale ogólnie czuję się dobrze 😉 mogłabym szalec i robić wszystko, ale kazali mi sie oszczedzac, wiec malo spaceruje, tylko na szybkie zakupy samochodem mnie zabierają, a tak to relaksik w domu. Zwlaszcza ze sama z domu troche stresuje sie wyjsc w obecnym stanie bo mam 4 pietro no i zanim sie wdrapie spowrotem to trwa i trwa...
Juto idę do lekarza, obejrzy ten szew - ciekawa jestem co powie, a w przyszły poniedziałek idę do szpitala - dali mi nakaz na poprzednim wypisie 😞 mowia ze na obserwację na 3 dni - zobaczymy..eh..... 🤢 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE W TEN SŁONECZNY DZIEŃ 🙂
MAGDALENO Ja sobie właśnie sprawdziłam obwód brzuszka i mam 112cm, mniej niż w 25 tyg 🙂czy to możliwe?? 🙂
Powodzenia na wizytach ja jutro ide do jakiegoś szpitalnego lekarza na szybką wizyte, do szkoły rodzenia wymagane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - nie wiem czy to taka jak ty masz, ale sprzedawca to chyba czarkaz czy cos w tym stylu.... Jeżeli to jest to, to zamawiam.... zwłaszcza, że jest tam tez komplet [pościeli do wózka 🙂
A wczorakj moja mam pokazała mi jakie cudne dwie bieluśkie sukieneczki na szydełku zrobiła... cudne 🙂) Dziś ma tylko kupić różowe guziczki w kształcie kwiatków i będzie wsjo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe Daniela zmobilizowałaś się 🤪 🤪 🤪


Oj tak Marta 🙂 Czas leci no i kasa też a wiadomo tak na raz kupić wszystko..... za duży wydatek a tak jeszcze jakoś można rozplanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja idę do sekretarki złożyć zamówienie na kg truskawek... ponoć ma iśc w miasto w .... "sprawach służbowych", więc moją po drodzie niech tez załatwi 🙂 W końcu do 15.30 muszę jakieś witaminki spożyć a nie tylko suchy prowiant 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...