Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
inez ciesze sie ze Ci humor poprawilam ale mi to juz czasem rece opadaja 😮 😉 a najlepsze ze ona wcale nie zartowala....i nie potrafi tym skuterem jezdzic juz raz w tyl auta przed nia walnela...przepisow tez nie zna i zanim gdzies dalej pojedzie to p[rzychodzi i obmysla droge kto gdzie ma pierwszenstwo itp 😁 😁 😁


Weź jej powiedz, że specjalnie na tą okazję kupiłaś sobie mechanicznie sterowaną hulajnogę i nią pojedziesz do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziewczyny czy na tym etapie po badaniu ginekologicznym mogą pojawiać się ślady krwi,
które nie są związane z czopem?


Tak ja tak miałam ale lekarz mi powiedział ze tak może być, tylko że małe ilości oczywiście, bo jak już krew bardziej czerwona i bardziej obfita to natychmiast do szpitala, mi na drugi dzien juz sie nie pojawiła.

Paninka zdechnę, ta Twoja teściowa to poprostu "debeściara".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziękuje millium 😘

Inez u mnie też sterta prasowania także łączę się z Tobą
...i jeszcze 2 dodatkowe prania dziś zrobiłam 😮


Ja teraz piorę pościele, bo ładna pogoda to się wywiesi, a że mama, teściowa i siostra przylatują za 2,5 tygodnia to muszę poprać pościele, prześcieradła, ręczniki 😜 Trochę roboty mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Przygarniecie jeszcze jedno zblakane KinderSuprise z data waznosci do 31.08?
Podczytuje Was od kilku tygodni systematycznie i przyznam, ze dodajecie mi otuchy.
Pozdrawiam 🙂
Ahh i czy moglaby ktoras z Was wkleic przepis na ten slynny jablecznik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziękuje millium 😘

Inez u mnie też sterta prasowania także łączę się z Tobą
...i jeszcze 2 dodatkowe prania dziś zrobiłam 😮


Proszę bardzo 😘 , rany ja tez mam prasowanie, a tak mi jest ostatnio gorąco ze zdycham. Ide z psem na krótki spacer, ale tez mi sie oczywiscie nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snapfish napisał(a):
Hej Dziewczyny
Przygarniecie jeszcze jedno zblakane KinderSuprise z data waznosci do 31.08?
Podczytuje Was od kilku tygodni systematycznie i przyznam, ze dodajecie mi otuchy.
Pozdrawiam 🙂
Ahh i czy moglaby ktoras z Was wkleic przepis na ten slynny jablecznik 😜


WITAMY 😁 😁 😁 😁 😁

Oto przepis:

2 szkl. mąki
2 łyżki mąki ziemniaczanej
kostka masła lub margaryny
4 jaja
1 szkl. cukru
1 mały proszek do pieczenia

Utarte jabłka wymieszane z cukrem, cukrem waniliowym i cynamonem (ilośc wg uznania)

Tłuszcz roztopić i wystudzić, wlać do cukru i miksować, dodając kolejno całe jaja, mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia i mąką ziemniaczaną. Dobrze wymieszać. Blachę wysmarować tłuszczem i posypać bułką tarta lub mąką - wylac połowę ciasta, ułożyć na nim jabłka i wylać na wierzch pozostałą część ciasta. Piec w 180 C ok. 50-60 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa jeśli chodzi o plamienie to ja miałam tak poprzednim razem po badaniu, ale lekarz mi powiedział ze tak może być że nasze szyjki są unerwione a że on by ją dokładnie zbadac musi tam dotrzeć przez co plamienia to rzecz naturalna.
Dzięki dziewczyny za otuchę, ja dziś będąc w centum wsi zaszłam jeszcze do szmatelksu i kupiłam kilka małych różowych ubranek, bo wczoraj kolejny raz się potwierdziło że dziewczynka, zakupoholizm powraca 🤪
Snapfish witam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witaj Snapfish , przygarniemy, przygarniemy, a jak trzeba będzie to i na skuterze do porodu zawieziemy * 😁 😁 😁

* sorki Paninka, nie mogłam się oprzeć 😁 😁 😁 😁


😁 Ja tez po rozmowie z tesciowa jestem, tak, ze lacze sie w bolu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Snapfish napisał(a):
Hej Dziewczyny
Przygarniecie jeszcze jedno zblakane KinderSuprise z data waznosci do 31.08?
Podczytuje Was od kilku tygodni systematycznie i przyznam, ze dodajecie mi otuchy.
Pozdrawiam 🙂
Ahh i czy moglaby ktoras z Was wkleic przepis na ten slynny jablecznik 😜


WITAMY 😁 😁 😁 😁 😁
Wielkie dzieki 🙂 Dzisisj upieke, zobaczymy czy podziala 😁 😁 😁

Oto przepis:

2 szkl. mąki
2 łyżki mąki ziemniaczanej
kostka masła lub margaryny
4 jaja
1 szkl. cukru
1 mały proszek do pieczenia

Utarte jabłka wymieszane z cukrem, cukrem waniliowym i cynamonem (ilośc wg uznania)

Tłuszcz roztopić i wystudzić, wlać do cukru i miksować, dodając kolejno całe jaja, mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia i mąką ziemniaczaną. Dobrze wymieszać. Blachę wysmarować tłuszczem i posypać bułką tarta lub mąką - wylac połowę ciasta, ułożyć na nim jabłka i wylać na wierzch pozostałą część ciasta. Piec w 180 C ok. 50-60 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Pocieszające jest to, że i my też kiedyś będziemy teściowymi to sobie odbijemy 😁 😁 😁 😁


Tylko, że najczęściej jest tak, że to matki facetów są zołzami, więc ja mam szansę 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Snapfishwitaj witaj 🙂 Miło, że nawet na tym etapie mamy nowe Brzusie 😁

Diviana jak nastrój, lepszy?
Sprzątasz czy jednak czekasz na 15? 😘


Mapa nastrój już trochę lepszy, kto by chciał siusiać przy obcych 😜 na pewno nie mala przekora moja która szybciej by panu doktorowi kopniaka zasadziła 😉 i ciesze się że jest maleńka to może będzie łatwiej urodzić.
No a sprzątnęłam łazienkę, umyłam na kolanach podłogę, poszłam na wieś zapierdzielałam te 3 km jak mały samochodzik a tu ani jednego skurczu 😆 więc raczej sądzę że mała wie kiedy jej czas będzie i wtedy wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Paninka powiedz teściowej że koleżanka sama w domu może przyjedzi i jakby co mnie na Warszawę podrzuci, szkoda ze nie ma takiego wózka przy skuterze z boku 🤪 hełmy byśmy założyły google i lans na miasto 🤪 🤪 🤪


no dobra tylko wsiadasz na wlasne ryzyko bo ona ze znakow drogowych to tylko STOP zna 😉 😉 reszta to czarna magia i na skrzyzowaniach zawsze tak sie ustawia zeby ktos przed nia byl 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...