Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
no nic ja idę walczyć z żyletkami 🙂 🙂i ciasnym prysznicem nie wiem jak ja się w nim wymieszczę;(
MAŁA WYCHOĆ 😜 😜


ja już nawet nie podejmuję tej nierównej walki 😉
Posprzątane, 4 prania zrobione, okna umyte z udziałem męża, zaraz wieszam firanki. Zostało jeszcze umyć podłogi (nareszcie na kolanach) i wiecie co?? dalej chce mi się jabłecznika Fogi!!! Do północy mamy czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Karolciakam podziwiam Twoją energię 🤪


Wiesz mapa podczas tych porządków doszłam do wniosku, że tą siłę dają mi moje Skarby!!! To taki właśnie bonus macierzyństwa! Czasem pada się na twarz jak teraz aniołek ale potem każdy uśmiech, spojrzenie dodaje energii i sił! To taki zastrzyk z życia!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a to Ksawier na wczorajszym spacerku 🙂

SAM KOCYK MASZ PODŁOŻONY POD MALUSZKA??
A I OCZYWIŚCIE PRZESŁODKI 🙂 🙂 🙂 🙂 JA SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ NIE MOGĘ AŻ MOJĄ DZIDZIĄ SIĘ POCHWALĘ 🙂 KTO WIE MOŻE NOWA KOLEŻANKA BĘDZIE MIAŁA ZBAWCZĄ MOC 🙂 🙂 🙂

moniq, to pieluszka flanelowa 🙂 a pod pieluszką jest materacyk , który był dołączony do wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
Ksawier to cudo!!!!!!!!!
Aż moja Zosia westchnęła: Jaki piękny! Kiedy będzie Bartolinka!?

dziękuje 😘 w tatusia się wdał 🙂 po mamusi to tylko usta ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczone mamusie... czy słyszałyście o PRZEŁAMYWANIU - NACIĄGANIU NOWORODKÓW??? - prawy łokieć do lewego kolanka i na odwrót... Moja teściowa wczoraj przyszła i pytała czy naciągamy małego?? słyszałam, że kiedys się to praktykowało ale czy to bezpieczne????? wydaje mi się, że nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
doświadczone mamusie... czy słyszałyście o PRZEŁAMYWANIU - NACIĄGANIU NOWORODKÓW??? - prawy łokieć do lewego kolanka i na odwrót... Moja teściowa wczoraj przyszła i pytała czy naciągamy małego?? słyszałam, że kiedys się to praktykowało ale czy to bezpieczne????? wydaje mi się, że nie...
Boże Święty 😮 😮 😮 Nigdy o tym nie słyszałam, i nigdy też nie robiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie 🙂
Stanik do karmienia to jak zamówię w takim rozmiarze, jaki mam obecnie nie będzie za duży?
Bo mi się coś ubzdurało, że one są większe, bo piersi się powiększą po porodzie 😁 I teraz nie wiem, jaki mam zamówić.. 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Mam pytanie 🙂
Stanik do karmienia to jak zamówię w takim rozmiarze, jaki mam obecnie nie będzie za duży?
Bo mi się coś ubzdurało, że one są większe, bo piersi się powiększą po porodzie 😁 I teraz nie wiem, jaki mam zamówić.. 🤨 ☺️

