Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa napisał(a):
Andzela, a czemu Ty chciałabys juz pazdziernik? o którym wczesniej pisałaś? 🙂

Hehe 😁 Żeby poród już mieć za sobą, pierwsze dni, jakoś przyzwyczaić się do nowego trybu życia. Bo na chwilę dzisiejszą mnie to jakoś przerasta, a jak będzie już po to mam nadzieję, że będę się śmiała z moich początkowych obaw 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Hihi - to super, ze się tak kręcą te nasze maleństwa! To takie fantastyczne uczucie! 😁
Ostatnio właśnie mówiłam tomkowi, że faceci mają czego żałować! 😉

jola-a co chciałaś kupić w super-pharmie i nie było już? ja właśnie też się wybieram, bo były te kosmetyki oillan chyba.... i w którym byłaś? ja chce jechać do arkadii...

tak własnie w arkadii chcialam kupic krem z biodermy byl w promocji za 39zl, ale oczywiscie juz nie bylo tego, ktory chcialam, byly inne za 60zl aaaa i plyn laktacyd byl tez w promocji i juz nie bylo same chusteczki zostaly 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam napisać. Wczoraj, jak byłam u lekarza to rozmawiałam z moją położna i pytałam właśnie, jakie kosmetyki na początek, czy te apteczne czy jakie. To powiedziała, że lepiej na początek normalnymi spróbować, a jeśli dziecko będzie miało uczulenie to te apteczne. I, że ona taki błąd z córka zrobiła, że od początku na tych aptecznych jechała, a jak chciała zmienić to dziecko uczulenie na wszystko miało. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
jola Buu... to ja tez sobie nie kupię - bo tą biodermę też chciałam... no trudno...

Ja zmykam, Brzuszki! 🙂 Miłego weekendu Wam życzę! 🙂

Ja kupiłam ten krem tylko nie do mojej cery, ale dali do tego puder w kompakcie z filtrem +50 ale zostaly im tylko same ciemne odcienie ja ja blada jestem, ale i tak sie skusilam 😆 wzielam dla cery mieszanej chyba taki lekki krem a puder wczoraj sprobowalam i calkiem fajny taka opalona cera no tylko trzeba smarowac tez szyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała tez aktywna bardzo ostatnio i niestety dosyć często siedzi mi na pęcherzu 😞 lub czuję ją w podbrzuszu-niefajne uczucie. A czkawkę miała dopiero raz, śmieszne uczucie 😁

Jeśli chodzi o kosmetyki ja kupiłam z Nivea Baby: płyn do kąpieli z oliwką i krem intensywnie nawilżający, szampon Bambino i sudocrem. W razie gdyby było jakieś uczulenie to zawsze Gabi może tego używać bo Nivea jej nie uczula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika z tego co piszesz to przeciez nie ma pewnosci ze to uczulenie przez to ze na poczatku uzywala aptecznych kosmetykow...moze mala od poczatku byla uczulona na te zwykle a ta pani o tym nie wiedziala? ale moze sie nie znam 😉 😉 😉 ja mam butelke emulsji do kapieli emolium i mleczko nawilzajace nivea i zobacze jak mala zareaguje w razie czego kupie cos innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka no różnie to mogło być. 😜 Ja chyba na sam początek spróbuję ten Skarb Matki, a potem przejdę na Nivea, jak mi się skończą. No nie biorąc pod uwagę, że dziecko może mieć uczulenie, jak na razie, bo to wiadomo, że na apteczne przejdę 😜 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
bepantehen, bayer lub purelan podobno dobry siostra mi mowila albo lanolina. ale ja to nie wiem czy kupie... poczekam moze nic nie bedzie sie dzialo.

no ja dopiero po porodzie bede kupować, jak będzie potrzeba... ale wole mieć juz "coś na oku" żeby w razie wu, mojego M. szybko wysłać do sklepu czy apteki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doswiadczone brzuchatki, a co polecacie na popekane, bolące brodawki?

jak ja sie tego boje.... 🤢


w internecie znalazlam ze skuteczne sa oklady z kapusty i rumianku, krem bepanthen, masc maltan i wyczytalam ze cuda czyni kropla naszego mleczka rozsmarowana po brodawce...ale z racji tego ze doswiadczenia nie mam wogole to moze ktoras mamuska zweryfikuje te informacje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doswiadczone brzuchatki, a co polecacie na popekane, bolące brodawki?

jak ja sie tego boje.... 🤢


w internecie znalazlam ze skuteczne sa oklady z kapusty i rumianku, krem bepanthen, masc maltan i wyczytalam ze cuda czyni kropla naszego mleczka rozsmarowana po brodawce...ale z racji tego ze doswiadczenia nie mam wogole to moze ktoras mamuska zweryfikuje te informacje 😉 😉

o kapuście też słyszałam 😁 więc chyba coś w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doswiadczone brzuchatki, a co polecacie na popekane, bolące brodawki?

jak ja sie tego boje.... 🤢


w internecie znalazlam ze skuteczne sa oklady z kapusty i rumianku, krem bepanthen, masc maltan i wyczytalam ze cuda czyni kropla naszego mleczka rozsmarowana po brodawce...ale z racji tego ze doswiadczenia nie mam wogole to moze ktoras mamuska zweryfikuje te informacje 😉 😉

o kapuście też słyszałam 😁 więc chyba coś w tym jest 🙂

Ale chyba nie kiszona 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doswiadczone brzuchatki, a co polecacie na popekane, bolące brodawki?

jak ja sie tego boje.... 🤢


w internecie znalazlam ze skuteczne sa oklady z kapusty i rumianku, krem bepanthen, masc maltan i wyczytalam ze cuda czyni kropla naszego mleczka rozsmarowana po brodawce...ale z racji tego ze doswiadczenia nie mam wogole to moze ktoras mamuska zweryfikuje te informacje 😉 😉

o kapuście też słyszałam 😁 więc chyba coś w tym jest 🙂

Ale chyba nie kiszona 😁 😁 😁 😁

haha 😁 to byłby juz hardcore 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doswiadczone brzuchatki, a co polecacie na popekane, bolące brodawki?

jak ja sie tego boje.... 🤢


w internecie znalazlam ze skuteczne sa oklady z kapusty i rumianku, krem bepanthen, masc maltan i wyczytalam ze cuda czyni kropla naszego mleczka rozsmarowana po brodawce...ale z racji tego ze doswiadczenia nie mam wogole to moze ktoras mamuska zweryfikuje te informacje 😉 😉

o kapuście też słyszałam 😁 więc chyba coś w tym jest 🙂

Ale chyba nie kiszona 😁 😁 😁 😁

haha 😁 to byłby juz hardcore 😁

Haha 😁 😁 Wrzask, jak nie wiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście Gabi nie gryzła po brodawkach 😁 😁 więc "doświadczenia" nie mam. 😁 Z ta kapustą to słyszałam że jak się nie daj boże piersi przeziębi to właśnie okłady z kapusty się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałyście może staniki do karmienia z allegro? Jeśli tak to podajcie linka, była bym wdzięczna. Bo właśnie oglądam i trochę tego jest, a nie wiem jak gatunkowo 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...