Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Inez napisał(a):
aniołek no po zdjęciu od razu widać, że masz córeczkę 😁 😁 😁

Idę na spacerek dziewczynki 😘


Krzysiu stwierdził, że jak Oliwka dorosnie to bedzie miała uraz na punkcie różowego koloru 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Mamusie ogarnęło różowe szaleństwo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniolek sliczna ta Twoja corcia!!!! 🤪 🤪 🤪

a mnie chyba jakis dol lapie....m. poszedl do kolegi, chcial zebym tez szla mowil ze bedzie moim tempem sie poruszal ale to jakies 3 km w jedna strone wiec troche sie balam i zostalam w domu i tak mi jakos plakac sie chce 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszeczki 😎

Aniołek ale ta Twoja Oliwcia to prześliczna Dziewczynka 🤪
u mnie na razie spokoj po zdjeciu tego szewka, akcja skurczowo-bólowa na razie nie następuje 😠 ale mam jeszcze czas, wiec sie nie denerwuje 😉 Malutka za to rozpycha sie jak szalona i czasem zastanawiam sie czy ona czasem nie rozbije tego pecherza plodowego jak tak wywija tymi nogami... 😜 😜 😁 wysypiam sie bezproblemowo jednak rano wstaje jak połamana - stopy jak u pingwina, palce u rąk jak parówki, tak ze zgiać pięści nie mogę, krzyż boli niemilosiernie no i podbrzusze.... ale jak sie rozchodze to jest znacznie lepiej 😁 wczesniej z szewkiem sie oszczedzalam lezalam i odpoczywalam, a teraz skoro ciaza juz donoszona i wszystko moze sie zdarzyc to smiagam jak szalona - i jakos sily mam wiecej 😉
tez tak macie ???????????????
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest Jej post 😉

2011-08-04 10:07:40, 1 dzień, 9 godzin temu

Cześć mamusie
Jutro mam powtarzane badania i jak będzie dobrze to ide do domu...
Moja mało waży 3100 nadal jest małą
A mąż wczoraj złożył łóżeczko i mi napisał mms o treści " to łoże dla naszej maleńkiej, ja złożyłem łóżeczko a Ty teraz dostarcz maleństwo
Też już nie może się doczekać...
Millum dziękuję za lodpowiedz.
Co do fotelika ja Divianko planuje małą wieść w foteliku mam około 20 km i w nim znzcznie bezpieczniej dla gibkiego ciałka maluszka niż w rożku takie moje zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mam jeszcze szybkie 2 pytanka:

1. Skad ZUS bedzie wiedzial ze urodzilam - mam zwolnienie do dnia porodu. czy cos musze im zaniesc?

2. cos pisalyscie ze jak urodzimy w sierpniu to przysluguje jakies 2 dodatkowe tygodnie macierzynskiego - czy cos poplatalam....?

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online z tego co mi wiadomo
to po porodzie dostarczasz (niekoniecznie osobiście) do zakładu pracy akt urodzenia dziecka,
ale zwolnienie L4 musisz mieć minimum do daty porodu

A te dodatkowe 2 tygodnie to o ile w końcu dobrze zrozumiałam
masz wtedy gdy urodzisz najwcześniej 15.08

Ale możesz ktoś jeszcze potwierdzi czy się nie mylę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
a widzisz 😉 nie doczytalam ☺️ Pati mowi ze jej Malutka jest Malutka - hm.... moja podczas badania w szpitalu wazyla 37tc - 2853g tez nie nalezy do wielkoludow 😉 dlatego mam chyba taki maly brzuszek ☺️ hihihihii


Ja już nawet nie myślę o wadze...wychodzę z założenia, że przekonam się po porodzie.
A brzuszek też mam malutki, ostatnio jak czekałam na KTG z 3 dziewczynami
o prawie identycznym terminie to aż dziwnie się czułam...
i nikt mi nie chciał wierzyć, że jestem w 9 miesiącu ciąży ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
k8_online z tego co mi wiadomo
to po porodzie dostarczasz (niekoniecznie osobiście) do zakładu pracy akt urodzenia dziecka,
ale zwolnienie L4 musisz mieć minimum do daty porodu

A te dodatkowe 2 tygodnie to o ile w końcu dobrze zrozumiałam
masz wtedy gdy urodzisz najwcześniej 15.08

Ale możesz ktoś jeszcze potwierdzi czy się nie mylę 😉

oki - dzieki za info 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
A brzuszek też mam malutki, ostatnio jak czekałam na KTG z 3 dziewczynami o prawie identycznym terminie to aż dziwnie się czułam...
i nikt mi nie chciał wierzyć, że jestem w 9 miesiącu ciąży ☺️

u mnie w szpitalu bylo to samo hahahhaa co sie naogladaly tego mojego brzuszka - co sie nadziwily - ja nie wiem...... 🤔 🤪
a ile masz teraz w brzuszku cm? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
mapa napisał(a):
A brzuszek też mam malutki, ostatnio jak czekałam na KTG z 3 dziewczynami o prawie identycznym terminie to aż dziwnie się czułam...
i nikt mi nie chciał wierzyć, że jestem w 9 miesiącu ciąży ☺️

u mnie w szpitalu bylo to samo hahahhaa co sie naogladaly tego mojego brzuszka - co sie nadziwily - ja nie wiem...... 🤔 🤪
a ile masz teraz w brzuszku cm? 😉


99cm ☺️
Raz mi się udało mieć 100cm ...ale jakoś ten pomiar się nie powtórzył ☺️
A Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
u mnie równe 100 cm 🤪 to mamy bardzo podobne domki dla Maluszków 😎 hihihihii 😁


hehe wiem, że nie dogodzi, ale ja osobiście chciałabym mieć ciut większy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa mi juz humor sie poprawil byla szwagierka z kolezanka i usmialam sie z nimi jak glupia 😁 😁 😁 a co do brzuszka to ja mam 129cm i strasznie mi ciezko...chetnie dalabym Wam go na chwile do ponoszenia 😉 😉 😉 i odwrotnie wszyscy mysla ze tam ze dwa wielkoludy siedza 🙃 no ale nikomu sie nie dogodzi 😁 😁 😁

k8 ja jednak wybieram brzeziny...jest nowa porodowka na wypasie, mialam okazje obejrzec ja prze 4 dni i bardzo mi sie podoba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a się zdenerwowałam 😠 byliśmy w sklepie kupiłam sobie dużego leona chciałam w domu wypić a tu pleśń w środku i kibelek się napił 😠 😠
a moja dzidzia ma czkawusie 🙂
aa i koleżankę spotkałam i powiedziała " co dziewczynkę masz mieć? 🙂" a ja no podobno ona" na pewno też taki brzuch miałam z moją małą 🙂"
zobaczymy czy ma rację 🙂 to już 3 osoba, która na mój widok mówi, że dziewczynkę będę mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...