Myślę, że bedzie akurat 🙂 bo tak właśnie zalecają kupować przed porodem, nie więcej niz miesiąc przed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzelika, ja zamawiałam w takim jaki nosiłam w ciąży... i mimo, że teraz mój biust jest taki baaardzo pełny i okrąglutki, to rozmiar pozostał taki sam 🙂 są po prostu bardziej nabrzmiałe i wyglądaja jak silikonowe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego własnie dziewczyny, co do tego naciagania, to tez się przeraziłam jak moja teściowa wyskoczyła z tym 😮 słyszałam, że kiedys to praktykowali, ale przeciez to mozna krzywde dziecku zrobic 😮 na szczęście mój M. też negatywnie na to zareagował... oby tylko teściowa go nie przekabaciła 😮
a co do tesciowych, to tak w ogóle, moja była wczoraj pierwszy raz przy kapieli Ksawiera... I tak patrzy czym go smarujemy po kapieli (używamy kremu Emolium) i mówi: "BOŻE ! CZYM WY GO SMARUJECIE!!! PRZECIEŻ MECZYCIE DZIECKO! DO SMAROWANIA TO SIE UZYWA OLIWKI BAMBINO! I ZACZYNA SIE OD GŁÓWKI I AŻ PO STÓPKI!!!" A mnie aż trzęsło w srodku!!! ale nic sie nie odezwałam, tylko mój M. powiedział, że my wolimy krem...
uffff, dobrą mam tesciową... ale jak za bardzo zacznie sie wtrącać, to juz nie będzie taka dobra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki dziewczyny 😜 😁
W takim razie muszę, jakiś zamówić, bo jeszcze nie mam 🙂

A co do biustu to mi się wspomniało, co mojej mamy koleżanka powiedziała 😁 😁
Bo ona zawsze przy sobie była, teraz schudła przez dietę dukana i mówi że ma takie piersi, że cyca zarzuci na plecy to dziecko z tyłu może karmić 😁 😁 Takie jej naleśniki zostały 😁 😁 Ale spoko to przez dietę 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa no właśnie ja tez się tego boje, że zacznie tak własnie sie wtrącać niby nic a jednak cos powie.
Ostatnio weszła do nas do pokoju i mowi, żebysmy sobie lampke kupili, taka do kontaktu, ktora malo swiatla daje, ale my mamy mala lampke, tylko ona mowi, ze ona za duzo swieci, no a co po ciemku mam wstawac 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Hehe dzięki dziewczyny 😜 😁
W takim razie muszę, jakiś zamówić, bo jeszcze nie mam 🙂

A co do biustu to mi się wspomniało, co mojej mamy koleżanka powiedziała 😁 😁
Bo ona zawsze przy sobie była, teraz schudła przez dietę dukana i mówi że ma takie piersi, że cyca zarzuci na plecy to dziecko z tyłu może karmić 😁 😁 Takie jej naleśniki zostały 😁 😁 Ale spoko to przez dietę 😁 😁 😁 😁

O rany hahaaha 🤪 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa no właśnie ja tez się tego boje, że zacznie tak własnie sie wtrącać niby nic a jednak cos powie.
Ostatnio weszła do nas do pokoju i mowi, żebysmy sobie lampke kupili, taka do kontaktu, ktora malo swiatla daje, ale my mamy mala lampke, tylko ona mowi, ze ona za duzo swieci, no a co po ciemku mam wstawac 🤔 🙃

jola, mi do tej pory teściowa w ogóle nie przeszkadzała (mimo, że mieszkalismy u niej)... a teraz jak juz urodził sie Ksawier, to czasem mnie denerwuje 😜 mimo, że mieszkamy juz na swoim... ale jednak na tej samej ulicy, więc pewnie będzie częstym gosciem... najbardziej boje sie tego, że będzie robić jak ze swoim pierwszym wnukiem - jak szwagier zostawiał go u niej, to ona po tajniacku do mleka kaszy dosypywała, żeby mały bardziej sie najadał 😮 i ja teraz mam taką faze, że co chwila powtarzam,- tak na wszelki wypadek, żeby dotarło do niej - że Ksawier będzie jak najdłużej na cycku i żadnego dokarmiania ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola u Ciebie 39 tydzień 🤪 🙂 😎

A ja im bliżej porodu tym bardziej bym to odwlekała 😁 Oczywiście chciałabym mieć to już za sobą, ale jak stawia mi się wizja porodu przed oczami to mam jakiś niesmak i ogromny stres 🙂 🙂 😁
I nawet nie wyobrażam sobie tego, jak mi wody np. odejdą. 😁 😁 Chyba zatrzęsę się ze strachu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...