Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Dziewczyny czy to ważne czy Lydzia ma różowe ubranka, czy fioletowy wózek 😮 Najwyżej Szymonek przez pierwsze 3 miesiace pochodzi w różowym, a facetom w fiolecie tez ładnie 🙂
Najwazniejsze, ze jest cały zdrowy i napewno sliczny. No i wyczekany 🙂


Masz racje, najważniejsze ze jest zdrowy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Mapa z Lydzią umówiłyśmy się na co najmniej 4 dni, ale wzięła 6 😁 😁 😁


To chyba teraz "Ciocia-Położna" zdąży wrócić do przyjścia Liwci na świat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Mapa z Lydzią umówiłyśmy się na co najmniej 4 dni, ale wzięła 6 😁 😁 😁


To chyba teraz "Ciocia-Położna" zdąży wrócić do przyjścia Liwci na świat 😁


Oby, chociaż od dzisiejszej nocy mam dziwne wrażenie, że moje plany mają niewiele wspólnego z rzeczywistością...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jablecznik wyglada i pachnie przepysznie.
Jeszcze 10 min i wyjmuje z piekarnika. Ciekawe czy bedzie mial moc sprawcza 😁
Kurcze my tez mamy miec dziewczynke...
Tak na marginesie czy wasze dzidzie tuz przed porodem byly apatyczne? Bo ja sie dzis tak jakos dziwnie czuje. Skurcze B-H (silne) mam od 33tyg, dzisiaj cisza w eterze, mala mniej sie rusza, skurczy praktycznie brak a ja mam dzis zwis na wszystko..... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwka tez sie urodziła czarna ale teraz juz jej jaśnieją powoli, będzie blondi jak mamusia 😁 😁 😁 😁 😁 😁

AAAAAAAAAA i witam nowa mamusię 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Wiadomość od lydzii tak mnie zaskoczyła ze zapomniałam sie przywitać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snapfish napisał(a):
🙂 Wy macie takie tempo w pisaniu na forum, ze jesli ktos wypadnie z obiegu na 2 nie daj Boze 7 dni to ma marne szanse na nadrobienie zaleglosci 😁 Podziwiam wytrwalosc, zaangazowanie i sympatie jaka sie darzycie 🙂 🙂 🙂

no kochana my za chwilę będziemy mieć 6000 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...