Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Eleeza to tesciowie Cie zalatwili na sam koniec 😠 😠 😠u mnie jest odwrotnie, tesciowa chce wszystko przy malej robic i decydowac a nie ma pojecia zadnego...ii do pracy nie bedzie chodzic bo bedzie miala duzo pracy przy dziecku 😮 😠 czasem sie zastanawiam czy cyca za mnie nie bedzie chciala dac 😮 wiec ze skrajnosci w skrajnosc...dlaczego tesciowe nie potrafia wyposrodkowac swojego udzialu w zyciu dzieci i wnukow? 🙃

musisz od początku postawić sprawę jasno przecież to wasze a nie jej dziecko i to wy macie się nim jak najwięcej zajmować nie ona 🙂!!
ja mam nadzieję, że jak nasza malutka się urodzi, to że teście wyjadą gdzieś!! 🙂 🙂choćby na tydzień 🙂 marzy mi się taka błoga cisza i relaks po mimo maluszka w domu 🙂 🙂 🙂
powiem wam, że ja osiwieję do porodu 😞 mam liczyć mała a ta oczywiście co nie wierci się 😠
oj coś czuję, że w tatusia się wda jak już na złość mamusi robi 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My dziś mamy zabiegany dzień!
Wyszedł problem z kredytem (OSZALEJĘ!!!!!) bo z innego banku musimy mieć zaświadczenie o spłacie kredytu który mieliśmy a oni twierdzą że mają na to 2 tygodnie!!!!!!!!
Poza tym muszę podjechać podbić ubezpieczenie, iść do lekarza, zawieźć zwolnienie, złożyć wniosek o dofinansowanie Zosi kolonii no i załatwić ten głupi papierek z idiotycznego Polbanku!!!!! Dochodzę do wniosku że najwyżej zacznę im tam rodzić i powiem że nie wychodzę jak nie dostanę!!!!!!!!!! Ciekawe czy da się jakoś wywołać telepatycznie odejście wód płodowych??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!
moniczek jak tak szybko się bierzesz za porządki to znaczy że dobrze się czujesz 😉 Buziaki i uściski dla Malutkiej oby szybko wracała do zdrowia!!!!!!! (ponieważ piekłam wieczorem przed dniem jej urodzin jabłecznik niejako przypisuję sobie co nieco ciociowej odpowiedzialności 😁 😁 😁 😁:lol)
Cieszę się też że Karolcia w domku! To super czytać jak cieszycie się macierzyństwem, że rodzeństwo się akceptuje i jest wszystko w miarę OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Życzę Wam miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 na kazdym kroku podkreslam ze to Nasze dziecko...ze przez 30 lat wszystko sie zmienilo ale srednio dociera...bo ona juz wie ze ja po porodzie nie bede w stanie zajac sie mala m. to wogole nie bedzie podchodzil bo sie bedzie bal na rece jej nie wezmie...ostatnio obrazila sie bo kazala mi na wyjscie wziac oprocz grubych ubranek spiworek rozek i gruby koc bo takie malenstwo musi miec cieplo...i ze mam przy wyjsciu w to wszystko ja zapakowac ( bo wczesniej obrazila sie bo nie chce zeby przyjezdzala po mnie do szpitala)i argumenty ze to jest lato, bedziemy jechac samochodem i w tym wszystkim nie wepne malej do fotelika nie docieraja 😮 i pelno jest takich sytuacji ze poucza mnie mimo ze tak na prawde to ja lepiej wiem jak teraz sie wychowuje i pielegnuje dzieciaki...czasem zeby zorientowala sie ze nic nie wie to pokazuje jej rozne akcesoria to slysze ze kiedys tego nie bylo i dzieci zyly 😮to jej mowie ze uzywalo sie tetrowych pieluch i pralki frani i czy ja tez mam zaczac tego uzywac i nie korzystac z postepu technologi i uatwien jakie teraz sa? i koze sobie hodowac dla mleka ( bo oni mieli jak m. malutki byl) oj no to ja tez sie pozalilam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciociu Karolciu przekażę a jakże uściski dla Tosi 🤪 🤪 🤪 hihi - no jabłecznik zadziałał bez pudła - i wszystkim życzę tak szybkich porodów 🙃

no a ja czuję się całkiem,całkiem no i dodatkowo uskrzydla mnie to że Tosia niebawem dołączy do całej rodzinki 😜 i wszystko musi być uprzątnięte 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka no to wyślijcie ją do szkoły rodzenia 🙂 🙂 🙂 🙂faktycznie nie obrażając to moja babcia jest bardziej nowoczesna 🙂
no moja teściowa póki co nic nie mówi a pro po wtrącania się w opiekę jedyne co to słyszę" już to widzę jak wynosisz ten wózek(4piętro), już to widzę jak chodzisz na spacer, w końcu zaczniesz prasować a i że ona nauczy dziecko jeść wszystko i nie będzie że tego czy tamtego nie lubi oraz coś typu no to zobaczymy jak się będziesz opiekować i jaka z ciebie będzie matka.." 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj moja nigdy nie powiedziala ze jaka matka ze mnie bedzie....sprobowalaby 😉 😉 😉 raz tylko jak jej fride pokazywalam to stwierdzila ze wymyslac zaczynam...raz przyszla z nowina ze znajoma fanaberie jakies wymysla i jej sie w tylku poprzewracalo bo dla dziecka plyny do kapilei po 30 zl kupuje i paczke mleka po 40 jak uslyszala ze tyle to kosztuje to chyba za wariatke mnie wziela... paczka pampersow czy chusteczek tez wg niej na miesiac powinna starczyc b o myslala ze gora 2 razy dziennie sie zmienia...i co to za oszczednosc 🤪 🤪 i takich sytuacji jest pelno ale to nie przeszkadza jej dobrych rad mi udzielac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popołudniu odbieram wyniki badań ciekawe jak tam mój mocz?? 🙂 wiecie co sobie wymyśliłam, że fajnie było by gdyby mała mi się dziś urodziła ale oczywiście dopiero popołudniu, bo zaraz wychodzę i wrócę po14 🙂 dziś jest Mari, przez weekend byłybyśmy w szpitalu i możliwe, że w pon albo wt byśmy wyszły do domku 🙂 mąż od pon ma urlop już pogodę zapowiadają fajną więc i szybko można by zacząć spacerować( o ile będę w stanie 🙂)no kurcze ale fajnie było by muszę jakoś przekupić tą moją myszkę małą 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
a tak wogóle to teściowe to temat rzeka.. 😁 😁


wiec nie ma co sie nakrecac 😁 😁 😁 a pewnie jakbym ja do tej szkoly rodzenia wyslala to by tam tez ich poustawiala i swoje metody wprowadzala...ostatnio stwierdzila ze po porodzie kompletnie nic czytac nie wolno przez kilka dni bo oslepne 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
a tak wogóle to teściowe to temat rzeka.. 😁 😁


wiec nie ma co sie nakrecac 😁 😁 😁 a pewnie jakbym ja do tej szkoly rodzenia wyslala to by tam tez ich poustawiala i swoje metody wprowadzala...ostatnio stwierdzila ze po porodzie kompletnie nic czytac nie wolno przez kilka dni bo oslepne 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 dobre 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq ciekawie to sobie wymyslilas 😁 moze namowisz lautka,kto wie? 🙂
Paninka ja cie podziwiam za cierpliwosc... 🤢 nie wytrzymalabym.... na szczescie moja sie nie udziela za bardzo w zycie malego.No raz tylko powiedziala "jak zaczniesz rodzic i bedziemy jechac do szpitala".. my? moge co najwyzej z mezusiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
U nas nocka w miarę spokjna.Filipek zasnął ok 0,30,ale spał do 7,15 z przerwa na karmienie i siusiu 🙂.Teraz próbuje zasnac maluszek,ale cos mu nie idzie 🙂.Dzis połozna ma mi zdjąć szwy.
madziu i marto jak często karmicie swoje maluchy,bo ja mniej wiecej co 3 góra 4 godziny,a czasami częściej.
madziu co do bóli brzuszka małego ja mam ta maść niemiecka WIND,zobaczymy czy sie sprawdzi
lydzia trzymam kciuki
diviana nie martw sie na zapas,na pewno z mała bedzie wszystko ok
moniczek witaj,trzymam tez kciuki za twoje maleństwo
Brzuszki zycze miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
U mnie dziś jakaś kiepska noc, co chwilę się budziłam, bo mnie żebra bolały 😠 😠 😠

Eleeza tak to juz często bywa z teściami współczuje, ale czasami tez z własnymi rodzicami nie da się wytrzymać. I trzeba drastycznie odciąć pępowinę – mnie moja matka po ślubie doprowadziła do takiego stanu że przestałam odbierać od niej telefony (ale wtrącała mi się we wszystko 😠 ). Na szczęście teraz jest już lepiej 😉
Lydzia trzymam mocno za was kciuki i POWODZENIA 🙃
Diviana nie zamartwiaj sie tak, moze naprawde sie nie wysiusiala i stad ten pecherz ponad norme. Trzeba Wierzyć, że będzie dobrze 😆
Moniczek dużo zdrówka dla Tosi i trzymam kciuki byście jak najszybciej mogły być razem. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzucholki 🙂
Ja nadal w dwupaczku, i nic sie nie dzieje narazie
Lydzia gratuluje odejscia wód i trzymam kciuki za szybki poród
Eleeza rzeczywiście za ciekawie to Ty nie masz z tą teściówką, ale ja miałam to samo dwa razy sie z nia pokłóciłam, chociaz do kłótliwych nie należe 🙂 ale już mnie dobijała, nie odzywała sie za kazdym razem po 3 tygodnie, ale potem jej przechodziło i sama sie odzywała, no mój m też to odchorował, bo chciał wydzwaniac, troche męki mnie to kosztowało ale teraz zmiana o 180stopni, super kobieta i doskonale sie z nia dogaduje, wiec trzymam kciuki za to że i u Was sie ułoży.
Mi tam sie nie spieszy do porodu, chociaz z jednej strony juz bym chciała bo czuje sie jakbym worek kamieni nosiłą, nie mówiąc o nocnym przekrecaniu sie z boku na bok, ale jak sobie pomysle ze mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, to w sumie jakbym rodziła za dwa tyg to bedzie akurat.
Divianko nie martw sie pęcherzykiem małej na pewno bedzie oki, ja jak byłam na usg to lekarz mówi ale duza główka, wiec nie musze mówic jaka mam teraz schize, tymbardziej ze jest ułożony miednicowo, a przyczyna moze byc wodogłowie dziecka, ale niby powiedział ze w normie, ale wiadomo człowiek juz sie przejmuje
Moniczek słodka mała, napewno niedługo juz bedzie z Wami w domeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
No to chyba nie będę musiała wchodzić na 10 piętro- jedziemy do szpitala, bo chyba mi się wody sączą. Trzymajcie kciuki brzuszki 🙂
POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
Lydzia trzymam kciuki, zeby szybko i bezboleśnie poszło 😉 😉 😉 😉
Divianka jezeli nereczki sa w porządku to nie masz się co martwić, u mojej Oliwki lekarz zauważył powiększony pęcherz ale od razu tez, że coś jest z lewa nerka nie tak. Także u Was będzie wszystko dobrze 😉 😉 😉 😉 😉 😉
moniq to tylko, życzyc Ci skurczy na popołudnie 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny u was tez tak grzeje? nawet na dworek nie wychodze a juz mnie mdli od tej pogody 😞
aniolek82 a jak teraz ta nereczka? normuje sie cos?
siehankowa Ksawier pewnie grzeczniutki jest skoro daje ci udzielac na forum 😜
ciekawe jak lydzia? myslami jestem przy niej 🙂 oby urodzia szybko i (jak to mozliwie) nie odczuwala duzego bolu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):

madziu i marto jak często karmicie swoje maluchy,bo ja mniej wiecej co 3 góra 4 godziny,a czasami częściej.

Dzień dobry brzuszki i mamusie 🙂

Aneczka ja karmie tak jak ty. Czasem co 3 godz.,3,5godz., a czasem co 2. Zdarza się, że Julka zje i za 20 minut znów "szuka". Ale to tak jest, ja tak miałam z każdą dziewczynką 🙂

Lydzia powodzenia 🙂

A czy były jakies wieści od Crazzzyyy???

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochane! 🙂
Lydziaa rodzi! 😁 AAAA! Trzymam kciuki! 😁
DIviana - nie martw się na zapas... różnie to bywa z tymi usg.. Teraz już dzieci mają mało miejsca, więc coraz ciężej je pomierzyć... Może lekarz źle zaznaczył albo malutka jakoś tak leżała, ze wyglądało na powiększony... Różnie bywa! Najważniejsze, zebyś Ty się nie denerwowała! 😘 Wszystko będzie dobrze! 😘 😘
Karolciakam Współczuję tego załatwiania papierków... 😞 Straszne to jest... Wszędzie ich strasz, żeby Cię nie denerwowali, bo zaraz urodzisz! 🙂 😜
Moniczek Cały czas przesyłamy dobre fluidy do Was, zeby malutka jak najszybciej wyzdrowiała i przyjechała do domu! 🙂
Do nas dzisiaj przychodzą znajomi, więc mam zamiar upiec ciasto marchewkowe 🙂 i to w dodatku dietetyczne, zebym i ja mogła pojeść 🙂 W ogóle mam dzisiaj wielkie plany, ale ciekawa jestem, czy cały czas będę się tak dobrze czuła... Zobaczymy...
Także na razie zmykam! Miłego dnia dla wszystkich! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Diviana.. nie martwsię, na bank będzie ok.. w końcu my tez nie od razu siusiamy na zawołanie, więc dlaczego Alutka miałaby to robić, na życzenie lekarza ??? Będzie dobrze, na pewno ")

Moniczek - dobrze, że czujesz się na tyle sprawnie, by dom ogarnąć, a Tosia to silna dziewczynka i na pewno niedługo będzie z Wami w domu 🙂

Lydzia - no i doczekałaś się 🙂 Powodzenia, oby było szybko i bezboleśnie 🙂

A co do teściowych, to serdecznie wam współczuję..... to właśnie jest powód dla którego powiedziałam od razu, że z ani moimi ani z m rodzicami nie chcę mieszkać.... zajoba bym chyba dostała..... Na szczęście moja teściowa rzadko kiedy nas odwiedza i często wyjeżdża do pracy za granicę, więc problemu jakby nie mam 🙂 A moja mama w ogóle się nie wtrąca i jest spokój 🙂

Idę jakieś śniadanie wszamać

MIłego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta, powiedz jak długo goi się krocze po porodzie? kiedy mniej więcej przestane odczuwać dyskomfort przy siadaniu i chodzeniu? mineło już 9dni a mnie dalej tam ciągnie... mimo ze robie nasiadówki, używam tantum rosa, robie wietrzenie mariolki 😉 ... są jeszcze jakieś inne sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...